Ceny servisních prohlídek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2019 17:58

tak oni rutinu prodavaji za male penize. Vcelu normlane i s minusem. Zalezi na te ci ktere znacce apod. pak jsou motivovani bonusy za prodane kusy apod. to je zajimavejsi jak par tisic na aute. A samo servis, to je pekne marzovadlo.
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 12. 11. 2019 18:40

GeneHawkins píše:Aha, žádný rozdíl v přístupu, ale on měl slevu...


Ta sleva nepramenila z toho, že by měl dražší auto, nýbrž z toho, že ho tam kupoval - jak ostatně uvádím v původním příspěvku. Kdybych si tam já koupil auto, mám ji taky.

-- 12. 11. 2019 17:42 --

GeneHawkins píše:
aikoN píše:Podle mě je prodejci úplně u *****, jestli si tam někdo koupil auto za mega nebo za půl mega.

Není. Na dražším autě má sakra lepší prachy, a nejenom poměrně k ceně.


Když srovnám, kolik jsem tam za ty roky nechal za servis peněz já a kolik táta, tak bych si přál, abys měl pravdu. Bohužel, nemáš :-l :D

Z pohledu servisu je mnohem větší "VIP klient" majitel starého pekáče.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 13. 11. 2019 00:14

Ne, není. Starej pekáč není dobrej kšeft bez ohledu na tržbu.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pacholek 13. 11. 2019 08:30

Já jsem byl s Hondou na servisní prohlídce 4x a vždycky to zvenku umyli. Předpokládám že je to nařízení přímo Hondy.
pacholek
Nováček

Odeslat příspěvekod OTA21 13. 11. 2019 09:04

Já jsem je musel už dvakrát *****, že mi auto umyli, i když jsem jim jasně řekl, že kdyby měli tu touhu, tak ať si to schovají pro někoho jiného. Jse zvědavej příště.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 13. 11. 2019 09:12

GeneHawkins píše:Ne, není. Starej pekáč není dobrej kšeft bez ohledu na tržbu.


Tak, je s tím obvykle víc sraní, než vyměnit olej a filtry, ale zase tam je pekáč obvykle častěji, než jednou za servisní interval.

C čem je to tak hrozné?
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 11. 2019 09:23

premyslim, proc stary pekac v ramci bezne servisni prohlidky, kdy meni olej, filtry apod. je horsi nez nove auto na kterem meni to same.

Jinak spousta automobilek ma servisni programy pro starsi auta. Nekdy tak dobre, ze se vubec nevyplati hledat garazniky, bo tech 10-20% sleva na dily u aut treba 7 roku starych elminuje cenove zvyhodneni garaznika
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 13. 11. 2019 09:30

Akorát bohužel ta sleva obvykle nebývá na olej, filtry atd. Takže základní údržba furt za full a se slevou až co je případně navíc.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 11. 2019 09:32

tak sem to nestudoval, vim jak sem servisoval jetaka nebo audinu v autoraku a vychazelo to lip jak v garazi a kdyz sem zapocital, ze nezvysovali cenu tim, ze to neumeli a trvalo jim to jak melo, tak to vyslo vyrazne lip jak garazista
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 13. 11. 2019 09:34

Toto tu opakujes uz roky, nevedeli sme povolit srob, zaplatite 2h naviac.

Rozumny garaznik toto nezohladnuje.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 13. 11. 2019 09:48

goes píše:tak sem to nestudoval, vim jak sem servisoval jetaka nebo audinu v autoraku a vychazelo to lip jak v garazi a kdyz sem zapocital, ze nezvysovali cenu tim, ze to neumeli a trvalo jim to jak melo, tak to vyslo vyrazne lip jak garazista


U Citroena to bylo hezky vidět na faktuře. U běžných položek ve sloupečku sleva nic, jenom u extras. Třeba brzdové kotouče, třmeny a tak.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 11. 2019 09:54

glider píše:Toto tu opakujes uz roky, nevedeli sme povolit srob, zaplatite 2h naviac.

Rozumny garaznik toto nezohladnuje.


autorak ma na to normo casy a pripravky na kazdy model a dil. garazik proste ne. takze nauctuje sice ne 500 za hodinu lae treba 250 ale 2x tolik
anonymni

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 13. 11. 2019 11:17

aikoN píše:
GeneHawkins píše:Ne, není. Starej pekáč není dobrej kšeft bez ohledu na tržbu.

Tak, je s tím obvykle víc sraní, než vyměnit olej a filtry, ale zase tam je pekáč obvykle častěji, než jednou za servisní interval.
V čem je to tak hrozné?

Sere se s tím mechanik moc dlouho.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 13. 11. 2019 11:19

OTA21 píše:Já jsem je musel už dvakrát *****, že mi auto umyli, i když jsem jim jasně řekl, že kdyby měli tu touhu, tak ať si to schovají pro někoho jiného. Jse zvědavej příště.


jsou tam na tebe pěkně zlý teda
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 13. 11. 2019 12:20

Se s tím voskuju atd a voni to pak hodí klidně pod válce. Kdybych jim to kurwa neříkal.....

Pak taky miluju, když jim řeknu, ať nedolejvaj kapalinu do ostřikovačů, no a taky *****. Pak tam mám mix zimní s letní.
81kW
OTA21
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků