Ceny servisních prohlídek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 25. 10. 2018 19:00

evlo píše:tak kelly ma vyhodu jen v tom, ze maj otevreno v sobotu, ale skladem stejne nic.

Pritlac, u nas i v nedeli!!! To je asi jediny den, kdy se tam vyplati něco akutního koupit. V sobotu objednam, v nedeli to tam je. Asi před rokem prave sroub do vany který jsem totalne zkurvil když jsem na nej musel privarit matici... Stal 3x tolik co jinde ale to kilo se sneslo, bylo hezky a chtěl jsem se projet kabriem :-P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 25. 10. 2018 19:54

podikk píše:Tak proc tam jdes? Vzdyt na garancce se nic jinyho nedela. :-) Nebo to budes mit svoje?


vzduchac je K&N a kabinovy sa menil na jar, este bude dobry a olej nepouzivam mazdacky
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod .Jelen. 25. 10. 2018 20:53

Arnie J píše:
.Jelen. píše:Nelžu goes, je to tak. Samozřejmě nepíšu o marži, ale o ceně - Jarda pohleda na netu a koupí díl nejlevněji, jak dokáže a bude to mít za 1000,- Autorizak koupí za 300,- a za 2000,- to tam někomu namontuje. O to mi jde.
Jak jsem psal - není to nic zvláštního, je to tak i jinde, třeba ty zmiňovaný stavebniny.

To mi nepřijde možné. Vzhledem k tomu jaké marže jsou např. u elektroniky.

U elektra nemám ponětí, ale taky to s tím nemá moc souvislost.
Viděl jsem nějaký video, jaký jsou náklady na součástky vlajkovýho mobilu a je to dost, ty co se prodávají za tisíc dolarů, mají údajně součástky třeba za 500. Jak to počítali, nevím.
Každopádně např. origo zrcátko na auto stojí pro mě nebo pro tebe několik tisíc a výrobní cena bude pár stovek, když hodně...
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 10. 2018 21:22

furt to stejný dokola :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 25. 10. 2018 21:51

Co?
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 10. 2018 22:01

ceny dílů, marže, vlastní díly v servisu... vděčné (a věčné) téma :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 25. 10. 2018 22:11

Ty děláš něco kolem dílů, ne? Tak sám víš...
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 25. 10. 2018 22:12

Právě že ví, že meleš *****...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 25. 10. 2018 22:18

No jasně, ty jsi k tomu napsal jen debilní poznámky. Já psal fakta, co vím, ne nějakej názor. Nečekám, že bys pochopil rozdíl nebo k tomu napsal cokoliv inteligentního. :)
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 25. 10. 2018 22:20

Ale prd fakta. Jenom jedna paní povídala. Nic o tom nevíš.
Ptal jsem se tě, kdo by měl být podle tebe "někdo z oboru", jaks po něm volal, neodpověděls...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .Jelen. 25. 10. 2018 22:38

Díky za potvrzení.

Kdyby jsi četl pozorně, všiml by sis, že jsem psal, že jsem měl za tu třetinovou cenu od toho majitele servisu ty díly i jsem viděl ceny, za jaký objednává. Ne jpp. Co na tomhle nechápeš nebo zpochybňuješ?
Tvoje otázka byla zbytečná. Z oboru je z oboru, co na tom chceš vysvětlovat? Například někdo kdo se živí nákupem a prodejem dílů.
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 25. 10. 2018 22:52

Jsem majitelem autoservisu 25 let. Je to pro tebe dost "z oboru"?

Psals, že servis součástku nakoupí 3-4x levněji, než jsou nejnižsí cenu na netu. Je to lež.
Na internetu seženeš v eshopech náhradní díly za cenu stejnou nebo velmi podobnou, za kterou to koupím já. Někdy dokonce nižší.
Rozdíl je v tom, že já, když přijede auto a já ho zvednu za zvedák a zjistím, co s ním je, nemůžu shánět díl někde na eshopu a čekat dny, jestli mi ho přivezou, ale potřebuju ho mít v řádu několika málo hodin. A to mi právě splní dodavatelé jako Elit, Kelly a podobně.

Takže - viděl jsi pravděpodobně cenu bez daně, a srovnáváš ji s cenou doporučenou, ale ne s cenou na netu, jak jsi psal. A ani pak to zdaleka nedosahuje těch "3-4x"!
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 10. 2018 06:12

A proc mi nemenis olej?
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 10. 2018 07:29

GeneHawkins píše:Jsem majitelem autoservisu...

I ty, Brute? :-(
anonymni

Odeslat příspěvekod K86 26. 10. 2018 07:33

A tu tvoji jebku nechce furt nikdo, co? :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků