Motortec Brno - to cumim

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod odorik 15. 10. 2021 18:35

Takže za to může Goes.
odorik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 10. 2021 18:40

Goes za to nemůže.

Ale je pravda, že se ten přístup k zákazníkům začal kujvit v době, kdy začali mít velký voči, že budou prodávat AR, Maserati...., Začali si zvát serebrity... a začali sponzorovat že servisu běžných vozu.

Stejný je to v Dmotu... Tam si jezdí synator na Panigale po okruzích a troubové se skútry to platí... Mechosum platí pár korun...

Ne zní to hnusné, vím to, ale bohužel ten neodbytný pocit dojné krávy jsem měl tam i tam.

Od té doby jinde podobný pocit nepřišel. A mám klid. Byt teda vím že třeba v Pemm to taky.neni žádný zázrak a fluktuace tam je velká, ale aspoň s tím neprudi navenek zákazníka.

Proto sem s Fiatem začal jezdit do Náměště a nemohl sem si stěžovat.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2021 18:49

Alfu prodsvaji mnoho let. Maserati nikdy. Servis maserati stal nasobne vice jak fiatu. Jedine co bylo levne byl olej coz nechapu. Zbytek si nechali zaplatit. Takze pokud si daji na hodinovku 3x tolik tak tu kavicku sem si predplatil z toho.

Ale i kdyby ne. Tak co uz. Kazdeho vec co si koupi. Uz v te prodejni cene jim clovek doda vyvar ze se ta kavicka zaplati tisickrat.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 10. 2021 19:09

S tím vývarem právě nevím. Ale je to pravděpodobne.

Každopádně já jsem typ, který si kávičku rad odpustí a nebo si ji zaplati, pokud ostatní je cajk
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2021 19:23

Tady nejde o to ze tu kavu potrebuji. Ale proste ti ji nabidnou a co? Pro mne byl benefit nahradni auto. To ma vyznam.
anonymni

Odeslat příspěvekod PeTr7650 15. 10. 2021 19:56

myslíš 500L 1,4 60 kW nebo kolik? :-D

a pak s radostí vyfakturovali novej zadní difec za 2k € :-D

já měl motortec rád kvůli lidem, příjímací technici a vedoucí servisu byli super týpci a všechno se dalo domluvit. Ale jak se auto začalo srát po vyšším nájezdu, pořád jeli svoji linku - vyměníme todle, tamto . .
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2021 19:59

Jeepy male davali :) mi je jedno co to bude. Hlavne ze se mam jak dostat domu
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 10. 2021 20:18

PeTr7650 píše:myslíš 500L 1,4 60 kW nebo kolik? :-D

a pak s radostí vyfakturovali novej zadní difec za 2k € :-D


Něco podobného by po mně chtěli po opravě skywindow, kdybych to tam nechal resit... Tak asi tak...

Ale to je jedno...

A koho myslíš tím super přijímacím technikem? Na konci už tam byl jen Ventruba... Ale jo ten byl v pohodě...

Ale já si vlastně nemůžu stěžovat, taky jsem byl svého času VIP klient. Ale o to víc rozumím ty ztráty zákazníků a stres zde aktuálně zmíněný.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2021 20:25

Smetana je tam porad koukam. S tim sem vse resil. Super typek. Prijemny. Ochotny.

Na mase meli pak speicalni tym a to byli taky fajn borci.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 10. 2021 20:27

Smetana je takový ten silnější týpek?
Jo ten byl taky v pohodě...
Ten tam byl od začátku ještě v době, kdy byli na Cejlu /což z Vás cucaci asi realne nikdo nepamatuje/.

;-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2021 20:32

Coz mne desne mrzi
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 10. 2021 00:54

maincoonsback píše:No tak jak je Dmoto důvodem proč nemám italskou motorku, tak je Motortec důvodem proč nemám italský auto.

Pravda je, že bez Motortecu se dá žít líp než bez Dmota.

Nevim no. Ten zvláštní přístup k zákazníkovi je asi pro italské značky v českém zastoupení poměrně specifický...

Nejspíš prostě ta hra na hogofo aniž by na to měli /tedy udržet kvalitní technické zázemí v podobě personálu/ s nedostatkem financí si vybírá svoji daň.

Ale jeden zákazník je neživí....

:-)))

Pochop ty cype, že to je spojená nádoba. Jak si Taliáni nedokážou sehnat spolehlivý servis, tak nedokážou sehnat spolehlivé vývojáře. Prostě od Italů nechceš nic.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruman001 16. 10. 2021 06:58

A co Hemala v Pohořelicích? Já tam byl asi 3x, ale řešil jsem jen prkotiny za pár korun a nikoho osobně neznám...ale jelikož jsem měl z autopalce brno fiat doblo(rok 2010-toto letí) a nejel jsem naněm 315 tkm, tak jsem občas nějakej díl poptával a dokonce jednou jsem tam auto zavezl s jedinou poruchou, co to auto potkalo a to prasklej chladič EGR ventilu...za 4500 spraveno..no a dělají i ostatní taliány-alfa, lancia, atd..
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 10. 2021 07:26

Moje alfa taky původně jezdila do motortecu na servisky, když to po třech letech viděli v imofě, tak velice pochybovali o tom, že i olej vyměnili..... ale to byla možná jen klasická rivalita Praha x Brno, takže jsem to neřešil. Zrovna v Praze ty autorizáky taky prašť jako uhoď.
A jo, italský auto bych si naopak taky radši koupil jetý, protože teď jsem konečně co se týče servisu nejspokojenější a není to autorizák.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 10. 2021 07:28

A kde je ten svaty gral servisu?
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků