Proč tolik pitomců nedává blinkr?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 8. 1. 2015 12:02

Ja blikam vetsinou, ale nekdy to taky neklapne. Kdyz jedu dlouho a drzim volant nekde, odkud se na blinkr "tezko" dosahne a nikdo kolem me neni, tak se na to taky vyprdnu.

Treba v noci na krizovatce, kdyz stojim v jasne oznacenem odbocovacim pruhu, tak taky neblikam 3 minuty tomu za mnou do ksichtu (nestojim ani na brzde), pac to sam nemam rad.
HrdinaJan
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 8. 1. 2015 12:31

přesně tak, na tohle jsem úplně alergickej, když někdo stojí v odbočovacím pruhu na semaforech a jako kretén bliká celou dobu :grr:
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 1. 2015 12:34

to spíš to stání na brzdě čeka sere než blinker
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 8. 1. 2015 12:35

mně teda víc blinkr
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 1. 2015 12:36

kadžý máme oko jiný no, třeba teď si to večer uvědomím a bude mi to vadit taky :D
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 1. 2015 12:38

Zejmena jsou pikantni zadni bezdova svetla nove A6. To bych pri stani na semaforu za ni, mu to vzdycky nejradeji vymlatil
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod aikoN 8. 1. 2015 12:44

Audiny mě poslední dobou serou s oslňováním obecně. Třeba taková A7 s předníma LEDkama je vyloženě lahoda. Když to člověk potká mimo město, nedá se proti nim jet jinak než na dálkové.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod Anorex 8. 1. 2015 12:45

obecně všechny LEDky na brzdovkách svítí jak kráva,já tuhle stál za stejným Yetim jako mám ja s LED světlama vzadu,stál na brzdách a pálil mi oči taky slušně,od té doby si taky "dávám" pozor,jestli je nutné stát na brzdě nebo ne...
blinkr mě točí taky,já ho zapínám až těsně před tím,než odbočuju,pokud tedy stojím v čistě odbočovacím pruhu,aby si to zas nevykládal někdo tak,že nechci dávat blinkr,ale když stojím desátej v pořadí na světlech v odbočováku,tak fakt neblikám
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 8. 1. 2015 13:11

Moucha píše:kadžý máme oko jiný no, třeba teď si to večer uvědomím a bude mi to vadit taky :D

nemáš zač :D

-- 8. 1. 2015 13:13 --

Anorex píše:obecně všechny LEDky na brzdovkách svítí jak kráva,já tuhle stál za stejným Yetim jako mám ja s LED světlama vzadu,stál na brzdách a pálil mi oči taky slušně,od té doby si taky "dávám" pozor,jestli je nutné stát na brzdě nebo ne...
blinkr mě točí taky,já ho zapínám až těsně před tím,než odbočuju,pokud tedy stojím v čistě odbočovacím pruhu,aby si to zas nevykládal někdo tak,že nechci dávat blinkr,ale když stojím desátej v pořadí na světlech v odbočováku,tak fakt neblikám

já se naučil na semaforech mít rozestup tak tři metry, pak mi brzdovky tolik už nevadí a přesvítím je mýma xenonama :D
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 8. 1. 2015 14:20

Ja to rikam furt, ze sou to kokoti Ti s LEDkama. :)
HrdinaJan
Veterán

Odeslat příspěvekod Hustoles 8. 1. 2015 14:37

ono s tím blikáním nutno vzít v potaz taky to, že ty žárovky do blinkrů nejsou taky zadarmo 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 8. 1. 2015 14:46

Tak urcite.

Nas, diodaky, to ale nezajima. :)
HrdinaJan
Veterán

Odeslat příspěvekod tsunami 9. 1. 2015 08:36

A já si myslel, že jsou blinkry příplatkovou výbavou a socky tak ušetří…
tsunami
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mtb_ 9. 1. 2015 11:14

HrdinaJan píše:Treba v noci na krizovatce, kdyz stojim v jasne oznacenem odbocovacim pruhu, tak taky neblikam 3 minuty tomu za mnou do ksichtu (nestojim ani na brzde), pac to sam nemam rad.

Problém je aj že keď máš autohold a sa ti aktivuje tak ti svieti. Neviem či je to u všetkých automobiliek.

-- 09 Jan 2015 11:15 --

aikoN píše:Mě to sere víceméně jen na kruháči.

Ja som taký poctivý blikač že furt si neviem odpustiť bliknúť aj na vjazde na kruháč. Potom sa následne cítim ako lopata.
mtb_
Inventář

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 9. 1. 2015 11:26

To me ani nenapadlo. Ja to resim rucni brzdou. :)
HrdinaJan
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka