Odhlášení vozidla

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Koby 18. 12. 2014 09:21

Dobrý den,

mám poměrně speciální ulohu.

Měl jsem auto s pražskou RZ na trvalý bydliště v Praze, to je v TP. Přestěhoval jsem se do středočeského kraje, dostal novou občanku ale neudělal změnu adresy v TP auta, tudíž jsem dál jezdil na pražskou RZ. Auto jsem ted prodal :-) Odhlásit na nového majitele to jde udajně jedině tak, že se musí přijít na uřad a udělat přestěhování, chtěj k tomu bohužel i puvodní RZ ( pán co to koupil, je z Moravy, takže průtahy s poštou atd ) Dá se tohle nějak obejít? napadlo mě například nahlášení krádeže registrační značky? že mi je prostě zrovna někdo ukradl, tim pádem je nemám a chci udělat akorát tu změnu bydliště a pak hned odhlášení?
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 18. 12. 2014 19:01

Co to meles? Registr vozidel nebude vubec zajimat to, ze ses prestehoval. Normalne to v Praze odhlas na noveho majitele a ten si to na Morave prihlasi.
malejarda
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod evlo 18. 12. 2014 19:06

haha
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 12. 2014 19:09

malejarda, no, naivni ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 18. 12. 2014 19:16

Co je lepsi, na i v ni, nebo pod i v ni?
malejarda
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 12. 2014 19:20

Urcite pod, neni s tim takovyho prcani, jako ze se clovek nenadre ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 18. 12. 2014 21:21

:D :D :D
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků