Česká mediální žumpa – Vrazi za volantem

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tizyy 10. 8. 2014 12:21

http://www.autojournal.cz - Testy a videa exkluzivních vozů
Tizyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 8. 2014 12:44

Tak to bohuzel je, lepsi to nebude a nikdo s tim nic neudela. Naopak. Bude se to jen a jen zhorsovat.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Plechus 10. 8. 2014 14:21

Jojo, úplně vidim ty závistivý dědky, vychlastaný mozky a zástupy dělníků z OKD, jak si nad tím notují v hospodě u piva, že cestou do práce je předjel pirát.

Jako šofér z povolání musím konstatovat jednu jednoduchou věc- nikdy se mi nestalo, že by mi někdo rychle jedoucí provedl nějakou prasečinu. Když to jde, uhnu a nechám je předjet a je hotovo.
Různé faily a průsery na silnici v 99% případů vytvoří dementi, co si myslí, že jet po dálnici 70 je hrozně zelený a sluníčkový a nebejt jich, umřelo 10 dětí.

Fakt se mi někdy chce brečet, když si uvědomím, že řidič z povolání, který jezdí každý den stovky kilometrů, musí ze zákona každý rok na celodenní školení o provozu na pozemních komunikacích, psychotesty a ještě navrch má nad sebou buzeranta jménem tachograf, aby bylo za co ho pokutovat. A jelita, co ujedou za rok pár stovek km a netuší, jak na to, nemusí nic z toho.
Plechus
Nováček

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 10. 8. 2014 14:36

Ani se mi nechce věřit, že jsi řidič z povolání, protože já nejsem a různý strašně pospíchající blbečky předjíždějící přes horizont nebo s auty v protisměru, už jsem viděl tolikrát, že to nelze považovat za výjimečnou záležitost. Jen pro příklad.
Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod tycoon 10. 8. 2014 15:24

Normálně se našich médií nezastávám, ale v tomto jsou podlě mě nevinně. Nemůžou za to, že prasárny dělají častěji řidiči "luxusních černých BMW" než řidiči "stříbrných lidových Chevroletů".
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 8. 2014 15:25

To je podle me kravina
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 10. 8. 2014 15:34

Tak ono to odpovida i statistikam pojistoven, nejvyssi nehodovost maji majitele premiovek, byla tu o tom i diskuze. Jiste, muzem se bavit o tom, ze najedou vice nez bezny majitel treba Dacie apod., ale to na faktu samotnem moc nemeni.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 10. 8. 2014 15:39

v tom článku, hanícím luxusní báva, poršáky a dáčije je trefná reklama na škodivku... takže kdo má škodivku, rozhodně není pirát!!! :D
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tycoon 10. 8. 2014 15:41

MELLO píše:To je podle me kravina

Ne,to je statistika ... viz Kurt.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 8. 2014 15:45

Tak jo no, mate pravdu
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Slawall 10. 8. 2014 15:45

Kh: Ty vole nechceš jit psat clanky pro Blesk a Svet Motoru?
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 8. 2014 15:50

Já vím proč mám Dácii. Nemůžu být díky ní silniční pirát.
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 8. 2014 15:51

Plechus píše:Jojo, úplně vidim ty závistivý dědky, vychlastaný mozky a zástupy dělníků z OKD, jak si nad tím notují v hospodě u piva, že cestou do práce je předjel pirát.

Jako šofér z povolání musím konstatovat jednu jednoduchou věc- nikdy se mi nestalo, že by mi někdo rychle jedoucí provedl nějakou prasečinu. Když to jde, uhnu a nechám je předjet a je hotovo.
Různé faily a průsery na silnici v 99% případů vytvoří dementi, co si myslí, že jet po dálnici 70 je hrozně zelený a sluníčkový a nebejt jich, umřelo 10 dětí.

Fakt se mi někdy chce brečet, když si uvědomím, že řidič z povolání, který jezdí každý den stovky kilometrů, musí ze zákona každý rok na celodenní školení o provozu na pozemních komunikacích, psychotesty a ještě navrch má nad sebou buzeranta jménem tachograf, aby bylo za co ho pokutovat. A jelita, co ujedou za rok pár stovek km a netuší, jak na to, nemusí nic z toho.

+1
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 10. 8. 2014 15:52

Slawall píše:Kh: Ty vole nechceš jit psat clanky pro Blesk a Svet Motoru?

Proc? Protoze statistika odporuje tvemu presvedceni?
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 10. 8. 2014 16:01

Takze kdyz nekdo najede 60 000km rocne s 1 nehodou, je na prosto to stejne, jako kdyz nekdo najede 10 000km rocne s 1 nehodou?
Slawall
Vošický lover

Další stránka