Parkování v křižovatce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod zombie666 24. 3. 2014 17:50

Ahoj, mám dotaz prošel jsem pár témat, ale všechny byly několik let starý a nvm co se od té doby změnilo. Vzhledem k tomu, že probíhalo blokové čištění tak jsem zaparkoval před cedulí https://www.google.cz/maps/@49.223162,1 ... caRgcg!2e0, protože jinde se už nedalo a nebo bych musel ráno zmizet jinak odtah a našel jsem zastěračem lísteček, že se mám dostavit k podání vysvětlení za stání v křižovatce :hm Myslíte, že přijde nějaký dopis, když ten lístek potkala nehoda? :D A pokud ano tak je lepší zaplatit a nebo tvrdit, že parkoval kámoš xy nebo osoba blízká, ale ta už nefunguje pokud nemám špatné info.
zombie666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Předseda 24. 3. 2014 18:02

Pokud jsi zaparkoval před značkou tak to na 90 % splní požadavek na přestupek stání ve vzdálenosti <5m od křižovatky.
Jsou ted možnosti:
a) dojít na nejbližší MP, udělat ze sebe blbce a doufat, že se nejvyšší pan policista smiluje a udělí malou pokutu.
b) lísteček ignorovat a počkat až příjde provozovateli vozidla dopis od magistrátu. To může trvat 20 dní nebo třeba měsíc.
Lísteček samotný můžeš hodit do kontejneru na papír, na dopis od magistrátu to nebude mít žádný vliv. Dřív nebo později příjde a rovnou s vyčíslením výpalného.
Následný postup je již na kreativitě provozovatele. Buď zaplatí / napráská někoho z okolí / napráská někoho z jiného státu atp...
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán

Odeslat příspěvekod zombie666 24. 3. 2014 18:16

na možnost a) kašlu jedině, že bych tam poslal někoho koho znám potřebuje na to nějakej papír nebo tam může normálně přijít a vytáhnout prachy?
když napráská někoho z etiopie tak o tom už dál neuslyší nebo za rok přijde dopis, že dotyčnou osobu nenašli?
případně to může hodit na někoho koho zná a ten se tam dostaví a řekne, že tam zaparkoval někdo další a nebo provozovatel vozidla a tak si to přehazovat dokud to bude magistrát bavit?

teoreticky by to mělo fungovat, ale nvm jak je to prakticky, aby pak nepřišel účet, že to má zaplatit majitel a at si to vymáhá po kom chce
zombie666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Předseda 24. 3. 2014 18:25

ad a) může přijít vlastně kdokoliv. Orgány nezajímá kdo je viník nebo z čí kapsy prachy jdou. Důležité je, že dojdou.
Když napráskáš někoho z Etiopie tak s nejvyšší pravděpodobností dostane do 2 měsíců provozovatel od uřadu dopis, že danýho černocha nenašli a že začínají vést správní delikt s provozovatelem.
Řetězení viníků je prakticky možné. A pro početnou rodinu i možná zábava na dlouhé zimní večery :D
Is that what devils do?

Předseda
Veterán

Odeslat příspěvekod zombie666 24. 3. 2014 18:52

díky za rady černocha z Etiopie tedy škrtám a ted se jenom rozhodnout jestli tam někoho poslat a mít klid a nebo počkat až(jestli vůbec) dojde nějaký ten dopis
zombie666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jelass 24. 3. 2014 18:57

Nic nevymejslej a skoc tam. Ja tedka behem tejdne chytil vyzvu a pak dokonce botu v takovy blby lokalite na parkovani o ktery policajti vedi a oboje jsem mel za kilo...
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod zombie666 24. 3. 2014 19:08

já jsem tam byl minulý týden cestou z odtahového parkoviště a měl jsem to za 2 kila takže pokud trefím na tu stejnou babu tak to asi už za 2kila nebude...jinak bych se neptal jak s tím vydrbat.
Nebo jsi tam byl 2x a pokaždé to bylo za kilo? Kdyžtak tam můžu poslat někoho jiného však to není jejich věc kdo s tím jezdí.
zombie666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jelass 24. 3. 2014 19:11

V po. jsem mel vyzvu a v pa., nez jsem vyresil vyzvu, jsem dostal botu. Vyresilo se oboje za 100, takze 200 dokupy.
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod zombie666 24. 3. 2014 19:22

Aha tak to tam teda asi zajdu a jestli budou chtít výpalné tak at si to příště řeší s černochem.

Ještě poslední otázka doufám, že se nic nezměnilo a je to letos bez bodů? Nejnovější bodový systém co jsem našel je z roku 2013 a nevím jestli se něco měnilo nebo ne?
zombie666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Předseda 24. 3. 2014 19:25

bez bodu
Is that what devils do?

Předseda
Veterán

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 24. 3. 2014 19:26

Začni tvrdit, že v danou chvíli šlo o křižovatku tvaru T, kde se na protější straně může parkovat a proto se tam parkovalo. Nemůžeš za to, že poté byla křižovatka opět zprůjezdněná a tím pak řidič parkoval jak parkoval. Když jsi to zjistil, tak jsi toho vola zabil a protože viníkem je nynější mrtvola, celou záležitost odloží...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod zombie666 24. 3. 2014 19:40

hm předpokládám, že zas udělali 150 fotek a navíc pak budou zjišťovat jestli ta mrtvola v té době žila takže mi to nepřijde moc reálné, ale v tomhle státě asi může fungovat všechno...
zombie666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 24. 3. 2014 19:45

mrtvoly najdeš na guglu
KOSŤA KOSTIČ
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod zombie666 24. 3. 2014 19:53

ok ale pak to zas budou chtít řešit s provozovatelem tak jako, když osobu nenajdou ne? Nebo jim řeknu, že tam zaparkoval Karel Novák, který bohužel dneska nešťastnou náhodou zemřel a oni to hodí do šuplíku? Zas nechci, aby pak přišel účet a když to provozovatel do: datum nezaplatí tak dojde exekutor...
zombie666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 24. 3. 2014 20:47

jakmile nahlásíš mrtvolu, tak to odloží.
KOSŤA KOSTIČ
Pozorovatel

Další stránka