svícení mlhovkami

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mitochond 12. 12. 2013 19:39

Lidi proboha myslete trochu! Jestli ta "hustá" mlha vám dovolí jet sto a víc, tak asi nebude tak hustá aby jste museli mít rozsvícené mlhovky a ještě k tomu ve tmě, když za tmy jsou světla vidět na kilometry. Včera jsem takových - autocenzura - potkal nepočítaně.
Proč jezdíte po městě, kde svítí pouliční osvětlení s rozsvícenými mlhovkami? To vám dělá dobře navzájem si vypalovat oči zadní mlhovkou znásobenou svítícími brzdovými světly, protože všichni tupě stojíte na brzdě při čekání na zelenou? Neřeknu kdyby to bylo ve dne, kdy světla nejsou tak zřetelná, ale za tmy?? Opět jsem jich dnes takových - autocenzura - viděl nepočítaně. Běžné světlo bylo vidět cca na 500 metrů, což při povolené rychlosti ve městě dostatečně stačí k zastavení.
No a exoti, kteří imervére jezdí z rozsvícenými předními mlhovkami, škoda mluvit.
Mitochond
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hongmi 12. 12. 2013 19:41

Ja jel dnes jen s SPDS.
hongmi
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod sprint 12. 12. 2013 19:42

Protože policajti radši budou pokutovat za rychlost, to jim jde dobře.
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod siol.a 12. 12. 2013 19:45

Mitochond píše:Lidi proboha myslete trochu!

Mysli ty, sem žádný takový nechodí, tohle je výběrovej klub.
Mládenci, uvolněte ovládací páčky.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 12. 2013 19:45

já teda když jsem jel potmě domů, tak jsem taky nadával na kokoty, co mě zadníma mlhovkama oslňovali ... přední mi nevadí, ty vidím max. v zrcátkách, ale zadní mi šajní do Gesichtu ...
anonymni

Odeslat příspěvekod Jean ViC 12. 12. 2013 19:47

ajif: ja to stejne, jeden kokutek mi to mozna delal schvalne nebo nevim, jedu tempomatik 110kmh papam hranolky :D
jel pomaleji predjedu OK, pak me predjel tak mu bliknu dalkou a pak mlhovkoma aby videl nic stale sviti zadnima dvouma dokonce curak...
tak ho predjedu zablikam cervenou zadni mlhovkou a on si vesele svitil dal a to mlha na dalnici nejak vuubec nebyla, okolo na polich mozna jo, joo a hvezdicky nebyli na neby tak mozna proto
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod Mitochond 12. 12. 2013 19:49

siol.a píše:
Mitochond píše:Lidi proboha myslete trochu!

Mysli ty, sem žádný takový nechodí, tohle je výběrovej klub.

To je pro ty, co sem náhodou nakouknou a nepatří do výběrovýho klubu :-D
Mitochond
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 12. 2013 19:50

Jean ViC píše:ajif: ja to stejne, jeden kokutek mi to mozna delal schvalne nebo nevim, jedu tempomatik 110kmh papam hranolky :D
jel pomaleji predjedu OK, pak me predjel tak mu bliknu dalkou a pak mlhovkoma aby videl nic stale sviti zadnima dvouma dokonce curak...
tak ho predjedu zablikam cervenou zadni mlhovkou a on si vesele svitil dal a to mlha na dalnici nejak vuubec nebyla, okolo na polich mozna jo, joo a hvezdicky nebyli na neby tak mozna proto

co měl za auto?
anonymni

Odeslat příspěvekod hongmi 12. 12. 2013 19:51

Kdyz me nekdo oslnuje, tak ho take oslnim. Nesmite byt mekousi.
hongmi
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jean ViC 12. 12. 2013 20:01

ajif: neco jako rodinne ale nejak sem to nevnimal, nebyl to bezny typ
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 12. 2013 20:16

tvrdolín hoňsi promluvil :lol:

-- 12. 12. 2013 20:17 --

Jean ViC píše:ajif: neco jako rodinne ale nejak sem to nevnimal, nebyl to bezny typ

já jen jestli nejel třeba fiatem :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Jean ViC 12. 12. 2013 20:33

proc? ten by stal u kraje ne?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 12. 2013 20:37

tak zásadní problém snad nemaj. Občas nejde zatáčet, protože se uvolní sloupek řízení, ale jede to :)
Třeba přepínač světel blbne a buď svítí všechno, nebo nic :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Lumpo 12. 12. 2013 21:48

K prvnimu prispevku plus milion

Jinak me dnes predjeli 3 auta s mlhovkama. Ppkazde co se prede me zaradili jsem jim bliknul dalkovejma a zablikal mlhovkama. A vsichni ji zhasly. A dva z nich dokonce blikly vystraznejma jako omluvu. Normalne jsem nechapal. Jindy si muzu bixenon vysvitit a nikdo nechape proc na nej blikam.... Asi byli ze zdejsi garage jinak si to neumim vysvetlit
Lumpo
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 12. 12. 2013 21:56

z 10 vodicov, tak 2 pochopili ked som blikal hmlovkami

nechapem kokotnost ludi, pozapinat vsetky cudliky co su v aute
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Ja chcem Slovak

Další stránka