Parkování u letiště Mnichov

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod zigi 26. 6. 2013 00:04

Ahoj,
Za týden se chystám na dovolenou a budu odlétat z Mnichova. Řeším kam dát auto. Budu pryč 3 týdny. Přímo na letišti je dlouhodobé parkování za 65 EUR. Máte nějaké zkušenosti s parkování u jiných (neoficiální) míst? Případně dobrý tip kde nechat auto v Mnichove a dojet dobře MHD na letiště?
Sierra fanda
zigi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Goodspeed 26. 6. 2013 09:29

Dá se podobně jako ve Frankfurtu, někde jsem to tu popisoval. Na google mapách si najdi nějaký supermarket nebo sámošku v blízkém okolí v těsném dosahu MHD. Tam auto nech na parkovišti a dojeď MHD. V Mnichově je MHD dobře propracovaná doporučuju S-Bahn (popř. U-Bahn) rychlovlaky jedou až na letiště. Nevim kolik Vás pojede, ale je i rodinná jízdenka. Ceny za MHD nevim. Jen je třeba zvážit jestli ti těch 65€ stojí z 3 týdny strachu :-) Pak je ještě možný P+R v okolí Mnichova zase spousta, ale neznám tarify, vše se to dá najít na netu.
Goodspeed
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Majkky 26. 6. 2013 11:03

zigi: Pokud odlétáš tuto sobotu, tak ti to auto na 3 týdny klidně pohlídám :D Jen jestli nevadí, že bude mít najeto cca 600 km :-)
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h ) ...
Majkky
Inventář

Odeslat příspěvekod zigi 26. 6. 2013 23:21

Uprimne o auto se nebojim, neb je firemni a pojistene :-) Nicmene zase nekde v chanove ho taky nechat nemusim. Zvazoval jsem nechat ho nekde ve vilove ctvrti a dojet metrem, ale chtel jsem spis neci konkretni zkusenost...

Majkky: asi s diky odmitu ;-) bohuzel odletam az po sobote :-D
Sierra fanda
zigi
Pozorovatel