Šel by se mnou někdo z Prahy teď v pátek vybrat auto?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 2Stroke 26. 12. 2012 21:42

Našla by se nějaká dobrá duše, která rozumí autům, a šla by se mnou tenhle pátek do bazaru podívat se na jedno auto, který mám vybraný, jestli to není nějakej moc velkej šrot, kterej se mi za branou bazaru rozpadne?

Bazar je na Praze 10 a jedná se o Volvo.

Samozřejmě bych to nechtěl zadarmo. ;-)
2Stroke
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 26. 12. 2012 21:45

Staci dat odkaz na inzerci a garaznici ti to rozmluvi rovnou ;-) Bazary zvlast v Praze 10 NEBRAT! ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 26. 12. 2012 21:48

hod link, na volvo se rad zajtu podivat :D
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Stroke 26. 12. 2012 21:48

Tohle právě podle fotek vypadá docela zachovale, už jsem to i konzultoval s pár lidma online, ale potřebuju někoho aby to se mnou šel omrknout osobně...
2Stroke
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 26. 12. 2012 22:45

JardaB píše:Staci dat odkaz na inzerci a garaznici ti to rozmluvi rovnou ;-) Bazary zvlast v Praze 10 NEBRAT! ;-)

jj, jsou to pěkní šulíni, ale jedno Volvo jsem tam kupoval - V40 2.0T a nebyl problém.
Resp. - mrtvá baterka a vysátá nádrž, že to tak tak dojelo na ONO, který je asi 50m od bazaru.
Samozřejmě od stojanu jsem už neodjel, baterka klekla úplně.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jones2k 28. 12. 2012 13:08

odkaz na auto?
ZTE Blade, Dell E6410
Jones2k
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 28. 12. 2012 13:13

jeden bazar vedle ONO je velmi zvlastni pristup ale kolega byl spokojeny, sice mu auto nechtel ani pujcit aby si ho projel, ale on to auto chtel i tak :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 28. 12. 2012 13:46

to jsme možná kupovali ve stejném. Já ho k jízdě celkem bezproblémů ukecal, byť bylo vidět, že není nadšený. Prohlídku ve vlastním servisu jsem nějak neřešil, takže nevím jak by se k tomu stavěl - letmo jsem kouknul do velkého TP na majitele(firmu), druhý den jsem jim volal a nechal jsem si poslat poslední faktury z autorizáku. Autorizák ten servis potvrdil, takže po stránce techniky a nájezdu OK. Jestli to bylo či nebylo bouraný - to se dá celkem dobře poznat na místě.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 28. 12. 2012 21:53

Tak jak to dopadlo?
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 28. 12. 2012 22:50

odpovídm za 2Stroka - dohuntované auto do stavu šrotu, interier zprasený, celé doškrábané, vysátá nádrž, vadná baterka, brzdy i výfuk po smrti. Klasické auto blba, co jej dojezdí do mrtě a pak doufá, že za to ještě dostane peníze.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 28. 12. 2012 23:16

A co to vůbec bylo konkrétně? Dojebanej interiér samozřejmě není super, ale brzdy nebo výfuk... s tím se dá počítat.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 28. 12. 2012 23:29

S80 2.4i,
ad brzdy - tak jasně, dá se s tím počítat, ale v kontextu se zbytkem je na tom vidět, že to nevidělo servis minimálně rok-dva (já u toho nebyl, ale co mi 2Stroke vylíčil, tak bych takto uvažoval). A takové auto prostě nebrat.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 28. 12. 2012 23:37

na druho ustranu, dá se za 50 sehnat něco super? to bylo to stříbné?
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 12. 2012 23:39

Ja sehnal za 45 super alfu co uz rok jezdi bez problemu...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 28. 12. 2012 23:43

Nevím, jestli to jsou úplně auta k porovnání. už jen MI značky hraje pro Volvo. Ale nemůžu říct, že jsem to nečekal...

Každopdáně už jsi pod tím taky ležel a co jsi psal, že plánuješ na rok 2013, tak na tom budeš stejně jako tohle Volvo, takže tady by jsi to udělal rovnou, to není moc rozdíl.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků