Do 200, s klimou, nový

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 23. 12. 2012 22:21

Právě že do dvouset se dá najít s klimou na Sauto dost kusů. Ale jsou to jenom litry - 48kw a ta 1.2 asi jenom jedna, pak až za 210. Teda jestli trváš na 5D. Jinak je výběr větší. :-)
Ale to mi jenom tak napadlo, že sem s tou 1.2 byl i na dálnici a čuměl sem, jak se Opelu ten motor poved. Na ten objem jede slušně (respektive líp, ež sem čekal). :-)
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod hobitt 23. 12. 2012 22:21

Kibitz píše:
Mr.Semtex píše:Kibitz: A ty by sis koupil Punto na deset let? :hm

Já Punto měl, auto to bylo dobré, ale už bych si ho nikdy nekoupil - ne kvůli tomu autu jako takovému, nebo značce, ale kvůli servisu - to byla noční můra..

Myslíš kvalitu servisu? To máš těžký, já nebyl spokojený snad nikdy a nikde. A taková hrůza, jakou jsem zažíval v Citroenu, nemůže být nikde, ani u Fiatu.

S tim Citroenem souhlas, taky negativni zkusenost. Ale teda jen u servisu, byl jsem ve dvou autosalonech a v obou jednani vstricne.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod hobitt 23. 12. 2012 22:25

Kibitz píše:Pajjoun: ta stojí s klimou nějakých 220 nejmíň, ne? Co za to dostanu navíc? Mám v konečným výběru auta do 200... silnější motor motor, ale vyšší spotřeba. Horší pozice v tabulkách spolehlivosti (tam si vede velice dobře fiesta :hm)

A ta Fiesta za 209 Te nejak vic nezaujala? Ja bych nad ni docela premyslel...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod -pb- 23. 12. 2012 23:06

-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod dushanski 23. 12. 2012 23:19

servis je věcí toho konkrétního salonu; já si nemůžu stěžovat, na druhou stranu fiat v Brně je katastrofa..
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod robbert 23. 12. 2012 23:24

Kibitz píše:Pajjoun: ta stojí s klimou nějakých 220 nejmíň, ne? Co za to dostanu navíc? Mám v konečným výběru auta do 200... silnější motor motor, ale vyšší spotřeba. Horší pozice v tabulkách spolehlivosti (tam si vede velice dobře fiesta :hm)

Na statistiky nevěř. Je to kus od kusu. Já jsem zářným příkladem 8-P . Můžeš mít štěstí na kus a budeš bez poruchy nebo se ti bude srát všechno...
Každopádně si běž do té Fiesty sednout a projet se... A pak uvidíš jesti ten interiér sneseš nebo ne...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kryton4 23. 12. 2012 23:26

dushanski píše:servis je věcí toho konkrétního salonu; já si nemůžu stěžovat, na druhou stranu fiat v Brně je katastrofa..

Jaky?
kryton4
Nováček

Odeslat příspěvekod C3luar 24. 12. 2012 01:07

Ja si nemôžem pomôcť ale tá Thalia to je fakt hnus auto, aj keď to síce ako bolo povedané "žiadateľ" nerieši tak mi to príde fakt tragédia.

To už bude skutočne lepšie čokoľvek iné v tej kategórií, keďže som "fanatik" aj tak stále budem hovoriť že Fiesta vyzerá aj tak najlepšie. (Ako tak pozerám, tak ale už to nehovorím len ja ale aj kolegovia, dokonca aj exota zaujala :tleskani )
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yndezit 24. 12. 2012 09:09

C3luar píše:Ja si nemôžem pomôcť ale tá Thalia to je fakt hnus auto, aj keď to síce ako bolo povedané "žiadateľ" nerieši tak mi to príde fakt tragédia.

Tož spolkni svou hrdost, nadechni se pořádně a zkus se snížit na úroveň uživatelů kteří pomýleně uvažují jezdit něčím jiným než Fordem.
Zatím jsi nám řek že jezdíš Fordem a že by si ho měl koupit i Kibitz, máš tam něco zajímavého ze Slovenska dál?
yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod dushanski 24. 12. 2012 09:56

kryton4 píše:
dushanski píše:servis je věcí toho konkrétního salonu; já si nemůžu stěžovat, na druhou stranu fiat v Brně je katastrofa..

Jaky?

motortec..
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod C3luar 24. 12. 2012 10:06

yndezit píše:
C3luar píše:Ja si nemôžem pomôcť ale tá Thalia to je fakt hnus auto, aj keď to síce ako bolo povedané "žiadateľ" nerieši tak mi to príde fakt tragédia.

Tož spolkni svou hrdost, nadechni se pořádně a zkus se snížit na úroveň uživatelů kteří pomýleně uvažují jezdit něčím jiným než Fordem.
Zatím jsi nám řek že jezdíš Fordem a že by si ho měl koupit i Kibitz, máš tam něco zajímavého ze Slovenska dál?

Inak to hore bolo písané ironicky, nevadí. Ja som vôbec nepovedal že by si Kibitz mal kúpiť Forda ale ako sa tak dívam tak nebudem jediný kto si to v tomto výbere myslí. Keby si čítal napísal som vyššie že neviem ako mu pomôže že ja mám Ford keď možno on vôbec značku, auto nemusí/nepotrebuje/nepáči sa mu atď ... na začiatku dal nejaké podmienky čo by auto malo mať a za akú cenu.

Napísal som že kľudne aj ten FIAT, ja mám síce zlú skúsenosť ale to je vec kus-kus, nemusí ísť o značku celkovo.
Ani tá Fábia nieje zlé auto ale opäť je to voľba Kibitz

Z tých návrhov ktorých tu bolo viac mi ako píšem logicky vychádza tá Fiesta lepšie. Nezmenilo by to ani to že by som jazdil na BMW alebo na tej hnusnej thálií. Nepotrebujem vnucovať niekomu niečo. Ako vravím odporúčenia tu padli aj z iných nickov.

PS: Keď už si spomenul SR, komplex sa dá možno liečiť, neviem.

Šťastné a veselé Vianoce Vám prajem o<:)
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 12. 2012 12:56

Mě kdysi mile překvapilo Clio III 1.2 55kW, které jsem mel půjčené na Madeiře. Zaprvé to i v kopcích dost slušně jelo, když se na to trochu šlapalo, a zadruhé, celková dosažená spotřeba 7.5 litru je podle mě výborná, protože jsem to honil jak zdutou kozu a to jen po městě a po horách. Jízdní vlastnosti dostatečně jisté, zvuk vytočeného motoru se mi taky líbil :-)
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod sprint 24. 12. 2012 12:59

Pán si jezdí po Madeiře půjčeným autem, to je mi aristokracie. :mrgreen:
Opel Astra 1.4T
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod Heini 24. 12. 2012 13:16

To víš, to je něco jiného než muset vozit do práce smradlavého dědka a ještě si za to platit ;-) :D
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář

Odeslat příspěvekod Jean ViC 24. 12. 2012 13:17

to je stejny motor jako v thalii, ktery nedokaze vyjet kopec z garazi auto.cz
Jean ViC
Pan Sklenička

Předchozí stránkaDalší stránka