Do 200, s klimou, nový

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 23. 12. 2012 15:00

To neni chyba, to je vlastnost. :D
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 23. 12. 2012 15:01

Aha, já zapomněl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hobitt 23. 12. 2012 15:04

robbert píše:sice zase "proprděná" sedadla, ale 80 koníků, parkovací senzory a zimní kola:
http://www.sauto.cz/osobni/detail/ford/ ... oFrom=list

Já tam vidím koní 60...a to je prostě strašně málo, to ať se na mě nikdo nezlobí... Škoda, Fiesta jinak vypadá hodně dobře.

Co tahle skladovka?

http://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat/ ... From=list;
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod C3luar 23. 12. 2012 15:05

Pajjoun: Vyjadril som len svoj názor, od toho je tuším diskusia. To že som majiteľom Fiesty nič budúcemu majiteľovi hovoriť nemusí. Je to jeho voľba! On bude na svojom novom aute jazdiť, nie ja.

Okrem toho fanatik asi nebudem, to by som písal na všetko okrem Fiesty je zlé. To sa nejako nedeje takže asi tak.
Mal som Fábiu v rámci kategórie tiež odporúčim v tom smere kde mala/má +. Máme doma Renault Laguna, rovnako odporučím tam kde toto auto malo/má +.

Zaujatosť u automobilov nemá moc zmysel, pokiaľ nieje postavená na reálnych veciach a hodnotách. peace
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 23. 12. 2012 15:05

A tady je Fusion 1,4 s klimou a vyhřívaným předním sklem, AL KOLY za 215...

-- 23. 12. 2012 15:07 --

hobitt píše:
robbert píše:sice zase "proprděná" sedadla, ale 80 koníků, parkovací senzory a zimní kola:

Já tam vidím koní 60...a to je prostě strašně málo, to ať se na mě nikdo nezlobí... Škoda, Fiesta jinak vypadá hodně dobře.

v POPISKU I HLAVIČCE JE NAPSÁNO 82 KONÍKŮ...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hobitt 23. 12. 2012 15:07

Není tam ta 1.4 ve městě užraná?

EDIT: Ad. Fiesta - máš pravdu, já koukal na tabulku, kde je napsáno 44 kW...v tom případě bych se nad Fiestou miniálně hodně vážně zamyslel, to vypadá pěkně.

Jinak...ten C3lular, to je co za exota? Jo, Živě...aha...
Naposledy upravil hobitt dne 23. 12. 2012 15:09, celkově upraveno 1
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 23. 12. 2012 15:09

Při normální jízdě vezme mezi 6-7. Já jezdím hodně svižně a jsem na 8+ :D Ale není město jako město... A do kopce v pisáreckém tunelu zrychluje i z 90 :D
Naposledy upravil robbert dne 23. 12. 2012 15:10, celkově upraveno 1

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hobitt 23. 12. 2012 15:10

Tak to je v pohodě spotřeba.
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajjoun 23. 12. 2012 15:11

C3luar píše:Pajjoun: Vyjadril som len svoj názor, od toho je tuším diskusia. To že som majiteľom Fiesty nič budúcemu majiteľovi hovoriť nemusí. Je to jeho voľba! On bude na svojom novom aute jazdiť, nie ja.

Okrem toho fanatik asi nebudem, to by som písal na všetko okrem Fiesty je zlé. To sa nejako nedeje takže asi tak.
Mal som Fábiu v rámci kategórie tiež odporúčim v tom smere kde mala/má +. Máme doma Renault Laguna, rovnako odporučím tam kde toto auto malo/má +.

Zaujatosť u automobilov nemá moc zmysel, pokiaľ nieje postavená na reálnych veciach a hodnotách. peace

Jsi srandovní. Vyjádřil si svůj názor, já taky. A máš pravdu, to je smyslem diskuze. Ale tvoje reakce, kde jsi se zabejval jenom tim, jak urážet, to už do diskuze moc nepatří. Ale jak vidim, nemá to smysl, máš zaparkováno na vedení, takže už ti dál nebudu bořit bábovičky, neboj.

A napsat, že je ve všem lepší, to je poukázání na plusy a mínusy? Vidim tam jenom jedno velký plus...
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Kibitz 23. 12. 2012 15:20

hobitt píše:

Co tahle skladovka?

http://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat/ ... From=list;

Ta už tady padla několikrát, psal jsem tam, ale ještě nemám odpověď. Podle mě je to POP.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod hobitt 23. 12. 2012 15:21

OK, sorry, nějak detailně jsem to tu nečetl.
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod Kibitz 23. 12. 2012 15:32

Já to nepoznám. Není vyfocený interiér a v popisu chybí výškově nastavitelný sedadlo. Těžko říct, ale už jsem narazil na dva inzeráty, z toho u jednoho auta mi dokonce do telefonu všechno odkývali a pak dojedu do salonu a zjistím, že klima chybí a s ní by to vyšlo o 30 litrů dráž. :roll:
Prostě nic extra výhodnýho se ani u skladovek čekat nedá a tohle punto vychází proti ceníkové ceně dost dobře, kdyby to teda bylo easy.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 23. 12. 2012 16:22

Zase mi bude vyčteno, že tu propaguju Renault, ale Clio jsi zavrh proč? :hm
Mr.Semtex
Hodnostář

Odeslat příspěvekod Kibitz 23. 12. 2012 16:31

Nezavrhl.
Teď tady hodně řeším Punto jen z toho důvodu, že podle mě se nedá sehnat výbava easy do limitu a pop je podle některých na úrovni Thalie, takže sráč největší :mrgreen:

JeanVic: Projel jsem si Clio II - to bych mohl srovnat s Thalii co se týká podvozku?
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 12. 2012 16:36

a jel si s tou 1.2 u punta? jak to jezdí?
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka