parkovani v amsterdamu?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 27. 9. 2012 20:49

Já tedy nevím, co je to za auto, ale mě by nenapadlo v západní Evropě hledat placené parkoviště...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod Duri13 27. 9. 2012 23:03

Ak sa oňho toľko bojí, tak to asi zmysel ma.
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 28. 9. 2012 00:23

Tak ať si ho pojistí, ne?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod buck12345 28. 9. 2012 07:31

pojistim asi tak ci onak. ford fiesta. da se sjednat nekde online? prip. mate zkusenosti u jake pojistovny?

ps: kdyby nekdo nasel misto v tom amstelveenu, byl bych vdecny. nic se mi nedari najit. misto vzhledem k doprave do ,,mesta,, je paradni...
buck12345
Nováček

Odeslat příspěvekod Duri13 28. 9. 2012 07:58

A teraz ho poistene nemas?
Pozri, uz si asi zistil, ze nikto z nas nema trvale bydlisko v Amsterdame, takze sa tu asi nedozvies, ze na ktorej ulici sa najlepsie parkuje. Ak mas najdenu lokalitu, tak si tam zajdi a na mieste uvidis, ze kde sa co da. Pripadne brazdi Street View a hladaj :)

BTW, ked si veris, skus si najst nejaky vhodny domcek na predmesti, sprav na pani domacu psie oci, daj jej nejake eura a skus sa s nou dohodnut, ze si u nej vo dvore nechas 2 tyzdne auto :) Kamos takto minule nechal auto parkovat par dni v nejakej dedinke na SK za par korun, ked sme isli lozit po horach. Ale je pravda, ze tuzba po zarobku je v zastrcenej slovenskej dedinke asi vyrazne vyssia nez u nejakej dochodkyne v Amsterdame :D
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 28. 9. 2012 08:21

Ty voe Ford Fiesta! 8-P
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod Duri13 28. 9. 2012 08:33

No a? Auto ako auto. Hodnota auta je velmi relativny pojem a zalezi na tom, kolko zarabas. Neviem, na com jazdis ty, ale aj keby to bol milionovy bavorak (co asi nebude), tak sa najde vela ludi, co by ta vysmiali, keby si si ho chcel poistit.
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 28. 9. 2012 08:34

Ale nikoho nezajímá!
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod Duri13 28. 9. 2012 08:36

Ale co by nie. Sfetovanym sockam bude stacit aj fiesta, aby sa zabavili. Pripadne sa pozreli do priehradky, ci tam nie je radio alebo navigacia.
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod lu.kas 28. 9. 2012 14:26

Myslím, že investice do opravdu dobrého pojištění nebude o moc dražší (možná dokonce levnější) než investice do hlídanýho parkoviště po celou dobu.
Čili bych pojistil, nechal stát na slušně vypadajícím místě zadarmo. A ještě máš zařízený dobrý pojištění na zbytek roku.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 28. 9. 2012 14:48

Pojištění bude výrazně levnější. Pojistil bych před odjezdem, po návratu - nechce li pojištění - obratem zrušil a hotovo.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod buck12345 1. 10. 2012 10:25

tak tak. to se stalo i zkutecnosti. problem vyresen. pojisteno a stojim na predmesti mesta... a je klid
buck12345
Nováček

Odeslat příspěvekod boss-ivoss 2. 10. 2012 08:22

Tady je mapa s cenama parkovani na ulici:
http://www.cition.nl/main.php?asset_act ... =227773444

Každopádně to je docela problém tam najít volné místo, a vůbec - ani bych do centra nejezdil.

Minule jsem chtěl parkovat právě pod zmíněným starým olympijským stadionem, a už v 9 ráno bylo plno.

Nakonec jsem se vrátil zpátky a zaparkoval v P+R pod stadionem Ajaxu (P+R ArenA Transferium), ale to je taky jen na jeden den.
boss-ivoss
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod buck12345 2. 10. 2012 09:49

no pomerne jsem se toho bal, dle vasich prispevku, jak nezaparkuju apod. pravda! v centru nemozne. stojim na predmesti uplne v pphode. do centra to mam hodinku pesky. bez problemu. za parkovny chteji v centru 3e na hodinu. a nekde jen pro lidi co maj kartu
buck12345
Nováček

Odeslat příspěvekod glider 8. 10. 2017 16:01

Google nasiel prvy odkaz garaz :-O

Nejake novinky ohladom parkingu?
glider
Ja chcem Slovak

Předchozí stránkaDalší stránka