Drobná nehoda - jsem hlupák?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Duri13 5. 6. 2012 11:05

Ale ved s tebou v aute isla aj manzelka, nie? Takze svedka mas ;) Teda, nie ze by ti to bolo na nieco platne, aj tak to budes riesit cez havarijko.
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 5. 6. 2012 11:12

slazz: Nezlob se na mě, ale pokud uděláš cokoli proti té ženské, jsi u mě hajzl. Vy jste se na něčem dohodli, ty jsi dohodu akceptoval a teď se snažíš udělat zmetka z té ženské. To, že jsi si neprohlédl způsobenou škodu v tom nehraje žádnou roli.
Přijal jsi náhradu škody na které jste se dohodli, tím je to vyřízeno. Takže další řešení je jen ve tvé režii. Otoč si to. Ty s někým vyřešíš škodu na místě a ten dotyčný tě bude otravovat přes pojišťovnu a policajty, že chce víc...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod eLzyx 5. 6. 2012 11:16

robbert píše:slazz: Nezlob se na mě, ale pokud uděláš cokoli proti té ženské, jsi u mě hajzl. Vy jste se na něčem dohodli, ty jsi dohodu akceptoval a teď se snažíš udělat zmetka z té ženské. To, že jsi si neprohlédl způsobenou škodu v tom nehraje žádnou roli.
Přijal jsi náhradu škody na které jste se dohodli, tím je to vyřízeno. Takže další řešení je jen ve tvé režii. Otoč si to. Ty s někým vyřešíš škodu na místě a ten dotyčný tě bude otravovat přes pojišťovnu a policajty, že chce víc...

většinou jsme s robbertem v rozporu O:-) , ale v tomto případě s jeho názorem plně souhlasím.
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod Jean ViC 5. 6. 2012 11:20

robbert píše:slazz: Nezlob se na mě, ale pokud uděláš cokoli proti té ženské, jsi u mě hajzl. Vy jste se na něčem dohodli, ty jsi dohodu akceptoval a teď se snažíš udělat zmetka z té ženské. To, že jsi si neprohlédl způsobenou škodu v tom nehraje žádnou roli.

pravda pravda
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 6. 2012 11:21

slazz píše:Do těch dveří nabourala, měla suv takžžem jí to trochu přečnívalo nad můj nárazník, ale promáčklina je tak malá že jsem si jí původně nevšiml, je to pod spz, asi 5x4 cm a do hloubky tak 1-2cm, lak není poškozený. Celý náraz byl v malý rychlosti, tak 20km/h.

Mám i havarijní pojištění, takže bych to případně mohl nějak řešit přes něj ne? Spoluúčast by mně zaplatilo to co jsem dostal.

já bych to ani neřešil, na funkci rostlináře to beztak nebude mít vliv ...
anonymni

Odeslat příspěvekod slazz 5. 6. 2012 11:25

eLzyx, robbert - Já proti ní nic dělat nebudu, akceptuju že jsem udělal chybu a budu to řešit nejspíš přes svoje havarijní pojištění. A nemyslím že z někoho dělám zmetka, já i ta paní jsme byli vyplašení protože se nám to stalo prvně. A i když to možná někomu přijde divné, tak pokud by došlo k tomu že bych to řešil přes její povinný ručení tak bych jí to co jsem dostal vrátil.

Prostě zjišťuju jaké jsou možnosti a jak to nejsnáze vyřešit.
slazz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jelass 5. 6. 2012 11:26

Asi tak, to že jsi si vzal prachy a nic jsi neřešil není vina ty zbohatlický mrchy ve velkym drahym suv, ale Tvůj fail. Takže si to oprav a neřeš koniny a máš poučení pro příště.

-- 5. 6. 2012 12:29 --

jestli to dobře chápu, škoda na autě je odřenej nárazník a promáčklina 5x4x2cm na víku kufru?
Mondeo Turnier mkIII fl 2.0i Viva, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p: Kiwi mkVIII 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi Classic
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod eLzyx 5. 6. 2012 11:29

co je to za oktávku? Jedničková, nebo dvojková? A barva?
Jestli by nebylo levnější se kouknout po jiných vratech :hm
Na aukru jsou pátý dveře na jedničkovou okolo 1000-2000 i se sklem, na dvojkovou okolo 2000-3000Kč. Samozřejmě bych být tebou hledal se správnou barvou, ať to nemusíš nechávat lakovat.
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod Klokan.Jack 5. 6. 2012 11:36

slazz píše:Zdravím,
v neděli jsem měl malou nehodu, zastavil jsem na červenou a paní zezadu do mně lehce ťukla. Na oprvní pohled to vypadalo že se dohromnady nic nestalo, byl jenom lehce odřený můj zadní nárazník, na autě paní nebylo nic.

Nabídla že mně dá 4000 a nebudeme nic řešit, s tím jsem souhlasil. (byl jsme trochu ve stresu neb neco takoveho se mi stalo prvne)

Doma jsem ale zjistil že jsou ještě lehce promáčklé zadní dveře, nic hrozného ale pokud bych to chtěl opravit tak to asi bude stát víc než ty 4000 co mi dala.

protože jsme nevyplnili formulář o nehodě a já nevím ani její nacionále, pouze SPZ auta tak tak asi nemá cenu to nějak řešit přes pojišťovnu a peníze jí vracet, chápu to dobře že jsem blbec a měl jsem trvat na vyplnění formuláře a te´d mám smůlu?

Řekl bych že jsi se nazval správně. Teď už s tím nic neuděláš. Máš 4 tis. tak se můžeš snažit to za ně opravit. :hm Jo chybami se člověk učí. :hm
VW Passat 2.0 BiTDI 7 st. DSG 4 motion

druhé v rodině : Seat Leon ST 1.2 TSI 110 k 7 st. DSG

Dříve: VW Passat All Track 2.0 TDI 125 KW 4motion 6 st.DSG , OII FL 1.6 TDI CR se 7st. DSG , OI 1.9 TDI 81 KW, OII 1.9 TDI PD 77 Kw
Klokan.Jack
Štamgast

Odeslat příspěvekod Duri13 5. 6. 2012 11:37

Jezis, to uz neries. Ho uplne zmetiete chudaka.
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 6. 2012 11:48

hopsálek: :D :D
anonymni

Odeslat příspěvekod agathodaimon 5. 6. 2012 11:52

ajif píše:
slazz píše:Do těch dveří nabourala, měla suv takžžem jí to trochu přečnívalo nad můj nárazník, ale promáčklina je tak malá že jsem si jí původně nevšiml, je to pod spz, asi 5x4 cm a do hloubky tak 1-2cm, lak není poškozený. Celý náraz byl v malý rychlosti, tak 20km/h.

Mám i havarijní pojištění, takže bych to případně mohl nějak řešit přes něj ne? Spoluúčast by mně zaplatilo to co jsem dostal.

já bych to ani neřešil, na funkci rostlináře to beztak nebude mít vliv ...

Na tu už vůbec ne :D
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář

Odeslat příspěvekod Kibitz 5. 6. 2012 11:53

stejně jako ajif, neřešit a 4litry v kapse. kéž by se to stalo mně, já bych na tom vydělal
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 6. 2012 11:56

bleach píše:ano

Ano
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 6. 2012 12:07

Kibitz píše:stejně jako ajif, neřešit a 4litry v kapse. kéž by se to stalo mně, já bych na tom vydělal

tak nevím jestli zrovna vydělal, při prodeji to asi může mít vliv, ale co už ... prostě teď bych se na řešení *****, stejně to nebude reznout, tak co
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka