Drobná nehoda - jsem hlupák?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Duri13 5. 6. 2012 10:30

VZDY (!!!) to treba riesit a spisat formular a dat si ten cas a auto dobre obhliadnut. Zvonka to moze vyzerat ako jemny tukanec do narazniku, ale ked sa pozries na auto zospodu, tak si mozes napr vsimnut, ze za plastovym naraznikom sa nachadza dalsi kovovy pohlcovac narazov a ten moze byt tiez chyteny. A nevies, co este vsetko dalsie...
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod slazz 5. 6. 2012 10:31

U havarijního mam spoluucast 3%, min 3000.

Takze kdyz vezmu variantu ze bych to chtel opravit tak bude asi nejlepsi poslat fotky nejake z tech firem at odhadnou cenu a kdyz to bude do tech 4000 zaplatim to z toho co jsme dostal a kdyz to bude vic mel bych to resit pres svoje havarijni pojisteni?
slazz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod X123 5. 6. 2012 10:32

U havarijka Ti pak seberou bonusy, tak si to spočítej i s nima...
X123
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jelass 5. 6. 2012 10:33

Máš štěstí, že nemáš prohnutý nosník pod nárazníkem. Tohle je dobrý poučení.
Mondeo Turnier mkIII fl 2.0i Viva, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p: Kiwi mkVIII 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi Classic
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Majkky 5. 6. 2012 10:35

Nehodu vždy řešit s PČR. S formulářem o nehodě si můžeš vyzdobit nástěnku v garáži, když na to přijde.
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h ) ...
Majkky
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 5. 6. 2012 10:35

Tak když si k němu necháš podepsat i tu doložku o zavinění, už to tak marné není.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod slazz 5. 6. 2012 10:36

X123 píše:U havarijka Ti pak seberou bonusy, tak si to spočítej i s nima...

Ja mam to pojisteni kratce takze ten bonus je zatim maly, ale s tim ze o nej prijdu pociotam.

Takze kdybych to chtel resit z havarijka tak mam nahlasit co? ze jsem nekam nacouval? nebo ze do mne nekdo narazil a ja ho nechal odjet?
slazz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Duri13 5. 6. 2012 10:38

Vymysli si cokolvek, pri havarijku to poistovnu nema velmi co zaujimat. Ale kludne tam napis, ze niekto do teba nacuval a netusis kto.
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 5. 6. 2012 10:40

slazz píše:
X123 píše:U havarijka Ti pak seberou bonusy, tak si to spočítej i s nima...

Ja mam to pojisteni kratce takze ten bonus je zatim maly, ale s tim ze o nej prijdu pociotam.

Takze kdybych to chtel resit z havarijka tak mam nahlasit co? ze jsem nekam nacouval? nebo ze do mne nekdo narazil a ja ho nechal odjet?

Tak i malý bonus je nějaký bonus. Krom toho začínáš si s budováním bezeškodního průběhu od 0, to znamená další zbytečnou ztrátu. Nejdřív si spočítej, kolik tě tohle bude stát.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod Duri13 5. 6. 2012 10:41

Jelass píše:Máš štěstí, že nemáš prohnutý nosník pod nárazníkem. Tohle je dobrý poučení.

To este mozno ani nevie :D
Ale tak v najhorsom, ten nosnik moze nechat aj nevymeneny, keby to chcel cele platit z vlastneho vacku a usetrit.
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod slazz 5. 6. 2012 10:45

No právě, s tím nosníkem jste mně vyplašili. Ale při tak malý rychlosti by to snad mělo být OK, té paní ani nevystřelili airbagy.

Ale asi to spíš budu řešit přes tu pojišťovnu pro případ že by se tam objevilo ještě něco.
slazz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Duri13 5. 6. 2012 10:47

No ved sa pozri pod auto a uvidis, ze ci je nosnik chyteny.
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod Majkky 5. 6. 2012 10:52

aikoN píše:Tak když si k němu necháš podepsat i tu doložku o zavinění, už to tak marné není.

:lol:
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h ) ...
Majkky
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 5. 6. 2012 10:55

Majkky píše:
aikoN píše:Tak když si k němu necháš podepsat i tu doložku o zavinění, už to tak marné není.

Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod slazz 5. 6. 2012 11:01

ratuss píše:
Fodi píše:Hloupa situace.
Pokud bys chtel pani "zjistit", tak to pujde hodne spatne - ofiko leda pres policii.

Pokud to chce řešit přes povinné ručení, tak nemusí řidiče zjišťovat, stačí zjištit pojišťovnu toho auta a když má SPZ, tak to může klidně zjistit na stránkách CKP. Policie ani takové banality neřeší.
:pozor

Ale to bych musel mít nějaké svědky ne? Ona může tvrdit že se nic nestalo a když od ní nemám ani ten formulář tak mám asi fakt smůlu.

Kde na ckp.cz zjistim tu pojistovnu podle spz?
slazz
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka