Pokutový koutek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod addiction 6. 6. 2020 07:17

Ano
Das Auto

und

Skoda Octavia 2.0 TSI L&K
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod komarovac 6. 6. 2020 10:41

Jouda.III píše:Bych chtěl vidět, jak by tu fikci doručení obhájil při odvolačce na kraj.

Tak třeba mu jako důkaz toho, že tam byl, uloupnul kus dveří, vrat, něčeho. Asi studoval právo a pro fikci doručení při půhonu stačilo právě přinést třeba třísku z vrat. Už naši dávní předci totiž měli fikci doručení pořešenou.
komarovac
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod suram 6. 6. 2020 13:29

Měl skrytou kameru.
suram
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 6. 6. 2020 13:47

Jj, v poklopci.
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Lexx 12. 6. 2020 09:28

Lexx píše:No a tak mě dneska chytli za průjezd na červenou buzeračním semaforu :oops:

JAKO ŽE COŽE? Telefonát z magistrátu - bla bla, kromě té červené fízli nahlásili, že jsem nezastavil na jejich pokyn, tedy až "po pár metrech". Což ale rozhodně není pravda, to si čistokrevně vymysleli :D Takže mi jde rovnou o papíry. No jo, odpad společnosti holt pracuje u fízlů, čest výjimkám.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.III 12. 6. 2020 11:08

Fotí ten semafor?
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod puk123 12. 6. 2020 11:53

Lexx píše:
Lexx píše:No a tak mě dneska chytli za průjezd na červenou buzeračním semaforu :oops:

JAKO ŽE COŽE? Telefonát z magistrátu - bla bla, kromě té červené fízli nahlásili, že jsem nezastavil na jejich pokyn, tedy až "po pár metrech". Což ale rozhodně není pravda, to si čistokrevně vymysleli :D Takže mi jde rovnou o papíry. No jo, odpad společnosti holt pracuje u fízlů, čest výjimkám.

Lexx, jestli si ty papíry neuhájíš, tak seš pro mě mrtvej Lexx!
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 12. 6. 2020 18:27

:D

-- 12. 6. 2020 18:27 --

***** ale už je těch radarů tež všude 3 ***** :/
Koleckobetonucimalty
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 6. 2020 18:36

jsou všude kolem nas :-(
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 12. 6. 2020 19:01

Lexx píše:

Ať jdou do *****.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod suram 12. 6. 2020 20:12

Umějí člověku pěkně zavařit, když se k nim chová arogantně. :nenapadne
suram
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tslany 12. 6. 2020 20:16

Ale *****, jdi do píči, hovnosběraču. Jsou to normálně zkurvený *****, který zkoušejy co všechno si můžou dovolit. Namočil bych je do toho co to půjde, vyslechnout je a pořádně se na ně připravit, ať si sami zavařím
tslany
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jouda.III 12. 6. 2020 20:23

suram píše:Umějí člověku pěkně zavařit, když se k nim chová arogantně. :nenapadne

Dá se zavařit i hownosběračům, když musí jít ve svým volnu ke správnímu
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod aikoN 12. 6. 2020 20:40

Lexx píše:

Za nezastavení jde o papíry?

A jo, už vidím.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod suram 12. 6. 2020 21:23

Jak se jim rozblikají majáky a rozsvítí nápis HALT, musíš okamžitě hodit blinkr zastavit.
suram
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka