Pokutový koutek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod addiction 1. 11. 2015 21:36

Tak bylo to za 20 €, takze spokojenost :D
Das Auto

und

Skoda Octavia 2.0 TSI L&K
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 11. 2015 21:56

Jak pro koho
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Anorex 5. 11. 2015 14:01

Smutný čtení...doufat, že něco podobného PS neprojde

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2015110401
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář

Odeslat příspěvekod Lexx 5. 11. 2015 14:26

Předtím to nebylo ideální, ale od té doby, co se nemůže ve sněmovně chlastat, tak to jde těžce do *****.
Lexx
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 11. 2015 14:28

Akorat sem to docetl, bez ohledu na tento odkaz a je to dost mrazive cteni
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 7. 11. 2015 19:19

Nejak bylo, nejak bude, clovek je tvor adaptivni a prizpusobi se. To o cem psali, uz funguje u podezreni na rizeni pod vlivem alkoholu nebo drog.
strzm.zahalka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paty07 9. 11. 2015 10:48

Asi nemusíme být experti v oboru, ale schodneme se, že když někdo jede ožralý na mol (byť ŘP lze odebrat i za jedno pivo), je daleko víc nebezpečný pro své okolí, než když jede na dálnici 160.
paty07
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 9. 11. 2015 11:39

Nejde o to, jak je nebezpecny, jde o to, aby se pak nevyhybal spravnimu rizeni, kdyz mu hrozi zakaz cinnosti. Jinak k tomu pristupuji ti, kterym byl RP zabaven uz policii (spolupracuji) a jinak ti, kterym policii zabaven nebyl (nespolupracuji). Tohle je proste jen reakce zakonodarcu na chovani pachatelu prestupku. Obdobne prece zakonodarci reagovali, kdyz se zacala masove zneuzivat osoba blizka, take proti tomu neco uzakonili.
strzm.zahalka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 9. 11. 2015 11:49

řídím 13 let a zatím bez pokuty, jak o děláte že jste takový kkti? .-)
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod Lexx 9. 11. 2015 12:07

Když najedeš měsíčně 50 km do Jednoty, tak je to jednoduchý :-P
Lexx
Inventář

Odeslat příspěvekod paty07 9. 11. 2015 12:54

strzm.zahalka píše:Nejde o to, jak je nebezpecny, jde o to, aby se pak nevyhybal spravnimu rizeni, kdyz mu hrozi zakaz cinnosti. Jinak k tomu pristupuji ti, kterym byl RP zabaven uz policii (spolupracuji) a jinak ti, kterym policii zabaven nebyl (nespolupracuji). Tohle je proste jen reakce zakonodarcu na chovani pachatelu prestupku. Obdobne prece zakonodarci reagovali, kdyz se zacala masove zneuzivat osoba blizka, take proti tomu neco uzakonili.

Zneužívání? Ses ***** v kině, ne? Odjakživa bylo nutné usvědčit přestupce z přestupku. Policajtům vadilo, že nejsou prachy, když nemají důkazy proti konkrétní osobě, tak zkásnou provozovatele. Tedy odsoudí nekoho, kdo nic neudělal, ale hlavně, že jsou peníze do rozpočtu. :-S

Být aktivní a spolupracovat být klidně můžu, ale když se bráním, stejně mi ho nevrátí. Jediná možnost na vrácení je přiznání viny, a to je, nezlob se na mě, tlak na podezdřelého, aby se přiznal.

Jinak abych tady nebyl za pyráta. Nikdy jsem neabsolvoval žádné správní řízení a ani jsem nedostal žádný blok. Policajti mě zastavili naposledy před dvěma lety a chtěli vidět jenom papíry. Jenom mě štve neustálé osekávání práv, zavádění presumpce viny.
paty07
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 9. 11. 2015 14:39

To je jen predbezne opatreni, aby se prestupce nevyhybal spravnimu rizeni, priznavat se nemusi, postaci, kdyz se dostavi na predvolani a bude si prebirat postu.
strzm.zahalka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 9. 11. 2015 18:56

Dr. 120L píše:řídím 13 let a zatím bez pokuty, jak o děláte že jste takový kkti? .-)

Protože naše cesta nekončí za 5 km u Kauflandu :D
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod paty07 9. 11. 2015 22:51

strzm.zahalka píše:To je jen predbezne opatreni, aby se prestupce nevyhybal spravnimu rizeni, priznavat se nemusi, postaci, kdyz se dostavi na predvolani a bude si prebirat postu.

A proto se teď za alkohol na prvním ústním nevrací... :mrgreen:
paty07
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod strzm.zahalka 10. 11. 2015 20:26

To se vraci pouze kdyz vyjde negativni vysledek, napr. alkohol 0,24 promile a mene.
strzm.zahalka
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka