Pokutový koutek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 10. 5. 2021 20:48

Docela smolik, ze je brno obec, kdyby to bylo mesto, mels to jen za dva bodiky.

Ja pred tydnem nepredjel takovyho supa, podle me ty blikacky nahore jsou sakra videt, ale pravda, cernej sup je vic napadnej fizl kar, na to se lip dava pozor.
Kolem me profrcel statecny chlapec v kodjaku (asi mu bylo divny, ze ho poustim) a uz sem videl jen diskoteku :))
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 10. 5. 2021 20:51

Lexx píše:tslany, to ale neplatí pro ty opakované přestupky, ty se posuzují "od spáchání do spáchání". Samo že mi za chvíli umažou 4 body, když si nenechám dát pokutu na místě, ale pokud to spáchám do roka od předchozího spáchání, tak čistírna.

Jakože stejnej jo? Takže když jeden bude končit za den a spravko druhýho se protahne rok od toho dne třeba, tak potom ti ho můžou vzít? To je teda pěkná píčusákovina hodná osvolání až kam je to jde.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 5. 2021 20:52

něakej pirát v kodiaqu :-O
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 5. 2021 21:31

maXX_CZ píše:Docela smolik, ze je brno obec, kdyby to bylo mesto, mels to jen za dva bodiky.

Ja pred tydnem nepredjel takovyho supa, podle me ty blikacky nahore jsou sakra videt, ale pravda, cernej sup je vic napadnej fizl kar, na to se lip dava pozor.
Kolem me profrcel statecny chlapec v kodjaku (asi mu bylo divny, ze ho poustim) a uz sem videl jen diskoteku :))

Nepředjel jsem je, takovej mimoň nejsem. Stáli zabukovaní někde na souběžné vedlejší silnici.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 10. 5. 2021 21:38

A fotku jsi viděl?

-- 10. 5. 2021 22:38 --

To bylo beztak proti svodidlům, ne?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 5. 2021 22:49

No beztak. Hned jsem si na tebe vzpomněl :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 10. 5. 2021 22:57

Lexx píše:tslany, to ale neplatí pro ty opakované přestupky, ty se posuzují "od spáchání do spáchání". Samo že mi za chvíli umažou 4 body, když si nenechám dát pokutu na místě, ale pokud to spáchám do roka od předchozího spáchání, tak čistírna.

Ale spáchám ho až jsem z něj usvědčen, ne?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruman001 11. 5. 2021 05:48

Nissan350Z píše:
Ruman001 píše:já tam jezdím běžně 90-100 tacho...semtam někdo letí, většinou poláci....jsem ani netušil, že 2x v obci během roku víc jak 20km/h a jde to do čistírny..to je nahovno teda...je tu někde sekce s těma pípákama??? že bych večer početl... :roll:

Tak ono není v podstatě nad čím dumat. Buď zvolit kompletní ochranu i s rušičkou laseru, a nebo jen samotnej pípák. PAk si můžeš vybrat buď přenosnej nebo pevnou montáž. Z přenosnejch má smysl uvažovat od One S nahoru (One S - One S black series - One M - Genevo Max). Cenový rozpětí cca 12-24 tisíc za přenosnej detektor bez rušičky.

no mít to napevno-nebudou s tím třeba problémy v Rakousku? docela tam jezdím..jinak moc dík za doporučení... :tleskani
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 11. 5. 2021 05:50

Přestupek je spáchán v době, kdy pachatel konal... Ale ano, musíš být usvědčen, protože jinak jako by se nestal.
tslany píše:
Lexx píše:tslany, to ale neplatí pro ty opakované přestupky, ty se posuzují "od spáchání do spáchání". Samo že mi za chvíli umažou 4 body, když si nenechám dát pokutu na místě, ale pokud to spáchám do roka od předchozího spáchání, tak čistírna.

Jakože stejnej jo? Takže když jeden bude končit za den a spravko druhýho se protahne rok od toho dne třeba, tak potom ti ho můžou vzít? To je teda pěkná píčusákovina hodná osvolání až kam je to jde.

Nerozumím řeči tvého kmene, ale asi jo :D
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruman001 11. 5. 2021 06:09

Arnie J píše:
maXX_CZ píše:Docela smolik, ze je brno obec, kdyby to bylo mesto, mels to jen za dva bodiky.

Ja pred tydnem nepredjel takovyho supa, podle me ty blikacky nahore jsou sakra videt, ale pravda, cernej sup je vic napadnej fizl kar, na to se lip dava pozor.
Kolem me profrcel statecny chlapec v kodjaku (asi mu bylo divny, ze ho poustim) a uz sem videl jen diskoteku :))

Nepředjel jsem je, takovej mimoň nejsem. Stáli zabukovaní někde na souběžné vedlejší silnici.

Ty jsi jel klasicky po Vídeňské od Rajhradu?? Tam nevím , kde by se schovali...ještě jsem je stát nikdy neviděl, že by měřili....bylo by dobré to vědět, kde mají nové místečko...občas berou tu stopku na souběžné Brněnské..jedině že by stali na tom jediném nájezdu Brněnská-Vídeňská a ty jsi je, v zápalu boje, neviděl.. :-!
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 11. 5. 2021 06:32

powerball píše:když jich člověk nasbírá dost tak má 1x čistírnu zdarma.

:D
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 11. 5. 2021 06:56

Arnie J píše:
maXX_CZ píše:Docela smolik, ze je brno obec, kdyby to bylo mesto, mels to jen za dva bodiky.

Ja pred tydnem nepredjel takovyho supa, podle me ty blikacky nahore jsou sakra videt, ale pravda, cernej sup je vic napadnej fizl kar, na to se lip dava pozor.
Kolem me profrcel statecny chlapec v kodjaku (asi mu bylo divny, ze ho poustim) a uz sem videl jen diskoteku :))

Nepředjel jsem je, takovej mimoň nejsem. Stáli zabukovaní někde na souběžné vedlejší silnici.

Takze uz jsi se poucil z pokuty, kdy te vyblejskli pri predjeti? :D
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 5. 2021 07:06

Jo :)

Ruman: No jak říkáš. Byli někde, kde jsem je nečekal a přehlédnul je. Někde okolo toho nájezdu.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 11. 5. 2021 07:30

Arnie J píše:ale né, +25 tacho v obci a +35 mimo obec mi asi stačí


Za tych relativne par korun co stoji pipak...no cudujem sa ti.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 11. 5. 2021 07:31

Ty pípak máš keď sa toľko čuduješ?
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků