Pokutový koutek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 9. 7. 2020 07:48

glider píše:100e je 5kilo?
Fajn kurz.

MirecBA píše:asi myslel tu dvacku na 50tke , to bolo fer

Přesně tak, stovečku jsem přehlédl. Je to moc dlouhý a chybí mi ty pondělky.
Děkuji.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 10. 7. 2020 07:22

Kolik je nutné ponechat na obousměrný průjezd silnicí na šířku.....4,5m?
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 10. 7. 2020 09:05

pořád platí těch 6m? To mě poser....si dělaj ***** https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi ... tomoto_fdv
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 7. 2020 09:09

jop, říkal jsem si, že mají být 3m pro každý jízdní pruh ... na tom tě utáhnou skoro kdykoliv
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 10. 7. 2020 09:17

Jako v Praze určitě >:-( To mám do piče problém s parkováním u kanclu, tedy těch cca 150-200m od kanclu, kde už můžu, protože tam už není modrá zóna. Dostal jsem teda zatím jen jednu pokutu, ale šéf překvapil, že kdyžtak zaplatí za druhý firemní auto těch 24tis.Kč/rok (modrá zóna).
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 10. 7. 2020 11:04

Z mé zkušenosti se to zas až tak neřeší. Obvykle jen, když to nějaký vypíčenec nahlásí. Holt důchodci nemají co dělat, a tak chodí s metrem.

Jsem teď nedávno taky dostal lísteček za parkování u obrubníku v zákazu stání, který tam je z důvodu, aby byly zachovány oba pruhy. Ve slepé ulici k bytovce, kde projede jedno auto za hodinu a jeden průjezdní pruh tak reálné nikoho neomezí. Měšťáci potvrdili, že to přijeli řešit na bonz.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 7. 2020 11:11

Ja nesu duchodce a uz sem taky hlasil
anonymni

Odeslat příspěvekod polda 10. 7. 2020 11:16

No nepřekvapilo ,naštěstí do Prahy daleko. Ještě by se z toho mohl stát koníček .
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 10. 7. 2020 11:20

Je na tom zákoně něco špatného? Podle mě ne. Snad by stála za to nějaká značka, která vy v nějakém místě nebo zóně dovolila nechávat jen 3m i u obousměrného provozu. Jinak se to snad dá řešit vodorovným značením.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 10. 7. 2020 11:43

aikoN píše:Z mé zkušenosti se to zas až tak neřeší. Obvykle jen, když to nějaký vypíčenec nahlásí. Holt důchodci nemají co dělat, a tak chodí s metrem.

Jsem teď nedávno taky dostal lísteček za parkování u obrubníku v zákazu stání, který tam je z důvodu, aby byly zachovány oba pruhy. Ve slepé ulici k bytovce, kde projede jedno auto za hodinu a jeden průjezdní pruh tak reálné nikoho neomezí. Měšťáci potvrdili, že to přijeli řešit na bonz.


Pokutu jsem dostal před víc jak měsícem (teda byl spáchán přestupek), ale shodou okolností jsme měšťáky včera na místě potkal, tak jsem je trošku proprudil a prý to tam lidi hlásí bohužel (nedůležitá silnice, i když někdo blbě stojí, tak 4m určitě vždy zůstávají).

-- 10. 7. 2020 12:44 --

puk123 píše:Je na tom zákoně něco špatného? Podle mě ne. Snad by stála za to nějaká značka, která vy v nějakém místě nebo zóně dovolila nechávat jen 3m i u obousměrného provozu. Jinak se to snad dá řešit vodorovným značením.


Na tom zákoně a 6m nic, jen by to chtělo běžně dělat místní úpravy, kde ničemu nevadí, že je to třeba 4-5metrů.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 16. 8. 2020 20:02

na Kyjovsku jezděte fakt 50, už mi došla 4 pokuta z MÚ Kyjov ale ze 4 radarů v různých dědinách na kyjovsku, vše od 52 do 56 km v obci, vždy za 500, dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 8. 2020 20:03

To je kvuli tomu servisu na R8
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 16. 8. 2020 20:13

kuvy to sou
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 16. 8. 2020 20:16

No musí tam sedět teda pěkná svině.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 16. 8. 2020 20:20

+1
Jako 56 jeste pochopim, ze nekdo ma zadani rejzovat. Ale 52, to uz musis byt fakt mega<>
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků