Pokutový koutek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 19. 8. 2019 15:39

Tomas B píše:vím, nevím jestli to tam je....ženu nebo tchýni tam takhle vyzvedávám dohromady tak šestkrát za celej rok, takže nezkoumám....tohle místo je asi 30m od kolejí, takže rychlá akce, pokud je potřeba


Určitě jsi nezapnul blinkry, protože ty rušej zákazy zastavení, zákazy vjezdu, stopky, červený, rychlostní limity.... prostě všechno. Zapni blinkry a dělej si co chceš. Takhle se to u nás dělá. :-P A budeš v pohodě. ;-)
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 8. 2019 15:45

ty jsem opomněl
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 19. 8. 2019 16:37

Nevadí, příště to uděláš správně. Se i divím , Pražák.... :D
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 8. 2019 16:46

tak pouzivam, ale tentokrat i kdyby, tak jsem nestacil :-))
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 19. 8. 2019 16:51

Jo jasný, to chce mít připravenou výmluvu nějaké poruchy, prostě mít něco sofistikováného připraveného, aby jsi ho pořešil tímto faktem a nechal tě bejt.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 19. 8. 2019 17:43

Stejně, 100 v Praze. To mi dal naposled měšťák v našem regionu a ještě u toho povídal, ať beru, že mají tam a tehdy zvláštní akci. To pěkně kecal! Příště budu vědět, že v Praze to dávají běžně. :pozor
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Mikey89 19. 8. 2019 17:50

Možná mu došly bločky na 500 :D
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 8. 2019 18:41

puk123 píše:Stejně, 100 v Praze. To mi dal naposled měšťák v našem regionu a ještě u toho povídal, ať beru, že mají tam a tehdy zvláštní akci. To pěkně kecal! Příště budu vědět, že v Praze to dávají běžně. :pozor


Bezne to za kilo neni, tady vedel ze obtezuje a sam rikal vidim dve maly deti...plus vyzvedavani tchyne

A pak jsem taky velkej sympatak
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 8. 2019 19:01

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 19. 8. 2019 19:06

Arnold potvrzuje pac mel tu cest :-))
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 19. 8. 2019 22:52

Tvl
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 19. 8. 2019 23:14

Kilo, to su 4e.
Styri eura pokuta. Zlata zem ta Ceska republika.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 20. 8. 2019 06:54

Tomas B píše:
puk123 píše:Stejně, 100 v Praze. To mi dal naposled měšťák v našem regionu a ještě u toho povídal, ať beru, že mají tam a tehdy zvláštní akci. To pěkně kecal! Příště budu vědět, že v Praze to dávají běžně. :pozor


Bezne to za kilo neni, tady vedel ze obtezuje a sam rikal vidim dve maly deti...plus vyzvedavani tchyne

A pak jsem taky velkej sympatak

Já nepotřeboval ani tchýni, ani děti, ani xicht sympaťáka. Polda si předem sypal popel na čepici. Bylo znát, že už si vyslechl svoje od dříve pokutovaných. Nebyl to trest domluvou, ale nejnižší pokuta s omluvou.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 8. 2019 08:31

T.E.CH píše:
Tomas B píše:vím, nevím jestli to tam je....ženu nebo tchýni tam takhle vyzvedávám dohromady tak šestkrát za celej rok, takže nezkoumám....tohle místo je asi 30m od kolejí, takže rychlá akce, pokud je potřeba


Určitě jsi nezapnul blinkry, protože ty rušej zákazy zastavení, zákazy vjezdu, stopky, červený, rychlostní limity.... prostě všechno. Zapni blinkry a dělej si co chceš. Takhle se to u nás dělá. :-P A budeš v pohodě. ;-)

Budu si pamatovat :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 23. 8. 2019 09:44

Včera ani dnes tam nikdo nebyl. Jinak značka zákaz zastavení jak kráva. Pravděpodobně malé místo na náklaďáky. Můžeš to postavit dál k plotu a nikdo si tě nevšimne.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků