Pokutový koutek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod aikoN 9. 8. 2017 21:06

miromen4 píše:Stale vaham...ale to by si mohl vědět.

Jako něco se mi vybavuje, ale víš jak, všechno se to člověku slévá dohromady :D
neovce TM
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod Kokosacek 9. 8. 2017 21:10

Tak vcera me cekal v poste pozdrav od Madarske policie. Doporuceny dopis s dorucenkou a slozenkou na 30 000HUF (cca 2700 Kc). Prestupek spachan min tyden v pondeli. Jsou vazne rychli. Jinak zmereno z krovi na trojnozce mimo obec na rovne ceste 121 km/hod (limit 90). Uvidel jsem je pozde a merili z dalky,asi jsem nic neubrzdil.
Maj pekny web, kde si muzes po zadani c.j. a SPZ prohlidnout cely spis, fotky a rovnou zacalovat kreditkou pres VPOS.
Takze na madary pozor.
I was there when they landed on the moon,in a studio in Kentucky in June.
I've got Kennedy's brain in a jar,If you knew what I knew, you wouldn't laugh so hard.
Kokosacek
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 8. 2017 21:11

V A se s tím taky neserou, tak nějak furt čekám, jestli něco dojde, když jsem si přes ně valil na jih...už je to přes měsíc a zatím nic, tak snad cajk
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Kokosacek 9. 8. 2017 21:13

z A to svarovi prislo po zimni dovolene cca za 6 tydnu. 100E za 113 na 100 v miste regulace dopravy kvuli vzduchu.
I was there when they landed on the moon,in a studio in Kentucky in June.
I've got Kennedy's brain in a jar,If you knew what I knew, you wouldn't laugh so hard.
Kokosacek
Nováček

Odeslat příspěvekod miromen4 9. 8. 2017 21:14

Lexx píše:Tvl, při zákazu řízení se ale ta doba pro odečet nepočítá :D

Tak zakaz jsem měl na 3 měsice po odpuštěni na polovinu, trest mi začal kolem 20.7. 20016. Takže stale je teoreticky možne, že mi byly ty body odečteny. :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod aikoN 9. 8. 2017 21:36

Lukas063 píše:V A se s tím taky neserou, tak nějak furt čekám, jestli něco dojde, když jsem si přes ně valil na jih...už je to přes měsíc a zatím nic, tak snad cajk

Taky mám trochu bobky. Minulý týden jsem byl na dovči ve Slovinsku a úplně jsem nestíhal pokaždé zpomalit na těch 100, co mají v každém tunelu a tak podobně, takže jsem doklouzal na povolenou rychlost až pár set metrů za značkou. Tak snad to bude dobré :D
neovce TM
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod miromen4 9. 8. 2017 21:43

Tohle jsem si pohlidal, ale jinak jsem to občas hnal až k 200, tak snad nikde nečihalo nějake překvapeni.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod JardaB 9. 8. 2017 21:49

Ve Slovinsku na radary slusne upozornuji cedulemi, ne? Jinak v prvni obci za prechodem Rupa jak jsme se vraceli byla za rohem hned pekna policajtka s radarem... Ale ja celkem dodrzuju, tak snad cajk.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod miromen4 9. 8. 2017 21:56

Loni co mi slovinka davala pokutu, byla řadna kočanda, ktera by z fleku, alespoň podla ksychtu a postavy mohla dělat např. modeling.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod aikoN 9. 8. 2017 22:01

Upozorňují, ale tak prd vím, jestli ho třeba nemají hned za tou cedulí :D

Jinak v Rakousku měli směrem z Grazu před Vídní hezkou, tak 10 km dlouhou, úsekovku. A dost lidí si to tam v pohodě docela valilo :hm
neovce TM
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 9. 8. 2017 22:06

miromen4 píše:Tak jsem si jel rano po včerejšku vyvětrat hlavu na pustevny a hned v haviřově jsem vyfasnul 2b a 500kč za 69 na 50 od měšťaku. Ještě, že byl stražnik hodny a taky majitel forda a nedal mi dychnout.

Čím měřili? Klasika Rammer?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JardaB 9. 8. 2017 22:07

Ja jsem ve Slovinsku nepochopil cedule obci - nejak jsem vysledoval, ze kdyz je to zluta cedule s rameckem, je to obec, kdyz bez ramecku, jen nejaka info? Podle navigace, okoli I chovani ridicu to tak aspon vypadalo...
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod miromen4 9. 8. 2017 22:10

robbert
Vubec nevim, hned jsem se k přestupku doznal a chtěl ho vyřešit na mistě, prostě bez jakychkoli komplikaci. Bylo to na nabřeži a vim, že tam stavaji, ale vždy pěkně čitelni, no dnes byli schovani v nějake bočni ulici.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 9. 8. 2017 22:23

Ty máš pech :D Kup si konečně antiradar.
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaB 9. 8. 2017 23:13

Mozna by stacilo respektovat limity, stejne prd casu usetri.
Twingo II, 43 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka