Ukradli mi milacka Ford Mondeo Titanium S

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 4. 2012 15:33

Tak pro Bulhara zcela nepochybně :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod robbert 20. 4. 2012 15:43

A o co jiného šlo? šťastný majitel, tak co chtít víc...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 4. 2012 16:01

Snad jen to, že ten druhý "nešťastný" majitel nabyl auto v dobré víře
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod whiskybar 20. 4. 2012 16:16

Takze staci pockat dva roky a vrati se i Mondeo :!:
whiskybar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Filo0 20. 4. 2012 16:34

No veď práve, že človeka veľmi nepoteší, že si kúpi drahé auto a ešte k tomu na leasing, potom mu ho vezmú a nemá ani auto ani peniaze a ešte ho musí aj ďalej splácať. A skôr by som to tipoval na takú vec, že jednoducho bulhar sa dohodol s kamošom aby auto akože ukradol a predal ho v SR a potom ho kontaktoval, že je predané a bulhar sa z xsichtom blbca prišiel vyspovedať na políciu, že je auto ukradnuté a on o ničom nevedel a že na to prišiel až teraz, lebo bol na dovolenke. Samozrejme dostane peniaze s poistovne + dajme tomu že polovicu z toho za čo ho kamarát predal + auto sa mu vráti do náručia.
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
220 CDi, 170PS, 400Nm - W204 navždy bokom <3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Filo0
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 20. 4. 2012 17:13

A od koho to auto koupil? Tak se obrátit tam...
Každopádně to je důvod, proč si koupit nové auto... ;-)
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 4. 2012 17:40

A není to náhodou tak, že když se auto najde a vrátí se původnímu majiteli, tak musí vrátit zpět pojistné plnění pojišťovně?
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod CyberVic 20. 4. 2012 18:35

MELLO píše:A není to náhodou tak, že když se auto najde a vrátí se původnímu majiteli, tak musí vrátit zpět pojistné plnění pojišťovně?

...po likvidaci pojistne udalosti uz se majiteli nic nevraci, pojistovna si s tim autem muze vis co...:-)

-- 20. 4. 2012 19:38 --

mtb_ píše:
Osobný poisťovák ma od toho vyslovene odhováral. Už si presne nie som istý jeho argumentom. Ani on si to nedal na new Orlando.

...to nechapu... Nedat MaxiGEP/EuroGap, a premejslet o Sherlogu, kterej je pokud tusim jeste drazsi? Zadnej rozumnej duvod neexistuje... V pripade odcizeni/totalni havarie je to k nezaplaceni, a funguje to spolehlive, bez kecu, staci kdyz primarni pojistitel zlikviduje jako totalni skodu...

... a hlavne, pred koncem pojistny doby, kdyz nastane vyse zminena udalost, muzes to jit oslavit, protoze je to jak vyhrat ve sportce...

-- 20. 4. 2012 19:42 --

MELLO píše:Mně by se GAP nevyplatil

...a proc ne? Pokud samozrejme nastane pojistna udalost... Na hurvajze by to stalo par kacek, ne? Asi tak 12tacu/3 roky, cca 333kc mesicne? Nejak si nedovedu predstavit situaci, kdyby se to nevyplatilo...
VW Sharan Highline 2.0TDI 125kW DSG
VW Tiguan 4M Sport&Style 2.0TDI 103kW DSG
CyberVic
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 4. 2012 19:19

Jednoduše, Hurvajzy se nekradou
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod -pb- 20. 4. 2012 19:37

taky mi GAP přijde už trochu přes míru, člověk se musí naučit žít s určitou mírou rizika, jinak by snad nemohl vylézt ani z baráku
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod 4x110mm 21. 4. 2012 00:13

*****ům zasranejm useknout hlavy a nabodnout na hraniční tyče SR/UA :grr:

MELLO píše:Jednoduše, Hurvajzy se nekradou

to si povíme,až bude hlad po dílech TSI který bude mít za chvíli každej druhej :D
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář

Odeslat příspěvekod m4lcolm 21. 4. 2012 00:19

GAP mám na čtyři roky a nelituju, sehnal jsem ho za pěkný peníze a když to řeknu cynicky, mám najeto 300 000 km bez větší nehody a dříve nebo později to přijít může. Navíc v dnešní době nemusí jít ani o velkou prdu, aby z auta byla totálka.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 4. 2012 06:31

To ty prachy za GAP raději proleju hrdlem, stejně by to měla hradit klasická pojistka, kdyby pojišťovny nebyly *****ý
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod whiskybar 21. 4. 2012 19:00

Cetl jsem nekde, ze by mohli pomoci pri hledani taxikari. Dam 30.000,- Kc, pokud se v tom nekdo chce angazovat a auto najit, napr. s pomoci sveho znameho taxikare.

Poznavaci znameni - barva cerna, originalni sport 18" kola, DVD vzadu
zezadu - dva vyfuky, spoiler, deflektor
ze strany - Ford Bürke bilym pismem u zrcatka
zepredu - zaslepenych nekolik ok v mrizce
whiskybar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eLzyx 21. 4. 2012 19:14

30t Kč je zhruba výkupní cena takového kradeného auta :hm
eLzyx
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka