ubohá prasárna Velký Osek 1. 3. 2012 od Obecní Policie

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod audis 1. 3. 2012 22:04

za bukem, za bukem, .... už nééé, my sme vispěly. my vezmem neoznačené auto RZ 6S7 2008 a budeme se schovávat v něm. Zde je třeba zkontrolovat, zda měřeli v souladu s návodem (měření skrz sklo? Laserový měřič? )

Kdopak uhádne nejpřesněji, co je na fotce, resp. kdo co dělá? už jsem napověděl hodně.
Obrázek
origoš velikost http://img839.imageshack.us/img839/7278/imag0051a.jpg
pozice Seatu Toledo http://www.mapy.cz/s/3cu4 Seat Toledo RZ 6S7 2008 je neoznačené (civilní) vozidlo.
Měření rychlosti ve směru jízdy k severozápadu.

protože Velký Osek je malá obec a poměrně mrtvá (minimum lidí chodících po ulicích přes den, fakt mrazivý pocit projíždět ulicemi), tak předpokládám, že vlastní obecní policii nemají. Museli si ji najmout. Tímto zdravím jednoho ze tří myslím členů zastupitelstva, se kterým jsme se bavil před několika týdny ohledně jiného tématu u vyvěrajíciho pramene. Vážený pane, připadal jste mi jako rozumný chlap. Ted už ne.

Činnost osob na fotografii cílí na přehledný rovný úsek v obci.

závěr: ubohá činnost, nepomáhá mně ani cizím lidem, jen je okrádá o peníze (jak je formě pokut, tak daněmi na tuto práci). Tím že budete měřit, větší bezpečnosti nepomůžete. Jestli to vaši obyvatelé nechápu, vysvětlete jim to. Ukrytí v automobilu považuju za legrační, efektivní a hodně přispějící k nevraživosti společnosti k obnecní policii ve všech rovinách.

edit:
Výše vyfocení policisté měli jistě drobně pokažený den díky mé osobě. jednak je někdo fotil a shodou náhod jsem jim bohužel několikrát kazil měření. Bojím se, že těch náhod bude více do budoucna.

PS: Video potencionálního viníka v měřeném směru in natura mám, aby bylo vidět, o jak bezpečný úsek se jedná. dodám později. (nutno překonvertovat o 90 °, případně ořezat)
Naposledy upravil audis dne 1. 3. 2012 22:27, celkově upraveno 3
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 3. 2012 22:09

copak, někdo nejmenovaný tamtudy projížděl rychlostí vyšší, než je povoleno příslušnou právní úpravou? :hmm:
anonymni

Odeslat příspěvekod audis 1. 3. 2012 22:13

ne. nekdo nejmenovaný 2x projížděl obec tam a zpět aby vyhledal radar. nakonec ho celkem náhodou objevil při pauze přímo před sebou.

o hlídce jsem věděl, jen ten měřič jsem hledal.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 1. 3. 2012 22:15

Neni zas nejaka buzerakce? Dnes jsem potkal 2 radary ve meste na zakernych mistech a chlupaty za bukem...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speedisko 1. 3. 2012 22:16

K R É T É N I

Tak to si dám hodně hodně pozor, protože tudy jezdím každý den do školy, a v tomhle místě jsem měl snad vždy nad 50km/h, kdo zná, tak ví, že ano začátek Velkého Oseka, je sice takový mětský, ale tento konec, tam není nic jinyho než po levé straně les, po pravé straně budová železnic.

Šílenost
Cayenne S Diesel
911 997.2 4S
M3 E46
WRX STi
speedisko
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Road_Runner 1. 3. 2012 22:17

Ke cti jim nutno říci, že parkují legálně. Ne jako MP v Praze.

audis: Pláčeš hezky, ale na špatném hrobě. Za tohle můžou ti, kdo jim to měření dovolili a uzákonili. A ještě: je to takový problém jezdit v souladu s předpisy? Kdybys nejel rychle, tak bys jim tohleto výpalné platit nemusel. Ikdyž si nikoho přímo neohrozil a jel v podstatě bezpečně.
Hjondé i30.

Now don't you wait or hesitate,
let's move before they raise the parking rate!
Road_Runner
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 1. 3. 2012 22:17

já taky dnes potkával 4x častěji. (jindý celá den nepotkám, dnes snad 4x kde co).

-- 01 bře 2012 22:22 --

roadrunner:
ehm, jako každému: povznes se prosím o intelektuální level výše a zamysli se, jak o třeba 30 % vyšší max (!) dovolená zvýší nehodovost. Nijak! věčné téma . kdyžtak dáme soukromě
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkky 1. 3. 2012 22:24

Odkdy může MP používat civilní vozidla?
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h ) ...
Majkky
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 1. 3. 2012 22:27

prý může, když nejede. prý. nevím. ještě jsem to nezjištoval řádně.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 3. 2012 22:28

Já bych jim ***** do krku
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nohis 1. 3. 2012 22:28

Je to odsouzeníhodné. Jinak na slovensku, samozřejmě z označených aut, měří přes sklo laserem běžně.
Nohis
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heini 1. 3. 2012 22:29

Co takhle uspořádat nějakou demonstraci? :D
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 3. 2012 22:32

Na co? Studenti demonstrovali a vláda jim ***** do krku
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 1. 3. 2012 22:40

ještě jsem chtěl pár stovek metrů před inkriminovaným místem zpomalovat přijíždějící vozidla, a to tak, aby to políši viděli, ale vzhledem k intenzitě provozu (nízká) jsem se na to vykašlal.

inspirován jsem byl tímto http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2011082501

Stačí to pro začátek protestu? :-)
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 1. 3. 2012 22:42

V tomhle aute na takovem miste bych je necekal... co na ne zavolat policii ze parkuji spatne... kdybych mel naladu a sposutu casu ze bych se nudil, tak bych zaparkoval tak aby me nevideli a pesky bych je sel upozornit ze parkuji ve spatnem smeru, at si radeji preparkuji nebo na ne nekdo zavola policii ze dneska jsou lidi hrozny svine... a pak by se videlo jak by se rozvynula dalsi diskuze...
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků