Cena benzínu

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod spitfireIX 3. 2. 2012 19:19

To je fakt. Alespoň by proklestil cestu dalším.
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod siol.a 3. 2. 2012 19:20

Moucha píše:u hypermarketů potkám na benzinkách všechno, ale že bych tam někdy viděl tankovat pravidelně kamčáky to tedy ne..

Tak ono je to obecně koncipovaný spíš jako služba zákazníkům, která je má přilákat do danýho obchodu, často je to provázaný i slevou na palivo za nákup nad xxxKč, takže proč tam lákat kamiony.
Mládenci, uvolněte ovládací páčky.
siol.a
Inventář

Odeslat příspěvekod spitfireIX 3. 2. 2012 19:22

Tak kamioňák taky někde potřebuje nakoupit tílko a pantofle....
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod PeTr7650 3. 2. 2012 19:53

dneska sem nahodou v polsku na pumpe u tesca potkal kamcak. Kurde, ten to tou normalni pistoli musel tankovat pekne dlouho :-D.
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod Heini 3. 2. 2012 20:12

Já u Makra tankuju asi 10 let a nikdy žádný problém. S tou výtočí se ani nedivím. Nejradši bych tam bral ten Ultra 95, což má být něco lepšho. Mám ale strach, že to tam nikdo nebude brát a tím pádem to bude stát za prd. :hm
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář

Odeslat příspěvekod m4lcolm 3. 2. 2012 20:14

No minimálně u Globusu je ten Ultra 95 na houby, právě protože to nikdo nebere. Jednou jsem to natankoval a bylo to línější a semtam se motor cukal.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Heini 3. 2. 2012 20:16

Já už jsem jednou měl tu pistoli v ruce, ale pak jsem si to radši rozmyslel a vzal normální N95.

Heini
Inventář

Odeslat příspěvekod Jirk4 3. 2. 2012 20:25

U Makra jezdi kamiony urcite, protoze si pamatuju ze pred tydnem jsem byl asi treti auto ve fronte na stojan a myslel jsem, ze nez dojdu na radu, tak se podivam, kolik do toho natankoval kamion u stojanu vedle. A odjel jsem driv, nez on dotankoval :D
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jack111 3. 2. 2012 20:28

Jirk4 píše:Nevim, jak jsou na tom PHM u Makra s kvalitou, ale rika se, ze kdyz uz nic jinyho, tak jsou alespon ciste, protoze jejich zasobniky (hlavna nafta diky kamionum) maji velky prutok, tak se v nich nic neusazuje a nafta je cista. To jen tak, pokud by nekdo chtel duvod proc mit dobry pocit z toho, ze tankuje nekde u hypermarketu :D

Co se usazuje? A když se to neusadí už na pumpě, tak se to usadí v autě ne? :hm :nenapadne
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod Jirk4 3. 2. 2012 20:32

Tak zas az tak dopodrobna jsem to nezkoumal (proto pisu "rika se ..." :D), ale tak nejak obecne bych ocekaval, ze kde je prutok, tam neni moc usazenin :D Schvalne by me zajimal stav zasobniku takovych tech venkovskych benzinek, kde jednou za den natankuji dva dedove po deseti litrech do Fabii :D

Moucha píše:u hypermarketů potkám na benzinkách všechno, ale že bych tam někdy viděl tankovat pravidelně kamčáky to tedy ne..

Mel jsem na mysli jenom to Makro, v tom brnenskem urcite kamiony tankuji, ale nevim jestli pak projedou pryc normalne nebo couvaji pryc :D
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaB 3. 2. 2012 20:33

Tak mohli by to tam taky nakyblovat po kanystrech :-P

-- 3. 2. 2012 20:34 --

Ja treba dnes s naftou nemel zadny problem, kdyz jsem rano kouknul, ze je na teplomeru -25, tak jsem naftaka nechal v garazi a jel do Brna Omegou ;-)
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod PeTr7650 3. 2. 2012 21:47

nevim, proc vsichni sili. Ja pred mrazikama hodil do nadrze aditivum, abych zjistil, ze nepozoruju zlepseni. Toz v techdle mrazech tankuju pravidelne shell, ceskej i polskej a startuju na brnk.
Vcera sem se ptal holek na shellce v roudnici a maji aktualne naftu s filtrovatelnosti do -26. A to sem dneska rano mel jeste 6 stupnu rezervu :-D
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod Jean ViC 3. 2. 2012 22:49

m4lcolm píše:No minimálně u Globusu je ten Ultra 95 na houby, právě protože to nikdo nebere. Jednou jsem to natankoval a bylo to línější a semtam se motor cukal.

joo tohle jsem se bal taky, a nebral jsem pro jistotu, od doby co jsem v pisku na OMW nabral spatnou 98...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod RudiTF 4. 2. 2012 00:34

Tak libovec ceny nafty v D. Včera na Aralce kousek za hranicema za litr 1,38Eur = 34.80, centru velkejch měst kolem 1,40-1,43, dálnice sem nejvíc viděl 1,46Eur = 36,80Kč. Takže za chvilku nejen za nákupem do D, ale i pro naftu :tleskani
RudiTF
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Heini 4. 2. 2012 07:55

Bohužel to mám trošku z ruky...

Heini
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka