Přituhuje !!!

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Přejete si zpřísnění dopravních předpisů?
ano 52 %  30%  [ 52 ]
ne 104 %  60%  [ 104 ]
je mi to jedno 17 %  9%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 173

Odeslat příspěvekod Japhy 23. 5. 2023 06:38

Dobrej dement nevšimnout si PČR, když jede nad limit. Lepení jsem neviděl.
Japhy
Nováček

Odeslat příspěvekod puk123 23. 5. 2023 08:01

Lepení podle mě musí být po nějakou delší dobu. Tento počítal, že se octa zařadí hned po předjetí.

-- 23. 5. 2023 09:05 --

Policejní Ferrari je skoro rok ve službě. Jak si zatím vedlo? Vyhodnocujeme přínos policejního supersportu: https://www.garaz.cz/clanek/reportaze-p ... .nexttoart
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 23. 5. 2023 08:05

Jako něco hroznýho dle diskuse pod článkem to ale vidí celkem dost lidí....jak říkám už leta, zaměřil bych se jak na silnicích tak v médiích pár měsíců na levoproudařství (pokuty) s doporučením i ve městech (klidně i cedule s doporučením ne příkaz samozřejmě, používejte pravý pruh). A ono by se to zlepšilo a těch rádoby "lepičů "by ubylo, protože by těch důvodu k lepení také ubylo.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 23. 5. 2023 09:33

To říkám furt, že drtivá většina lepení je způsobena levoproudařstvím a obecně zbytečným překažením, přičemž by se měla řešit primárně takhle příčina a ne následek v podobě lepení. Ono to lepení je totiž mnohdy jediný funkční způsob nátlaku/komunikace, jak zbytečně překážejícího dementa donutit k uhnutí, protože při větším odstupu předpokládá, že nepřekáží a jede si dál svoje, případně na to uhnutí nijak nespěchá a čeká, až k tomu bude mít volnou ranvej, nikoliv první vhodnou mezeru.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 23. 5. 2023 09:59

Jenom další stupňování agresivity na silnici.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 23. 5. 2023 10:02

Jak to myslíš?
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 23. 5. 2023 10:13

Potkat nehodu s několika auty v sobě zase není taková vzácnost. A správný levoproudař to dělá záměrně anebo ze sportu.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 23. 5. 2023 10:15

MELLO píše:Já je neobjíždím.

+1
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 23. 5. 2023 10:16

polda píše:Potkat nehodu s několika auty v sobě zase není taková vzácnost. A správný levoproudař to dělá záměrně anebo ze sportu.


Těch je jen pár (většina by jen prostě chtěla jet rychleji než ten před ním) a bavili jsme se přece, že by bylo lepší zkusit řešit tu příčinu než důsledky.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 23. 5. 2023 10:19

aikoN píše:To říkám furt, že drtivá většina lepení je způsobena levoproudařstvím a obecně zbytečným překažením, přičemž by se měla řešit primárně takhle příčina a ne následek v podobě lepení. Ono to lepení je totiž mnohdy jediný funkční způsob nátlaku/komunikace, jak zbytečně překážejícího dementa donutit k uhnutí, protože při větším odstupu předpokládá, že nepřekáží a jede si dál svoje, případně na to uhnutí nijak nespěchá a čeká, až k tomu bude mít volnou ranvej, nikoliv první vhodnou mezeru.

Já je jebu a beru je zprava, jestli na probliknutí nic.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod puk123 23. 5. 2023 12:31

Lepení je úchylka, která nesouvisí s rychlostí nebo hustotou provozu. Tak to mám alespoň vypozorováno z místa spolujezdce.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 5. 2023 12:58

tslany píše:
aikoN píše:To říkám furt, že drtivá většina lepení je způsobena levoproudařstvím a obecně zbytečným překažením, přičemž by se měla řešit primárně takhle příčina a ne následek v podobě lepení. Ono to lepení je totiž mnohdy jediný funkční způsob nátlaku/komunikace, jak zbytečně překážejícího dementa donutit k uhnutí, protože při větším odstupu předpokládá, že nepřekáží a jede si dál svoje, případně na to uhnutí nijak nespěchá a čeká, až k tomu bude mít volnou ranvej, nikoliv první vhodnou mezeru.

Já je jebu a beru je zprava, jestli na probliknutí nic.

+1
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 23. 5. 2023 13:00

puk123 píše:Lepení je úchylka, která nesouvisí s rychlostí nebo hustotou provozu. Tak to mám alespoň vypozorováno z místa spolujezdce.


Jak jsem už psal, ano v řádu jednotek takový určitě jsou, 90% by jen chtělo jet rychleji než ten před ním, který buďto nesleduje provoz i za sebou nebo to dělá vědomě (jájínek).

-- 23. 5. 2023 14:01 --

Vypozorované denním pozorováním v provozu.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 5. 2023 13:01

Taky si myslím.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 23. 5. 2023 13:11

díky, předsedo
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků