Přituhuje !!!

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Přejete si zpřísnění dopravních předpisů?
ano 50 %  31%  [ 50 ]
ne 94 %  59%  [ 94 ]
je mi to jedno 15 %  9%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 159

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 11. 2020 10:26

Tomas B píše:Což takhle kdyby ty elektronický vychytávky levoproudařům zapínali automaticky blinkr doprava a začlo jim blikat na head up displeji, že se mají zařadit vpravo.

plus upravit algoritmus pro země s jízdou vlevo :nenapadne :D
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Tomas B 16. 11. 2020 10:28

to by bylo vhodné :D
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod evlo 16. 11. 2020 10:30

kurtoid píše:Aha, takže když jedu vedle kolony deseti kamionů v levém pruhu, tak na to nemám právo? To je mi ale novivnka. Sice mám řidičák skupin A, B, C a T, ale asi jsem jelito, které ještě nepochopilo, jak jezdit na dálnici a pokaždé, když vyjedu do Rakouska tak brečím nad tím, jak tam všichni jezdí idiotsky a stýská se mi po našich cestách.

Prostě tady nevymýšlej nějaká moudra, když na to nemáš.

Mám něco najeto na mašinách a prostě vím, že musím dávat majzla, protože na motorce je ta chyba trochu o něčem jiném pak a taky se musí trošku jinak předvídat.

Btw se mi to nestává pravidelně, ale prostě ti lepiči jsou a pro mě je tento způsob chování neomluvitelný.

Analogie s pistolí není žádná demagogie, myslel jsem to smrtelně vážně - to riziko podkládám za naprosto srovnatelné.

Bohužel je u nás spousta trumpet, které si myslí, že auto 1,5 tuny rozjeté na 40 metrů za sekundu nemůže být v nepovolaných rukou zbraň.

A toho kokota, který tady plácal něco o tom, že nemám právo na pocit bezpečí, bych chtěl vidět face to face a dát s ním debatu. Takže se přihlaš kriple.

Taky povazuji lepice za útočníka, ale protože jich je kolik je, přizpůsobil jsem se prostředí
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jean ViC 19. 11. 2020 09:51

tak uz jsem mel bobky, dopis do vlastnich rukou, dostanu ho na poste do ruky a tam ministerstvo vnitra ceske budejovice ... ani nevim odkud by prisla pokuta z radaru nikdy zatim mi neprisla ale tohle vypadalo ze by mohlo :D

tak nervozne oteviram a ono to ze mi zalozili datovou schranku za jedno svj... ktere je ve stredoceskem kraji.
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 11. 2020 09:53

No tak houby zle :-)
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 11. 2020 09:54

ale zvýšený tlak proběhl :D
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Lukas063 27. 11. 2020 07:46

Kurfy to sou...ale pravda je, ze bych zrovna kolem NMNM bydlet nechtěl, konkrétně u silnice z Rychnova na Nachod, kde denně projede miliarda kamionu s navesama, bambilion dodávek a tri ***** osobaku..
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod polda 27. 11. 2020 18:18

Jaj ,na poště je nějaká výzva. Praha2, hm to se mi buď prodraží dodatečně hranolky nebo manža spěchá ráno v 6.00 do rachoty a semafor? Ten byl ale tak tip ťop. Odbočení v Resslově přes 2 střední bílý pruhy? No uvidíme.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod polda 30. 11. 2020 20:17

Tak výpalné 500,- za parking na modré zóně 5.2.2020 !!! To je nějakej renonc ne?! Kdo si má pamatovat kdo s tim tam byl pred 10 měsíci. Druhá fotka jen RZ .
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 30. 11. 2020 20:26

Tak to už by se do prekluze dalo hezky.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod polda 30. 11. 2020 21:17

Myslíš? Furt je tam celý leden.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 30. 11. 2020 21:35

Nějakej tvůj dopis jim, než to přijde, zpracují, odpoví a dostane se ti to na poštu je 14 dní, pak máš dalších 14 dní na tvoji případnou odpověď, domluvíš se, že si zajdeš mrknout na spis ale bohužel tento ani příští týden, pak než jim pošleš svoje přípomínky, s proaktivním přístupem by se dalo krásně.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 30. 11. 2020 21:52

Takhle jednoduchá ta prekluze není. Nechce se mi to hledat, ale mám pocit, že ten rok teď platí od posledního úkonu, jinak celkem tři roky.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Předchozí stránkaDalší stránka