Přituhuje !!!

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Přejete si zpřísnění dopravních předpisů?
ano 49 %  31%  [ 49 ]
ne 92 %  59%  [ 92 ]
je mi to jedno 14 %  9%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 155

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 8. 1. 2019 14:30

puk123 píše:Nesouhlasím s přísnějším bodováním pro čerstvé řidiče. Se ani nerozjezdí, udělá menší přestupek a půjde k ledu. Pak bude začínat zase od nuly. To je píkovina.

Na druhý pokus si dá pozor.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 1. 2019 14:36

Čím víc si bude dávat pozor na přestupky, tím míň bude dávat pozor na reálný provoz. Už takhle je problém kolikrát čerstvé řidiče odnaučovat hypnotizovat tachometr a věnovat se spíš dění na silnici. Za mě je to kravina.
anonymni

Odeslat příspěvekod Japhy 8. 1. 2019 14:50

Normálně hysterickej záchvat smíchu z toho.
4 nebo 6 bodů. Hned jsem si vybavil jeden film s di Capriem :"Krátkej nebo dlouhej rukáv?" :)
Japhy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 1. 2019 14:51

je to komické... jen buzerovat a utahovat šrouby, ale infrastruktura žalostná a zlepšení v nedohlednu ... čuráci *****í
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod jurajec 8. 1. 2019 14:54

češi-švejkové proti tomu protestovat v reálu nebudou
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 1. 2019 14:55

Šrouby se utahujou a mrtvejch, raněnejch a nehod neubývá.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod polda 8. 1. 2019 14:56

Stejně není kdo by to kontroloval, leda foto z kamery.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 1. 2019 14:57

To je věc druhá.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Dix_ 8. 1. 2019 15:07

Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 8. 1. 2019 15:12

polda píše:Stejně není kdo by to kontroloval, leda foto z kamery.

Právě nekontrolují to ani teď, ale už ví, že je třeba přitvrdit.
Bych to zvýšení bodů chápal v momentě, kdy policie rozdá za tyto přestupy denně stovky pokut a lidi na to stejně smolí, ale dnes to nikdo nekontroluje a tak na to logicky všichni pečou.
Tak místo toho aby začali kontrolovat s nastavením jaké je nebo nedej bože dělali nějakou osvětu, tak hned musí příjit likvidační pokuty a bodové ohodnocení, kdy to stejně nebude nikdo kontrolovat, respektive to odnese pár joudů při dopravně bezpečnostních nárazových akcích.

Infrastruktura na *****, ale na utahování šroubu je vždy času dost a tam najednou ta změna předpisu jde raz dva. Změna stavebního zákona je ale v nedohlednu, i přesto, že bureš drží všechna potřebná ministerstva.

Je to bada naprosto nekompetentních *****ů vydlážděnejch.
Koleckobetonucimalty
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 8. 1. 2019 15:44

Co na to říct? Máš pravdu a srdíčko.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Neurotic 8. 1. 2019 15:57

Ten automatický metr jako první vyboduje ty co to budou dodržovat, protože je předtím někdo předjede a budou mít po bezpečné vzdálenosti :D Navíc by mě zajímalo co se stane ve městě, když přes semafor projede pokaždé jedno auto :D
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod Nekenieh 8. 1. 2019 16:02

Nemám čas se věnovat nějakým chodcům nebo provozu. Vyhýbám se neosvětleným retardérům, zpomalovačům, naváděčům. V noci se v křižovatkách stejně neorientuju, protože tam hraje nějaký divná barevná hudba, kterou vytváří miliony odrazek na patnících + různé barevné kreace dopravních inžinýrů. Kde dřív byla klasická křižovatka, kde se auto nedalo přehlédnout, dnes je pouťová zábava v plném proudu. Čert vem nějaký auto, to se v tom ztratí.
A taky neregistruju moc přechody. Protože před nimi hejno příčných čar, desítky svislých prvků, aby chodec nebyl vidět. Při hustější sítí přechodů tak vznikají souvislé omalovánky.....Taková nepovedená počítačová hra.

Ty odstupy 50 metrů při 80km/h budou prča. Pak, že nejsme národ se smyslem pro humor.
Nekenieh
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod aikoN 8. 1. 2019 16:12

Teď nedávno na téma odstupů vznikla i reportáž, kdy opět jede v autě jako spolujezdec nějaký kecpert z BESIPu a popisuje tu každodenní apokalypsu, kdy každému a pořád hrozí akutní smrt, protože nejede 2 vteřiny za autem před sebou. Tak už chápu, proč to vzniklo.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 8. 1. 2019 16:15

jezdím jak umím a jak uznám za vhodné... a seru na ně
Lukas063
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka