Parkování v pražských zónách

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mlaskac 8. 1. 2012 22:59

platim v dejvicich 4500 ceny se tam drzi dlooouho stejny tak snad az zavedou zony nebudou zdrazovat. nastesti jsou v garazich sami slusni lide az me to v dnesni dobe nejde do hlavy ze se tam nikdy nic neztratilo.
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod Dusan 9. 1. 2012 08:21

Leji5 píše:Tak poraď kde, prosím prosím :-)

Na sedmicce u Libenskeho mostu se plati pri dlouhodobem stani tusim neco kolem dva tisice korun mesicne (tedy jestli jsem spravne vynasobil tu cenu "jiz od" poctem dni). Je to tedy venku, neni to garaz, ale je to za plotem a hlidane.

mlaskac píše:platim v dejvicich 4500 ceny se tam drzi dlooouho stejny tak snad az zavedou zony nebudou zdrazovat. nastesti jsou v garazich sami slusni lide az me to v dnesni dobe nejde do hlavy ze se tam nikdy nic neztratilo.

Platit 4500Kc mesicne za parking, to by mi asi jeblo. :-( To je muj dvoumesicni najem.

m4lcolm píše:Ať mi nikdo netvrdí, že to nejde v Praze, když to může jáít všude jinde na západě, i v mnohem menších vískách. Německo, Rakousko, Benelux, Itálie, všude to může jít, ale tady ne. U Stanice metra v polích se udělá plácek pro 30 aut, nazve se honosně P+R parkoviště a v předvolebních letácích se zaprsí, jak řeší problémy s dopravou v Praze.

To je proste o tom, ze kdyz nechas developera postavit na miste kancelare nebo byty, tak dostanes vetsi uplatek, nez kdyz ho budes nutit do parkovaciho domu, ac by byl potreba.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod tsunami 9. 1. 2012 10:26

Kup si motorku a pak ti budou nějaké zóny ukradené :-)
tsunami
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dusan 9. 1. 2012 10:27

Akorat, ze pokud ji bude nechavat stat na ulici, tak ji bude nasledne ukradena i ta motorka. :mrgreen:
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 1. 2012 10:59

já myslel, že motorky se v Praze nekradou :hm
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Majkky 9. 1. 2012 11:28

Kdepak ... ani auta se v Praze nekradou.
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h ) ...
Majkky
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 1. 2012 11:30

Auta to vím, nejsem zase úplně blbý, ale je fakt, že motorek volně stojících v Praze asi moc není
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod spitfireIX 9. 1. 2012 11:33

MELLO píše:Auta to vím, nejsem zase úplně blbý, ale je fakt, že motorek volně stojících v Praze asi moc není

Protože je hned někdo ukradne 8-)
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 1. 2012 11:40

Ajo 8-D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod polda 9. 1. 2012 12:08

Leji5 píše:Děkuji za tip, mohl bys mi upřesnit, kde přesně a za kolik? To neznám.

Křižovatka BubenskáxVeletržní je vjezd na nádraží - nádraží ještě oficiálně funguje, a tam nějaký místo se najde vždy.Nebo kousek dál po Bubenský ke šraňkám je hlídaný park cca 80-100 na den ?? opravdu nevím.
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod dj-bobr 9. 1. 2012 12:15

Na Praze 2 je vzácná možnost zaparkovat zadarmo a není tam ani většinou úplně narváno.. http://mapy.cz/s/2O0u , ne že si tam hned všichni přeparkujete :D

Zóny jsou stejně zlo .. v důsledku způsobily nutnost stěhování dvou lidí a jednoho sídla firmy, jeden další člověk zabalil živnost a jiný (řemeslník) účtuje lidem v modrých zónách 400Kč/den za parkovací kartu (co to v praxi znamená, se dá shrnout slovem "úbytek" jen s velkou rezervou).
Bydlím na území Prahy 2 a stejně jsem proti zónám. je mi jasné, že kde jsou, tam už asi zůstanou, ale hlavně už nerozšiřovat.. není to řešení.
dj-bobr
Nováček

Odeslat příspěvekod Leji5 9. 1. 2012 20:53

Máš můj velký dík, vůbec tomu nemůžu uvěřit. Jde tam parkovat po obou stranách?
Ještě jednou moc a moc díky.
Leji5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod addiction 9. 1. 2012 21:51

Parkovat tam po obou stranach nejde, pouze ve smeru ke krizovatce Vysehradska x Na Slupi :-) A byva tam skoro porad plno, mist par a zajemcu mnoho..
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod dj-bobr 10. 1. 2012 09:17

Rádo se stalo :)

addiction: to pak jsem měl asi vždycky štěstí, ale přes rok jsem tam snad každý den zaparkoval bez problémů.. nejméně oblíbené místo je u toho prosvětleného poutače, blbě se tam couvá, tak tam bývá volno :)
dj-bobr
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 1. 2012 09:26

addiction píše:A byva tam skoro porad plno, mist par a zajemcu mnoho..

Já tam teda ještě nikdy přes den volno nezažil
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka