zrušení povinného ručení a opětovné sjednání

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 28. 11. 2011 22:23

Nic neruš. Zavolej tam a řekni, že pokud ti nedají tu cenu co píšeš nahoře, tak že pujdeš jinam a oni by ti měli vyhovět a cenu snížit. :-)
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Luboš*** 28. 11. 2011 23:36

U ČP jsem to tak párkrát udělal, když mi vždy po roce odečetli bonus a výsledná částka byla překvapivě ještě vyšší než loni. Vždy jsem to pak sjednal přes internet za výhodnější sazbu a ještě k tomu byla 10%ní sleva za sjednání on-line. :-)
Luboš***
Štamgast

Odeslat příspěvekod audis 28. 11. 2011 23:41

matysekkk píše:prave ze mam Seat Ibiza 1.9 a tam je to celkem drahe vsude.Nejlevnejsi je AXA a také CSOB ktery asi vstupuje na trh...jinak to zacina s 36 mesicnim bonusem tak na 4500kč

zkus poptat cenu zde http://www.finmaro.cz/Pojisteni/Povinne-ruceni.aspx je to makléř, kominikace nejlíp mailem nebo telefonicky. pokročilé kalulačky nemají.

ale: nabízí i neflotilové, třeba mně za pěknou cenu.
takže: poptej tam pojištění, variantu neflotilové (!, čili obvyklá věc, pojistník jsi ty), oni se vyptají na co potřebují. a neakceptuj nabídku od ČPP!
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Štamgast

Odeslat příspěvekod matysekkk 28. 11. 2011 23:49

ja jsem jim prave napsal,ze hodlam ukoncit pojistení dal jsem jim i telefon a cekal jsem hovor jak me budou premlouvat jako u Operátoru:-) a ono prd odepsala me ze to mám podat do 30 dnu a o bonus si napsat.zadne velke cavyky nedalala.Mozna jim o tyhle zakazniky nejde,protoze je to asi "dampingová cena" a zacne se jim to vracet až třeba po třech letech,když to zdraží postupně o 100%.ted na top-pojisteni me to vyjelo za 2200kč tak do toho asi pujdu,tezko to nekdo sjedna jeste levnejc...
matysekkk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 28. 11. 2011 23:57

u toho Finmaro mi před rokem nabídli (stejně jako letos) cca 1600 kč a u toho top-pojištění to začínalo 2100 kč. a navíc, prvních pár nejlevnějších nabídek na top-pojištění JSOU FLOTILY! píšou to tam,ale malým písmem. nejlevnější neflotila začínala na 2400 kč, už nevím.
(popisuju ceny pro sebe a své auto neflotivou nabídku mimo s ČPP, pro porovnání snad dost jasné).
audis
Štamgast

Odeslat příspěvekod matysekkk 29. 11. 2011 01:06

jak to myslíš jako Flotily?Jako ze je to podmíneno pojistením celeho vozoveho parku firmy?To se me nejak nezda....
matysekkk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 29. 11. 2011 01:20

flotilové pojištění pro tebe, mě a další lidi znamená:
1) ty máš smlovu s nějakým frantou motykou.
2) franta motyka má s pojištovnou.

V případě nehody postup svůj doposavad znáš. V případě ad1 a ad2 pojištovna mluví s frantou a franta mluví s tebou. pojistitel pro tebe není pojištovna, ale franta. já bych do toho nešel.

efekt je v tom, že franta je podnikající člověk a řekl si, vynaložím námahu, seženu si hafo lidí a na pojištovnu příjdu jako pojistník s nabídkou "pojistím u vás 1000 vozidel, a tak získám super cenu ". a prodává svoje flotilové místečko tobě se ziskem. myšlenka dobrá, v čechách bych se bál.
audis
Štamgast

Odeslat příspěvekod matysekkk 29. 11. 2011 01:30

to si nemyslím ze neco takového TOP-Pojisteni nabízí....spíš třeba ze je tam nižší krytí...ale tohle asi ne....
matysekkk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 29. 11. 2011 04:08

Na top-pojisteni mají tenhle rok výběr z podezřele málo pojišťoven, takže bych zkusil spíše jiný kalkulátor.
http://www.povinne-ruceni.com/
ultima__ratio
Inventář

Odeslat příspěvekod audis 29. 11. 2011 09:05

matys: koukám na to, letos ne, loni a předloni ano.
audis
Štamgast

Odeslat příspěvekod mfilip 29. 11. 2011 09:16

Hm, tak ja mam POV+odcizeni( 5% min 5000 Kc)+zivel( 5% min 5000 Kc)+vandalismus( 5% min 5000 Kc)+asistencni sluzbu za 4600 Kc rocne.
Maximalni mozny bonus 142 mesicu.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 11. 2011 09:22

Já POV+HAV All risk za 8tis.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 8. 2012 10:50

Potřebuji se zbavit nevýhodného povinného ručení. Prošvihl jsem šestitýdenní lhůtu i tu měsíční po navýšení pojistného.

Jedinou šancí je tedy depozit. Můžete mi prosím popsat, co přesně musím udělat, abych dal auto na den do depositu? Co musím mít s sebou? Stát by to mělo stokorunu, to je pořád výrazně méně, než kolik ušetřím na pojistném u jiné pojišťovny.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 13. 8. 2012 11:43

Odšroubuješ značky z auta, vezmeš malý a velký TP, občanku a 100 kč a vyrazíš na úřad. Tam vypíšeš žádost o uložení značek do depozitu. To ti zaznamenají do velkého TP.
Kopii TP spolu s výpovědí smlouvy pošleš pojišťovně, popřípadě zajdeš na pobočku a zrušíš pojištění.
FIAT Barchetta 1,8
Zdeněk Málek
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 13. 8. 2012 11:43

powerball píše:pekna cena, o litr vic platim na obsah 3.8 :D
Trapko, ja mam na 3.0 2700 s max krytim a asistenci, jsem to zas loni optimalizoval ...
evlo
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka