Dneska je ale krásný den! *****

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 23. 11. 2011 08:04

V 90% případů jsem nosil věci z auta domů (navi, handsfree, on board kamera)..dneska v noci jsem to tam nechal a dup ho, nějaká ***** mi vykradla auto..benga říkali, že na ulici ještě někomu ukradli vykradli auto...Navi cca 5000Kč, kamera 1200Kč, handsfree cca 1200Kč a papíry od auta taky zmizely. Pičo střílet takové *****!
Obrázek
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 23. 11. 2011 08:05

Ti budu nabíjet jestli chceš... 8-S
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 23. 11. 2011 08:05

no to neni asi nejlepsi napad tohle nechavat v aute ;) jinak je to firmeni tak se to k udela ne? :D
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 23. 11. 2011 08:10

No já vím, že to není dobré nechávat v autě...navíc pičo mi to vykradli na zahradě! No pokud bude firma pojištěná na toto, tak mi snad pojišťovna uhradí navi, kameru i HS, protože bylo všecko prakticky na firmu.

-- 23. 11. 2011 08:10 --

A to si ještě všimněte oděrky na tom sloupku u okýnka..oni to nečím vypáčili.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 11. 2011 08:11

Tak mě napadlo, rozbijí okno a pak i otevřou dveře?
Co pokud dveře nejdou otevřít, jdou dál?

A co se týká vlastních nebo firemních věcí, tak to je jedno. Podstatné je, jak je auto pojištěno. Pokud nemá připojištění zavazadel či jak se to jmenuje, nedostaneš nic. A pak taky záleží na tom, jakou máš smlouvu s firmou, jestli máš hmotku nebo ne...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 23. 11. 2011 08:12

jo aha na zahrade tak to bych to tam asi nechaval furt, to jsou teda *****
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 23. 11. 2011 08:13

No uvidím co mi řeknou v práci co je pojištěné a co není...jinak hmotku mám, ale platit nic nebudu to vím.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 11. 2011 08:17

Pak je to ten lepší případ...

Ale, že by to vykradli na zahradě za plotem, trak to je drzost šílená, to bych taky nenosil domů...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 23. 11. 2011 08:21

Znám pár známých, kterým vykradli auto na zahradě. To se prostě v týhle zkur*ený republice stává.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 23. 11. 2011 08:25

Notywe, na zahrade nechavam v aute vsechno, to je fakt mozny? Az chcipne pitbulice tak poridim neco sakra vostrejsiho asi, i kdyz ten druhej vorech se umi taky pekne *****...
A ono bude bohuzel hur, lidi maji cim dal min penez, si vemte, ze uz ani Mello nechce do HR :-(
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 23. 11. 2011 08:48

To nasere takhle po ránu. :-\
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 11. 2011 09:07

Tak to si teda pěknej vůl, v dnešní době něco nechávat v autě.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 23. 11. 2011 09:10

Slawall píše:No uvidím co mi řeknou v práci co je pojištěné a co není...jinak hmotku mám, ale platit nic nebudu to vím.


pokud to bylo doma a máš dobrou pojistku domácnosti tak i z toho jest možno plnit.
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 11. 2011 09:10

me co pred zhruba rokem a neco vykradli auto kousek pod oknama...
a vzali nabijecku na mobil, radio co zlobilo /panel kdyz se sundal tak uz horko tezko sel nandat zpet aby fungoval, a prehravani cd i novych preskakovalo/
zapalovac, nejake cd a hlavne propisku...
no co vam budu povidat, nejvetsi skoda na tom okynku + zarizovani kde mi to co nejrychleji opravi a na pockani to nezmakli nikde tak jeste dalsi problemy...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 11. 2011 09:13

Slawall píše:V 90% případů jsem nosil věci z auta domů (navi, handsfree, on board kamera)..dneska v noci jsem to tam nechal a dup ho, nějaká ***** mi vykradla auto..benga říkali, že na ulici ještě někomu ukradli vykradli auto...Navi cca 5000Kč, kamera 1200Kč, handsfree cca 1200Kč a papíry od auta taky zmizely. Pičo střílet takové *****!
Obrázek

upřímnou soustrast ...
anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků