jaký cestovní polštář

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod voborl00 8. 8. 2011 19:17

Zdravím garážníky,

budeme teď s frajerkou jezdit nějaký čas po Evropě a padla otázka spaní v autě za jízdy. Myslel jsem si že sáhnu pro první cestovní polštář který se namane, ale už při prvním rozstřelu jich na mě vypadlo několik druhů od stovky až po pár tisíc.

A jelikož stále sedím za volantem a nemám s výběrem cestovního polštáře zkušenosti, tak bych chtěl požádat o radu jaký vybrat.

Nechci na něm vyloženě šetřit, ale zase toho nenajezdíme tolik abych za něj dával tisíce.

Díky za jakoukoliv pomoc a radu.
voborl00
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aikoN 8. 8. 2011 19:24

A v jaké poloze bude probíhat spaní? Pokud vleže, není co řešit a vezmi si klidně nějaký polštářek z domu, pokud vsedě, koupil bych takový ten, který se nasadí na krk. Jen bych se vyhnul těm nafukovacím - jsou příliš pružné.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod voborl00 8. 8. 2011 19:26

Za jízdy v sedě, ale mám právě obavy z nadměrného výběru, viz

[url]http://www.heureka.cz/?h[fraze]=cestovni+polstar&min=&max=&gty=new&o=4[/url]
voborl00
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aikoN 8. 8. 2011 19:29

Uprav si link. Já bych z toho nedělal nějaké dilema - normálně zajdi do Ikey, Kiky apod. a zkus si s tím sednout na chvíli do křesla, různě se o něj opřít a uvidíš ;-)
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 8. 8. 2011 19:32

pokud ten kolem krku, tak ten co se dá vpředu zapnout na knoflík.
4 techničáky a všechno RWD
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Fasther 8. 8. 2011 22:21

Přikláním se k ace2 - takže nějaký vepředu zapínací/ zavazovací (aby nepadal) a ne nafukovací.
Člověk je tím, v co věří.
Fasther
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod mtb_ 9. 8. 2011 07:20

Stále sedí za volantom a na dovolenku zase šoférovať po Európe. Chlape trocha vypni.
mtb_
Inventář