Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2019 09:28

v čem je rozdíl mezi tímto a třeba nedáním přednosti chodci na přechodu, kdy auto v jednom pruhu zastaví a ve druhém pruhu ne a smete (a třeba zabije) chodce? Tam bys po přísném trestu volal nebo nevolal?
anonymni

Odeslat příspěvekod goes 24. 10. 2019 09:33

Jet zhuleny a zavodit je zamerne chovani. Delam to s jasnym vedomim. To neni pprehlednuti. To neni nejaka chyba kterou clovek udela nechte. To je vedome chovani.

Jednoduse receno kdyz budu treba opravovat strechu ze ktere mi nechte spadne kladivo a nekoho to zabije je neco jineho nzenkexz vezmu to kladivo do ruky a umyslne ho po nekom hodim. I cesky pravni rad zna rozdil napr mezi usmrcenim z nedbalosti nebo umyslnym zabitim tedy vrazdou.

Takze nechapu to divadlo co tu predvadis jen abys trolil. Pokud nechapes rozdil mezi umyslnemy a vedomym konanim a nepozornsoti je to smutne ale bez to dostudovat jinde.
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 24. 10. 2019 09:37

Nebyl tu od ajifa před chvíli ještě jeden příspěvek?
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod goes 24. 10. 2019 09:37

Dva
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod powerball 24. 10. 2019 09:40

Neprošlo to pres Great Goes Firewall :D
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 24. 10. 2019 09:41

A kdo to teda mazal? :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2019 09:42

ten taxikář tvrdí, že mariánku užívá na zažívací problémy a v den jízdy nehulil. Pamatuju si, že Enge dostal distanc za mariánku, a to byl v F1, tam nepředpokládám, že hulil před závodem. Takže kdy je to chyba záměrná a proto neprominutelná, a kdy je prominutelná? Pořád se v tom ztrácím, podle mne jakékoliv jednání, které vede k ublížení na zdraví nebo smrti, a bylo vědomé, tak je špatně a má se na to nahlížet podobně.
Jet 90 v obci místo padesátky? Vědomé stejně jako hulení mariánky. Podle mne.
anonymni

Odeslat příspěvekod tslany 24. 10. 2019 09:42

m.a.x.i.m.u.s píše:Nebyl tu od ajifa před chvíli ještě jeden příspěvek?

Byl, jsem si ho vyfotil.
tslany
Nováček

Odeslat příspěvekod goes 24. 10. 2019 09:44

No to jsi borec. Dyt ja neskyravm ze jsem oba smazal. Psal jdem i ajifovi az jsi sde stezovat vyse jak se mu to nelibi. Ja si to obhajim
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod powerball 24. 10. 2019 09:44

ajif píše:ten taxikář tvrdí, že mariánku užívá na zažívací problémy a v den jízdy nehulil. Pamatuju si, že Enge dostal distanc za mariánku, a to byl v F1, tam nepředpokládám, že hulil před závodem. Takže kdy je to chyba záměrná a proto neprominutelná, a kdy je prominutelná? Pořád se v tom ztrácím, podle mne jakékoliv jednání, které vede k ublížení na zdraví nebo smrti, a bylo vědomé, tak je špatně a má se na to nahlížet podobně.

Jo.ne ze bych se chtel toho ***** zastávat ale s trávou to z nějakýho duvodu funguje tak ze si clovek v pondeli zahulí a ve stredu kdy uz neni pod vlivem mu za to vezmou papiry.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod glider 24. 10. 2019 09:44

Ja, bol som to ja :D
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod goes 24. 10. 2019 09:45

ajif píše:ten taxikář tvrdí, že mariánku užívá na zažívací problémy a v den jízdy nehulil. Pamatuju si, že Enge dostal distanc za mariánku, a to byl v F1, tam nepředpokládám, že hulil před závodem. Takže kdy je to chyba záměrná a proto neprominutelná, a kdy je prominutelná? Pořád se v tom ztrácím, podle mne jakékoliv jednání, které vede k ublížení na zdraví nebo smrti, a bylo vědomé, tak je špatně a má se na to nahlížet podobně.

Zkus zvazit odevzdani obcanky pokud mas problem s rozlisenim toho co je tve vedome chovani a co je nejaka neumyslna ci nedbalostni chyba
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 10. 2019 09:47

Odpověz mi na jednoduchou otázku, jet 90 v obci na padesátce je vědomé, nebo nevědomé chování?
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 10. 2019 09:48

ajif píše:v čem je rozdíl mezi tímto a třeba nedáním přednosti chodci na přechodu, kdy auto v jednom pruhu zastaví a ve druhém pruhu ne a smete (a třeba zabije) chodce? Tam bys po přísném trestu volal nebo nevolal?

Já tam teda rozdíl vidím dost zásadní. To první by se normálnímu člověku stát nemělo.
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod goes 24. 10. 2019 09:53

ajif píše:Odpověz mi na jednoduchou otázku, jet 90 v obci na padesátce je vědomé, nebo nevědomé chování?

Zkus to nejdrive sam.
goes
všude byl, všechno zná

Předchozí stránkaDalší stránka