Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod HondaMan 29. 8. 2010 08:40

Jako já pořád moc nechápu jak se mohou srazit 2 auta na podobném místě čelně se 100% přesahem. Na tu silnici se na první pohled vejdou 4 auta vedle sebe. Kdykoliv se to dá strhnout na svodidla/předjížděné auto...
Něco mi tam nehraje :-|

-- 29. 8. 2010 09:41:43 --

Ale je jasné že černý MB je černý MB :D
Ferda by mohl vyprávět :D
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Captain Slow 29. 8. 2010 08:45

Hman: no jak, asi ho (jeden) vůbec neviděl, vyjel prudce do pruhu (infarkt, vosa v autě, pokus o rychlé předjetí...) a najednou bylo 10 metrů před ním auto.
Captain Slow
VIP moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ferdax 29. 8. 2010 09:06

Řidiči mercedesů jsou hrozný svině
Proletáři všech zemí, vyližte si *****!
-------------------------------------------
Spinner: Ferdaxi, ty ubohá nulo! Nikoho tak primitivního a jednoduchého jsem ve svém životě dosud nepotkal! :D
Ferdax
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 29. 8. 2010 09:10

hm: mňa by skôr zaujímalo, prečo keď je to taká rovná prehladná cesta je tam zákaz predbiehania a 60?
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 29. 8. 2010 09:10

idiot.
plna cara je tam dlouho dopredu, to ze predjizdel uz pres dvojtou plnou svedci o inteligenci
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gewehr 29. 8. 2010 09:12

Captain Slow píše:... jedno z aut je černej mercedes, takže v tom jel ten co mu 50 nebylo, předjížděl a nezvládl to.
preco? Nas 56 rocny sused ma rovnakeho mergla
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 29. 8. 2010 09:12

HondaMan píše:Jako já pořád moc nechápu jak se mohou srazit 2 auta na podobném místě čelně se 100% přesahem. Na tu silnici se na první pohled vejdou 4 auta vedle sebe. Kdykoliv se to dá strhnout na svodidla/předjížděné auto...
Něco mi tam nehraje :-|

-- 29. 8. 2010 09:41:43 --

Ale je jasné že černý MB je černý MB :D
Ferda by mohl vyprávět :D


ze by to byla dlouho planovana najelna vrazda drobnbeho podnikatele v peugeotu vysoce profesionalni skupinou zabijaku v novem medvedu...
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 29. 8. 2010 09:20

Zná to tam někdo? Proč je tam ta 60-ka a zákaz předjíždění? Z té jediné použitelné fotky u článku se mi zdá, že se srazili na úseku, kde je ještě pěkných pár desítek metrů nádherně vidět.. :hm

Jediný pravděpodobný scénář, který mě napadá, je že ten Mercedes je nějaká podmotorizovaná ***** jako obvykle, kdy majitel investoval víc do SPZ a značky auta, než do motorizace, a holt předjížděl nějaký kamion moc dlouho, protože to nějak nejelo..
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 29. 8. 2010 09:21

Mr.Semtex píše:Zná to tam někdo? Proč je tam ta 60-ka a zákaz předjíždění? Z té jediné použitelné fotky u článku se mi zdá, že se srazili na úseku, kde je ještě pěkných pár desítek metrů nádherně vidět.. :hm

Jediný pravděpodobný scénář, který mě napadá, je že ten Mercedes je nějaká podmotorizovaná ***** jako obvykle, kdy majitel investoval víc do SPZ a značky auta, než do motorizace, a holt předjížděl nějaký kamion moc dlouho, protože to nějak nejelo..


za tou znackou nasleduje esicko prava hned leva z pohledu mercedesu. celou dobu je tam siroka silnice kde se vejsou 4 auta vedle sebe, kdyz jsou ridici inteligentni
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 29. 8. 2010 09:22

Když si prijdeš diskuzi na idnes, tak je prý před místem srážky zatáčka, ve které pravděpodobně předjížděl jiné auto.
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 29. 8. 2010 09:25

HondaMan píše:Když si prijdeš diskuzi na idnes, tak je prý před místem srážky zatáčka, ve které pravděpodobně předjížděl jiné auto.


Podla toho čo píše K86 a podla satelitnej mapy tá zátačka práve len mala prísť, pravá a potom lavá, dovtedy tam bola rovná cesta...
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 29. 8. 2010 09:25

Aha. Tak ta moje teorie bude asi správná. Hrdý majitel prestižní podmotorizované plečky se rozhodne vzít na poslední chvíli kamion, když je za půlkou předjíždění, tak se mu tam vynoří auto, řidič zazmatkuje, víc to nejede, tak se na poslední chvíli rozhodne brzdit a potom už s tím vůbec nic neudělá, protože auto brzdí a jede furt rovně.. 8-)
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 29. 8. 2010 09:26

Captain Slow píše:HondaMan no to snad vidim ne, jedno z aut je černej mercedes, takže v tom jel ten co mu 50 nebylo, předjížděl a nezvládl to.
:D :D

HondaMan píše:Jako já pořád moc nechápu jak se mohou srazit 2 auta na podobném místě čelně se 100% přesahem. Na tu silnici se na první pohled vejdou 4 auta vedle sebe. Kdykoliv se to dá strhnout na svodidla/předjížděné auto...
Něco mi tam nehraje :-|
tak divný to je... :hm přece jen by člověk měl asi tendence trochu uhnout... leda by to fakt bylo na poslední chvíli a možná si nestihl ani stříknout do textilu...

gewehr píše:
Captain Slow píše:... jedno z aut je černej mercedes, takže v tom jel ten co mu 50 nebylo, předjížděl a nezvládl to.
preco? Nas 56 rocny sused ma rovnakeho mergla
pirát a určitě jezdí jako prase :))

HondaMan píše:Když si prijdeš diskuzi na idnes
tak odvážnej teda nejsem :D

-- 29. 8. 2010 10:27 --

Mr.Semtex píše:Aha. Tak ta moje teorie bude asi správná. Hrdý majitel prestižní podmotorizované plečky se rozhodne vzít na poslední chvíli kamion, když je za půlkou předjíždění, tak se mu tam vynoří auto, řidič zazmatkuje, víc to nejede, tak se na poslední chvíli rozhodne brzdit a potom už s tím vůbec nic neudělá, protože auto brzdí a jede furt rovně.. 8-)
to nebylo C220CDI? :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 29. 8. 2010 09:35

Těžko říct. Z té fotky to nejde poznat.. :D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weeper 29. 8. 2010 10:25

***** píše: Stát vedle mě nějaký prodejce antiradarů, tak už mu kape z nosu červená :-\

Aáááá helemese, pan Narážka na nosní přepážku, a hned už by si zaranařil..

-- 29. 8. 2010 11:27 --

HondaMan píše:Jako já pořád moc nechápu jak se mohou srazit 2 auta na podobném místě čelně se 100% přesahem. Na tu silnici se na první pohled vejdou 4 auta vedle sebe. Kdykoliv se to dá strhnout na svodidla/předjížděné auto...
Něco mi tam nehraje :-|

+1, beztak nějaké lopaty, něco je tam hodně špatně.

-- 29. 8. 2010 11:34 --

http://www.youtube.com/watch?v=dtiz8X1u ... re=related
8:10

Nejedná se o toto esíčko?
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji


"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků