Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 8. 11. 2019 16:44

OTA21 píše:Slušný. :)

Jinak přesně proto používám blokaci reklamy, kde to jde a kde to uznám za vhodné. Předtím videem byl 3ks, to jsem snad ještě nezažil, kurwa.

Tam je to stále takhle...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 8. 11. 2019 16:45

powerball píše:jo idnes jsou s timhle extra ***** a adblock mi na to nefunguje

-- 8. 11. 2019 16:40 --

a kdyz uz jsme u toho Brna
Obrázek


někdo nechal omylem vyrobit moc značek, tak se někam musely šoupnout
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 8. 11. 2019 16:53

Vdz je co za ojeb?

-- 8. 11. 2019 16:53 --

Aha modré zóny
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 8. 11. 2019 17:24

Ty znacky jsou hlavne neplatny, od znacky ke znacce musi byt minimalne 10 metru
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2019 17:27

OTA21 píše:Slušný. :)

Jinak přesně proto používám blokaci reklamy, kde to jde a kde to uznám za vhodné. Předtím videem byl 3ks, to jsem snad ještě nezažil, kurwa.


Lzes si tu sam sobe. Byt tam jedina reklam na celem webu tak to budes delat. Protoze prece bys neakceptoval podminky pouzivani obdahunzsrama vymenou za t ze nec uvidis. Ale tak co uz.
anonymni

Odeslat příspěvekod Slawall 8. 11. 2019 17:29

OTA21 píše:Slušný. :)

Jinak přesně proto používám blokaci reklamy, kde to jde a kde to uznám za vhodné. Předtím videem byl 3ks, to jsem snad ještě nezažil, kurwa.

A to v CR je to jeste relativne OK. V DE je to horsi, reklamy pred videi jsou delsi a je jich vice..casto nejdou ani preskocit.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 8. 11. 2019 17:32

Slawall píše:A to v CR je to jeste relativne OK. V DE je to horsi, reklamy pred videi jsou delsi a je jich vice..casto nejdou ani preskocit.


Hele ať si tam klidně jednu dají, na něčem vydělávat můsí, jasná věc, ale tohle už je moc. Statické reklamy mi nevadí vůbec, ale 3ks pře 20s videem je blbý, vyskakovací reklamy přes 20 procent obrazovky jsou taky na *****, prostě si myslím, že je to kontraproduktivní.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 8. 11. 2019 17:33

Já jsem začal používat blokaci, když reklamy přesáhly únosnou mez a začaly vyskakovat okna nebo dokonce videa přes celou obrazovku nebo to na bocích různě agresivně blikalo atd. Teď už mám trvale zapnuto a když mě nějaká stránka požádá abych vypnul, tak nastavím v blokaci výjimku, vypnu a když jsou reklamy v únosné míře, tak nechám vypnuté.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2019 17:34

Skoda ze ty nejsi placen dle toho jak kazdy uzna za vhodne. Pak by ses taky divil jak by tvuj pusoevek spoelcbosti mel kazdy v pazi
anonymni

Odeslat příspěvekod OTA21 8. 11. 2019 17:35

aikoN píše:Já jsem začal používat blokaci, když reklamy přesáhly únosnou mez a začaly vyskakovat okna nebo dokonce videa přes celou obrazovku nebo to na bocích různě agresivně blikalo atd. Teď už mám trvale zapnuto a když mě nějaká stránka požádá abych vypnul, tak nastavím v blokaci výjimku, vypnu a když jsou reklamy v únosné míře, tak nechám vypnuté.


Mám to taky tak, jsou weby, kde to mám vypnutý úplně. Není jich teda moc, ale jsou.
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 8. 11. 2019 17:40

goes píše:
OTA21 píše:Slušný. :)

Jinak přesně proto používám blokaci reklamy, kde to jde a kde to uznám za vhodné. Předtím videem byl 3ks, to jsem snad ještě nezažil, kurwa.


Lzes si tu sam sobe. Byt tam jedina reklam na celem webu tak to budes delat. Protoze prece bys neakceptoval podminky pouzivani obdahunzsrama vymenou za t ze nec uvidis. Ale tak co uz.


Pred tým videom s labuťou boli reklamy 3.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2019 17:42

A? Ano i mne to sere. Jen patrim zrejme k hrstce tech c repsktuji prani toho webu. Pokud mi 3 reklamyvadi nebudu tam chodit. Ale proste nebudu delat obstrukce. Ae to je nekonecny pribeh. Kdyby aspon ti lidi priznali ze to jsou jen kecy o nejake prijatelne mire apod. Ne to jsou lii co budou vsechno ojebavat vzdy.
anonymni

Odeslat příspěvekod brasci 8. 11. 2019 17:45

Som čítal, že si napísal, že tam bola jedna reklama. Teraz to už vidím, že si písal inak. Píšeš ako tatar tak to treba čítať 2x. Tvoja chyba.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2019 17:45

Nejhorsi je ze uz ani cist mi nejde
anonymni

Odeslat příspěvekod Jack111 8. 11. 2019 17:48

Na idnes si většinu videí nepřehrávám a reklamy tam blokuju. Reklamy měli fakt otravný, patří to Babišovi a navíc většinu videí maj stejně z youtube nebo z jiných zdrojů. Málo jich je vlastních, prostě před cizí šoupnou reklamu. *****.
I ta labuť je na youtube.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků