Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod aikoN 21. 11. 2019 14:19

Závistivé ***** jsi do toho začal tahat ty. Nevím co má sousloví nevybouřený kretén společného se závistí.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 21. 11. 2019 14:20

ja mu to treba vubec nezavidim ze nekoho zabil.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 11. 2019 14:21

Protoze kdyby tu nehodu zpusobil deda v zigulovi, tak bys toto nikdy nenapsal. Ten socialni status ridice ovlivnil tu tvou reakci. A je to taky duvod, proc to media uvadi, protoze vi, ze kdyby to bylo aonymni ve stylu "auto dostalo smyk a smetlo jine, ve kterem zemrel ridic" budou reakce desetinove.
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 21. 11. 2019 14:23

to tak holt je.nejak tu reklamu prodat musej.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 21. 11. 2019 14:23

Neovlivnil, stejně se vyjadřuju i v případě, kdy někdo jede v plečce. Věk roli hrál, to jo.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 21. 11. 2019 14:35

Arnie J píše:
jurajec píše: https://www.facebook.com/watch/?v=2453899878159637
Bentley vs Peugot :(

škoda že nedával víc pozor a nevyužil prostor na zastávce ... asi zrovna myslel na expřítelkyni

Možná spoléhal na to, že to na tu zastávku vezme Bentley. Těžko soudit. Nechtěl bych se v něčem takovém ocitnout. Na můj vkus neměl jet až u středové čáry.

-- 21. 11. 2019 14:43 --

JardaIIx píše:
puk123 píše:
JardaIIx píše:No, vyšel z toho lacino.

Kolik ho to bude stát ještě neví.

Pochybuji, že ještě zaplatí něco navíc mimo to trestní řízení. Nevím no, ani mi v principu nevadí, že se někdo může v podstatě vyplatit, ale vadí mi nízké ocenění lidského života.

Aha, já to čet nepozorně a myslel, že to dal matce jako zálohu na odškodnění.
Krom toho by měla ještě plnit pojišťovna z povinného ručení.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Ctirad 22. 11. 2019 09:55

jj, z povinného ručení by pojišťovna měla platit, ale mám pocit, že to lidi moc neví, samotného mě to třeba nenapadlo. Když se ženě rodiče zabili v autě, dokud se neozvaly nějaké hyeny, že nám zajistí odškodnění atd, netušil jsem, že něco dostanem. Pak jsem hned vygooglil, že dotyčné hyeny to budou řešit z povinného ručení za provizi myslím 20 %, takže jsem to přes pojišťovnu pořešil sám, pojišťovna se logicky sama neozve, musí si o to pozůstalí říct.
Ctirad
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaIIx 22. 11. 2019 10:37

No a na kolik se cení život člověka? Mají na to taky tabulky s amortizací a tak?
JardaIIx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lexx 22. 11. 2019 11:08

V podstatě jo.
www.datanu.cz
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaIIx 22. 11. 2019 11:47

Krása
JardaIIx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 11. 2019 12:03

Ctirad píše:jj, z povinného ručení by pojišťovna měla platit, ale mám pocit, že to lidi moc neví, samotného mě to třeba nenapadlo. Když se ženě rodiče zabili v autě, dokud se neozvaly nějaké hyeny, že nám zajistí odškodnění atd, netušil jsem, že něco dostanem. Pak jsem hned vygooglil, že dotyčné hyeny to budou řešit z povinného ručení za provizi myslím 20 %, takže jsem to přes pojišťovnu pořešil sám, pojišťovna se logicky sama neozve, musí si o to pozůstalí říct.

Jako oni z pojišťovny dostanou náhradu třeba i za poškozený kabát, zavazadlo a prostě všechno možné se snaží nechat proplatit.
Já s tím zkušneost nemám, ale kamík mí povídal co všechno s ním řešili a pak uplatňovali.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 22. 11. 2019 12:05

Akože si spôsobim nehodu a z môjho PZP mi poisťovňa niečo zaplatí? Alebo keď niekto spôsobí mne tak z jeho PZP?
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 11. 2019 12:09

Někdo způsobil a jde to z jeho pojistky.

-- 22. 11. 2019 12:09 --

Jeho přítelkyně byla poškozená...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 22. 11. 2019 12:10

To dáva zmysel. Mňa len zmiatlo toto, lebo to pôsobí, že si to zavinili sami.

Ctirad píše:Když se ženě rodiče zabili v autě, dokud se neozvaly nějaké hyeny, že nám zajistí odškodnění atd, netušil jsem, že něco dostanem.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků