Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod aikoN 17. 9. 2021 20:25

Nekenieh píše:Koukám, že to některým budu muset zopakovat, protože mají asi alternativní inteligenci.

Řekl bych, že alternativní inteligencí budeš disponovat spíše ty, když dokážeš po shlédnutí toho videa vyplodit tento závěr.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod Nekenieh 17. 9. 2021 20:28

Golf jel v pravém, jak jel rychle je otázka. Úhybný manévr udělal, až když uviděl první holku. V té době nemusel ještě vidět, že budou tři. Holky vstoupily před bezprostředně se blížící vozidlo, protože absolutně nesledovaly silniční provoz. Že soud zavře řidiče a holky budou "nevinné" je jasné. Však právě proto ještě zemře mnoho chodců. Společnost neustále jede na vlně letité lži TV Zhovna, že chodci mají přednost. Přitom žádnou přednost nemají a nikdy neměly. Chování chodců dnes a před 30 lety je jiný svět. Debilizace společnosti je asi komplexní. Nu což, přirozený výběr.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod yndezit 17. 9. 2021 20:29

IMHO ta první ho měla vidět dřív. On na její běh vpřed reagoval zatočením doleva, takže přejel tu druhou, co nestihla couvnout.
No nerad bych ale, aby to vyznělo, že za to ty holky můžou. Akorát na silnici pořád někdo dělá chyby, a musí se myslet i za něj.
yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 17. 9. 2021 20:30

Já tam teda vidím, že vybočoval zpoza toho zastavujícího auta. Dívej se pozorněji.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod Major Kure 17. 9. 2021 20:30

yndezit> souhlas s posledni vetou.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 17. 9. 2021 20:32

To sem psal hned. Ze jednoznacny a jediny vinik ridic. Ale k cemu mi bude ze ho uznaj kdyz nebudu. Takze sam za sebe delam vic nez musim.
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod Nekenieh 17. 9. 2021 20:33

Takže povinnost chodců nevstupovat před bezprostředně blížící se vozidlo neplatí?
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod goes 17. 9. 2021 20:35

Plati. Ale Nic takoveho tam nebylo.
goes
Inventář

Odeslat příspěvekod Major Kure 17. 9. 2021 20:35

ja vzdy zastavim pred pevnou bodem a vukouknu hlavou. Nejvic se bojim o nos, pac ho mam hrozne velkej.
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 17. 9. 2021 20:35

to proto, že tolik lžeš, Pinocchio
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod Nekenieh 17. 9. 2021 20:36

aikoN píše:Já tam teda vidím, že vybočoval zpoza toho zastavujícího auta. Dívej se pozorněji.

Nevím jestli koukáme na stejné video. Mně jde do záběru v pravém, bez známek nějakého zhoupnutí nebo jiného náznaku ostrého vybočení z jízdního pruhu. Levou bere až když spatří chodce. Má horší výhled než ta kamera co to snímá.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod Major Kure 17. 9. 2021 20:37

ahoj Ajife
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod Nekenieh 17. 9. 2021 20:37

goes píše:Plati. Ale Nic takoveho tam nebylo.

Takže je přejelo auto, které se bezprostředně neblížilo.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod aikoN 17. 9. 2021 20:39

Nekenieh píše:
aikoN píše:Já tam teda vidím, že vybočoval zpoza toho zastavujícího auta. Dívej se pozorněji.

Nevím jestli koukáme na stejné video. Mně jde do záběru v pravém, bez známek nějakého zhoupnutí nebo jiného náznaku ostrého vybočení z jízdního pruhu. Levou bere až když spatří chodce. Má horší výhled než ta kamera co to snímá.

Jak vjíždí do záběru, tak je ze stopy světel vidět, jak jejich kužel vybočuje do strany, což naznačuje, že nejel rovně, nýbrž že vyjížděl zpoza toho auta.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 17. 9. 2021 20:43

Nekenieh píše:
goes píše:Plati. Ale Nic takoveho tam nebylo.

Takže je přejelo auto, které se bezprostředně neblížilo.

Takze je predjelo auto ktere jelo tak rychle ze nedokazalo zastavit za autem za kterym jelo tak udelalo mysu a nezastavilo jak mu uklada zakon kdyz zastavi auto u prechodu musi zastavit i ro ve vedlejsim pruhu a to bez ohledu zda nekdo do vouovky vstupuje ci ne.

Dnes ti to moc nejde
goes
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka