Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 18. 7. 2011 15:51

powerball píše:
JardaB píše:Tak co by se o tomhle napsalo si uz radsi ani nepredstavuju 8-)

pirat v luxusnim americkem voze predjizdel a zvlaste prudkou akceleraci zpusobil pad cyklisty do prikopu a jeho zraneni :D

akcelraci ne, to je moc cizi slovo, zrychleni se nehodi, takze "agresivne rychle"
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod 4x110mm 18. 7. 2011 16:18

sprint píše:Teď jsem to měl málem taky v ruce.
To já jsem to (kliku) měl z ***** :-D Prošel jsem v klidu STK: přes 300kkm na hrbu, kouřivost 0.65/0.14, prasklá nesvítící přední mlhovka, pavouček v zorném poli řidiče a špatná ručka (ono celkově zadní náprava nahovno, čeká mě repas, ale prý brzdit to ještě brzdí, v což jsem skoro nedoufal). A pán řká "teda po tolika kilometrech, všechna čest! Motor jak novej, nikde nic nechčije, nehnije..." A já opáčím "tovíte, služební auto, nikdy garážované, vždy honěné, žádní pavouci v motoru." "To mě když sem jede Fábie na první prohlídku po 4 letech, tak většinou píšu vůle v zadní nápravě, přední silenbloky. Vy tam máte z Á dvojky, to tam budete mít věčně." :D

-- 18. 7. 2011 17:21 --

JackNO.1 píše:
JardaB píše:Pochybuju, ze umi neco jineho...

Tak potom jí nezbývá než psát takovýhle sračky... Samozřejmě se nabízí otázka, jestli si vůbec holka uvědomuje jaký sračky píše :-)
Aneb jak by to okomentoval jeden můj kamarád "ta musela vykouřit hodně č°rák°, když to dopracovala až sem" :lol:
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář

Odeslat příspěvekod m4lcolm 18. 7. 2011 16:29

http://zpravy.idnes.cz/video-simulace-n ... _krimi_zep

A pak že rychlost nezabíjí, v době střetu měl jet policista (tak jako tak RIP) na padesátce 80-90 kmh a to kdoví jestli před tím ještě trochu nebrzdil.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod 4x110mm 18. 7. 2011 16:33

Jenže jeho ospravedlňuje, že jemu se přeci podobná věc stát neměla, když to měl mít v ruce :pozor

-- 18. 7. 2011 17:36 --

v rychlosti mezi 50 a 60 kilometry v hodině prorazil zděné zábradlí
Takže brzdil.
Ale vypadá to, že octaviatik nečuměl do zrcátek, hlavně že jsem to tu nedávno rozebírali, Mlho :oboze :D
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 7. 2011 16:47

Tak proto je ten rychlostni limit a nikdo neceka, ze koukne do zrcatka, tam nic a za 3 sec. je limuzina vedle nej... Kdyby jel 50, nebude ani predjizdet a vsichni by byli v pohode. Zacnete uz ku.va ty limity dodrzovat. Proste jedu na limitu, neni duvod moc sledovat zrcatka, nikdo bez majaku me nemuze predjizdet.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Jouda.II 18. 7. 2011 17:04

Bez majáku nemůže nikdo předjíždět? Co takhle jednání v krajní nouzi. S touhle eventualitou je kurwa přece pořád potřeba počítat. Kdo nečučí do zrcátek nemá na silnici co dělat.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář

Odeslat příspěvekod m4lcolm 18. 7. 2011 17:06

Samozřejmě že můžeš předjíždět nepovolenou rychlostí po tramvajovém pásu. Akorát musíš počítat s tím, že ti tam vlítne někdo, kdo s tebou nepočítá, a jet o to opatrněji. A že takových případů je docela dost.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod 4x110mm 18. 7. 2011 17:07

Jouda.II píše:Bez majáku nemůže nikdo předjíždět? Co takhle jednání v krajní nouzi. S touhle eventualitou je kurwa přece pořád potřeba počítat. Kdo nečučí do zrcátek nemá na silnici co dělat.
+1
Ono stačí nečučet a majáky stejnak nevidíš, mít zaplý rádio a neslyšet. Takže za mě jednoznačně čučet.
Naposledy upravil 4x110mm dne 18. 7. 2011 17:07, celkově upraveno 1
4x110mm
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 7. 2011 17:07

Ja treba cucim, aspon primerene, ale nepocitam s tim, ze to dela i nekdo jiny, protoze to proste 90% ridicu nedela. Z manzelky taky vzdycky rostu a pres veskerou snahu ji to nedokazu vysvetlit... A to ji necham ridit jen, kdyz jsem nalitej (kdyz teda jedu s ni ) ;-)

-- 18. 7. 2011 18:10 --

A ta animace mi prijde trosku nepravdepodobna - copak by A8 nepretlacila oktafku? Ridic A8 asi nemel byt lopata...
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod vilik 18. 7. 2011 17:17

Puštěný maják, ať je to u jakéhokoli auta (hasiči, policie, záchranka, atd.) neznamená absolutní neomezená přednost. Naopak tihle řidiči musí počítat, že jim tam někdo odněkud vlítne. Ten policista v audině maják neměl. Ať byl jeho úkol sebedůležitější, tajný a neodkladný, o to více měl počítat, že mu tam někdo může skočit. Pro okolí je to obyčejné, nevýrazné, nenápadné černé auto, kterému je třeba věnovat pozornost jako každému jinému autu. Pohnutku, proč jel řidič v audině tak jak jel se už nedozvíme. Je po smrti.
vilik
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod 4x110mm 18. 7. 2011 17:24

JardaB: předek sedí přecijen dobře i u octy (těžkej motor), věřím, že ho to mohlo hodně rozhodit. Ale až takhle, to je docela hustý. Kdyby jí trefil jen na zadek, tak roztočí octu.
4x110mm
Inventář

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 18. 7. 2011 17:47

... odhaduji...pravděpodobně... :-\

Podívám se na záznamy kamer na mostě a nemusím nic odhadovat ani se domnívat. Ale už i tady asi řádí temné síly.
FIAT Barchetta 1,8
Zdeněk Málek
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 7. 2011 17:48

To je právě ta chyba, že se kolem toho snaží mlžit. Kdyby zveřejnili pravdu, tak je klid
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod PzKpfw VI Tiger 18. 7. 2011 17:52

JardaB píše:... Proste jedu na limitu, neni duvod moc sledovat zrcatka, nikdo bez majaku me nemuze predjizdet.

Co je to sakra za debilní nápad? Zrcátka snad sleduju všechny a furt ať jedu jakoukoli rychlostí, měním pruh, odbočuju a nespolíhám na nějaký zázak předjíždění, tramvajový pás, atd :pozor
PzKpfw VI Tiger
Nováček

Odeslat příspěvekod Screepy 18. 7. 2011 18:55

http://www.novinky.cz/krimi/239325-mlad ... ridic.html ..myslim, že být připoutaní, nejsou na tom tak zle, minimálně spolujezdec by ted asi nebyl mrtvej, zase tak sešrotovanejten Matiz neni...
S.Freud:"Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat."
Screepy
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka