Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 3. 2023 19:38

Tak kdo cte D-Fense tak vi, ze s policajtama a hovnosberacema zvlast se proste nebavi.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 21. 3. 2023 19:44

Jaj aby ste sa neposrali.
Ale ked by sa vam nieco stalo/nieco ste potrebovali, tak by ste sa bavili ze?

Toto skatulkovanie/ponizovanie nejakej profesie to je specialita naroda...
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 21. 3. 2023 20:01

Jaké profese? Vždyť to jsou měšťáci!
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 21. 3. 2023 20:05

Co bych asi tak mohl po měšťákovi chtít? Maximálně, aby mi dojel sundat botičku :D
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod kurtoid 21. 3. 2023 20:30

Tak dozvěděl se, že mu brzo umře brácha. Asi pochopitelná reakce, že prostě člověk někde zastaví.

A že přijde buzerovat nějaká nedostudovaná nicka, která si mohla vybrat mezi pokladním v kaufu a buzerováním lidí. Tvl, asi bych tomu dementovi, který by na mě vytáhnul kameru, v tu chvíli a v těch pocitech neměl problém natáhnout. Ono by se to uhnalo na nepříčetnost a ten k*k*t, který se na videu choval jako totální ňouma, by měl třeba trochu respekt.

Železný měl možná říct, co řeší, pak by k tomuhle vůbec nedošlo a nemusel by řešit, že nějaké pizdy na MP udělají video, které shlédne celý národ. Osobně bych neměl problém se soudit s těma bulvárníma rádobyredaktorama.
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 21. 3. 2023 20:35

tomík: mno, co na to říkáš?
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 3. 2023 21:10

Tomas B píše:Mně se jako moderátor líbí....no tímhle tím si to ale hoooodně *****, blbec.

Já ho mám taky rád, podle mě jeden z nejlepších moderátorů, sympatický profesionál.. Jako na video jsem nekoukl, stačí mi kecy kolem toho, ale zvlášt po té co jsem ted četl o bratrovi atd, tak u mě si to nepokazil..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 21. 3. 2023 21:23

Jako rozumna reakce by byla nic neresit, maximalne se ztotoznit a zmizet. Zbytek resit pozdeji. Emocne to asi nezvladnul, no.
Ale nechat zavolat PCR na test je asi rozumna volba, jen nemel nechat pruchod emocim.
Naposledy upravil JardaB dne 21. 3. 2023 21:29, celkově upraveno 1
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 21. 3. 2023 21:28

Ale tak aspoň jsme měli možnost vidět jeho pravou povahu.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 22. 3. 2023 06:44

mně pravá nestačí, chci vidět i levou!
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 22. 3. 2023 07:21

A s tim bratrem.. to je nejake starsi video? Nekoukal jsem na to, ale ze mu umrel bratr uz je par tydnu zpet stara zprava :hm
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 22. 3. 2023 07:28

pozpatku_fijA píše:mně pravá nestačí, chci vidět i levou!


Tu ti ukazuje každej den v televizi. ;)
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 22. 3. 2023 07:33

že fyzlove, at uz jakykoliv lzou a neumi se chovat, spis verim typovy co zastavy na prechodu a nema problem to uznat, dokonce i dava smysl to vysvetleni, takze i kdyz ma zkusenost s interakci s fyzlama, tak to nezvladl, stane se, no

-- 22. 3. 2023 07:35 --

:-)
JardaB píše: jen nemel nechat pruchod emocim.

gl
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 22. 3. 2023 07:39

video z přelomu loňského roku píšou, náhodou vydáno po sestříhání tento týden
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků