Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod puk123 22. 9. 2020 12:35

Mezi radami mi tam schází brát si při vystoupení s sebou doklady, prachy a mobil.
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 22. 9. 2020 13:12

Jako tohle mě na těch soukromých dopravcích pěkně sere, všechno honem honem. Švagr takhle jel s RegioJetem nevyžádaně z Prahy do Pardubic, když ségře pomáhal donést do kupéčka kufr a kočárek. Já jsem zase málem takhle jel s Leo Expressem z Hranic do Přerova. Opět, jen jsem nesl kočárek asi tři metry ode dveří a sotva se otočím, tak kokoti už zavřené dveře a že jedou.

Jako chápu, že každý chce být v cíli na čas a co nejdřív, ale zase s mírou.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 22. 9. 2020 13:15

Nezobrazuje mi to tvl.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Major Kure 22. 9. 2020 13:23

aikoN píše:Jako tohle mě na těch soukromých dopravcích pěkně sere, všechno honem honem. Švagr takhle jel s RegioJetem nevyžádaně z Prahy do Pardubic, když ségře pomáhal donést do kupéčka kufr a kočárek. Já jsem zase málem takhle jel s Leo Expressem z Hranic do Přerova. Opět, jen jsem nesl kočárek asi tři metry ode dveří a sotva se otočím, tak kokoti už zavřené dveře a že jedou.

jsou to kokoti, ze chteji jezdit na cas a necekaji 5 minut navic, jestli vsichni lidi ve vlaku jsou cestujici, nebo vystupujici. Kdyz budou 5 minut meskat, nebo bude cesta trvat o 3 minuty dele, tak bude zase rvat druha pulka lidi, ze jsou kokoti a neumi jezdit na cas.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod brasci 22. 9. 2020 13:25

Včera som žial bol pri tomto, nie priamo pri náraze ale chílu po :(

https://www.cas.sk/clanok/1028454/kolap ... -tragedie/

Ale fakt neviem čo sa deje, v nedeľu podvečer a večer som stretol 3 nehody, v pondelok ráno na tom istom mieste kde v nedelu večer zas inú nehodu, poobede toto a večer ako perličku som bol svedkom kolízie kolobežkára a cyklistu na chodníku :roll:
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod aikoN 22. 9. 2020 13:29

Major Kure píše:
aikoN píše:Jako tohle mě na těch soukromých dopravcích pěkně sere, všechno honem honem. Švagr takhle jel s RegioJetem nevyžádaně z Prahy do Pardubic, když ségře pomáhal donést do kupéčka kufr a kočárek. Já jsem zase málem takhle jel s Leo Expressem z Hranic do Přerova. Opět, jen jsem nesl kočárek asi tři metry ode dveří a sotva se otočím, tak kokoti už zavřené dveře a že jedou.

jsou to kokoti, ze chteji jezdit na cas a necekaji 5 minut navic, jestli vsichni lidi ve vlaku jsou cestujici, nebo vystupujici. Kdyz budou 5 minut meskat, nebo bude cesta trvat o 3 minuty dele, tak bude zase rvat druha pulka lidi, ze jsou kokoti a neumi jezdit na cas.

Zrovna v tom mém případě uběhlo od otevření do zavření dveří méně, než půl minuty. To je pro jízdu na čas určitě nezbytné.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 9. 2020 14:27

ano je... kdyby kvuli kazdemu ajkonovi cekali pul minuty, taky muzou dojet o dva dny pozdeji...
anonymni

Odeslat příspěvekod Jouda.III 22. 9. 2020 14:39

Což se teda žlutýmu ne zřídka stává, když za peršana zapřáhne 12 kočárů
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 9. 2020 14:52

Hopa by se mohl vyjádřit...
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod vzach 22. 9. 2020 14:53

Ve vlaku by snad šlo použít ihned po zavření dveří záchranou brzdu, ale autobusech podobné zařízení není. Možná by stačilo udělat aplikaci do mobilu, která by zabrzdila místo záchranné brzdy? A ostatní cestující by to mohli ze svých mobilů ve stejné aplikaci přehlasovat, pokud by chtěli odjet na čas ... ;-)
Trubte na poplach!
vzach
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Hustoles 22. 9. 2020 15:22

Ctirad píše:Kolega říkal, že jeho žena včera stála 4 hodiny v koloně za tímhle:
https://vyskovsky.denik.cz/nehody/dalni ... 00921.html
Podle prvotních informací šofér nákladního automobilu, dosud z nezjištěných příčin, narazil do kolony před ním stojících vozidel. Přesnou příčinu vzniku dopravní nehody však nyní budou vyšetřovat dopravní policisté. Jednou z vyšetřovacích verzí je, že se cizinec nemusel plně věnovat řízení motorového vozidla

Leštit hůlku při sledování péčka za jízdy se nevyplácí.
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod aikoN 22. 9. 2020 15:52

goes píše:ano je... kdyby kvuli kazdemu ajkonovi cekali pul minuty, taky muzou dojet o dva dny pozdeji...

Počkat, než cestujícímu někdo pomůže naložit věci, je zcela legitimní požadavek a ve skutečnosti to šetří čas obou stran. Možná by příště bylo lepší, když si to tam bude ségra nosit dvě minuty sama no :hm
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod Noclaf 22. 9. 2020 17:03

Jsem zvedavej, jaky dalsi trapny vymluvy si vymyslis pro svoje zdrzovani autobusu...

:D
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 9. 2020 17:08

aikoN píše:
goes píše:ano je... kdyby kvuli kazdemu ajkonovi cekali pul minuty, taky muzou dojet o dva dny pozdeji...

Počkat, než cestujícímu někdo pomůže naložit věci, je zcela legitimní požadavek a ve skutečnosti to šetří čas obou stran. Možná by příště bylo lepší, když si to tam bude ségra nosit dvě minuty sama no :hm

Premyslim zda existuje ve vesmiru situace ktera se ti nestala v negativnim duchu abys mohl ukazovat jak nekde neco nefunuje. Uz ti to pisu asi po desate ale cloveka s takovym kopcem smuly jinde nenajdem
anonymni

Odeslat příspěvekod metyn 22. 9. 2020 18:39

https://cnn.iprima.cz/naprosty-hazard-s ... steni-9861 , za našich mladých let běžná praxe :D , dědek
metyn
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka