Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod saabik 13. 8. 2020 21:15

Včera nebo kdy smrťák mladej kluk nepřiměřená rychlost v koktávce. Ale to se hned zapomene. Ve výsledku nebouralo bmw ani koktávka, ale dva řidiči, kteří pravděpodobně přecenili své řidičské schopnosti.

@brasci: Máš pravdu :mrgreen: :tleskani

-- 13. 8. 2020 22:17 --

goes píše:Jen tak. Rozvijim vlakno podsouvacimi otazkami. Su placen od prispevku

Tvoje práce tě evidentně baví :mrgreen:
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 8. 2020 21:18

Ale jo
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 8. 2020 21:24

Dvoučlenná posádka jednoho z nich na místě zemřela, řidič druhého vozu utrpěl zranění lehčího charakteru.

:-(


U BMW to nešlo ani do dveří a ten fusion (nebo co to je) je rozpáranej jak konzerva. Ano, zčásti se na tom vyřádili hasiči při vystříhávání, ale tady je vítěz jasnej.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod aikoN 14. 8. 2020 11:23

Dobrá ***** a cena taky zajímavá. To by mě zajímalo, co na kruháku může stát 23 mega a jaké úpravy mohou částku ztrojnásobit? Nový povrch ze zlata?
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 14. 8. 2020 11:27

V ceně je i hřbitov pro cyklisty.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 8. 2020 11:31

aikoN píše:Dobrá ***** a cena taky zajímavá. To by mě zajímalo, co na kruháku může stát 23 mega a jaké úpravy mohou částku ztrojnásobit? Nový povrch ze zlata?


Lze predpokladat ze firma na tom chtela mit i marzi takze je logicke ze to nebude za naklady.
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 14. 8. 2020 11:55

Pierr3 píše:V ceně je i hřbitov pro cyklisty.


vypadá to tak
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 8. 2020 12:49

Celkem trefne řečeno
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 14. 8. 2020 14:43

goes píše:
aikoN píše:Dobrá ***** a cena taky zajímavá. To by mě zajímalo, co na kruháku může stát 23 mega a jaké úpravy mohou částku ztrojnásobit? Nový povrch ze zlata?


Lze predpokladat ze firma na tom chtela mit i marzi takze je logicke ze to nebude za naklady.



Jn, tak snad na tom aspoň pár tisícovek vydělali. 70 mega za kruhák hraničí s charitativní činností.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 8. 2020 14:49

Ono to bude presne mezi temi extremy co zde prezentujes
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 8. 2020 06:31

MV_cz píše:
MV_cz píše:
MV_cz píše:jo, ale zapomněl jsem napsat, že to má nabořený.... no asi mu to někde prý opraví (narval to zepředu zleva, takže světlo, blatník, kapota, maska chladiče, rameno a kdovíco dalšího...) v neautorizáku, takže navždy bourané. To jsem zvědav, jak ho zase natáhnou.

Takže podle očekávání z neautorizáku, u kterého prý určitě proplatí pojišťovna se vyklubal servis nesmluvní. Takže tatík dneska nechal převézt auto do autorizáku. Přitom jeho samého vezla autem ségra, no zastavili někde na křižovatce a zezadu borec nedobrzdil :-S :oboze takže během dvou dnů druhá kára na odpis, tvl to nevymyslíš

tak ne, je to ještě lepší - zezadu do nich drcla právě ta odtahovka s tátovo autem 8-D :D :-(

Příběh nekončí, tátovi auto konečně snad opravili (asi o něco dráž, ale budiž), servisáci to jeli projet a do myčky. Cestou zpět to do nich někdo napálil :D :-S >:-(

Tak co teď? Tatíka jsem instruoval, ať od nich auto nepřebírá i kdyby to opravili znovu (tentokrát zbořený na zadek) a ať si dá vyplatit původní hodnotu vraku, jak ho odhadla pojišťovna po první nehodě a servis si s tím autem dělá co chce.. jde to tak?

Tak příběh spěje ke zdárnému konci, snad. První oprava teda uhrazena, no z té druhé od pojišťovny dostane asi 60k a za dalších 60 si servis (nebo někdo přes ně) odkoupí aktuální stav ceeda (opraveno vpředu, nabouráno vzadu).
No a v pondělí bude doma rapid s mocným tříválcovým TSI :D 8-D 8-) Jsem na ten zázrak zvědav, asi velká potupa pro megoše.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 15. 8. 2020 06:33

Normalne delej ze nezavodis a kdyztak rekni ze si mel plnej kufr. V trilitru TDI to funguje.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 8. 2020 06:37

ok :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 8. 2020 08:10

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků