Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod goes 6. 6. 2020 17:45

Drzim ti palce
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod _maty_ 6. 6. 2020 17:55

Uprimnost nade vse :D
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod goes 6. 6. 2020 17:57

To jo
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod hobitt 7. 6. 2020 00:08

_maty_ píše:
hobitt píše:
_maty_ píše: ale treba za deset let mit svuj job, a umoznit mozne nasledovani, atp..

To neni uplne dobry napad.

Pokud by to byl kebap, tak bych ti to potvrdil, ale nastesti to uz me tak nejak definitivne opustilo.. mam ted jen nejakou vizi, a co se tyce pracovniho postupu, v me profesi, tak pak uz jedine nekde delat reditele, nebo mit vlastni byznys..

Kebab jsem nemyslel, myslel jsem to obecne. Budovat vlastní byznys a chtit to predat deckam muze byt skvele, stejne tak to jednoduse muze byt dost negativni. Tehle vizi bych se radeji vyhnul na Tvem miste.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 7. 6. 2020 07:07

Tak samozrejme nikdo nemuze cekat, ze by se to vyplnilo, je to to o cem se tu celou dobu bavime, je to moznost, prilezitost.. jinak kdyz nad tim dumam, mit mladsi rodice, nejspis jsem prevzal stavebni firmu, nicmene souhrou veci to taky dopadlo jinak, firma se rozpustila, zarizeni rozprodalo a ja dodelal skolu az x let po a navic jsem se nechtel vratit domu, ale makat jinde.. :hm

Takze jasne, nikdo to nezaruci, ale furt lepsi tu moznost mit nez ji nemit..
_maty_

Odeslat příspěvekod hobitt 7. 6. 2020 09:26

Kdyz vlastni byznys, nepocitat s tim, ze to predas dal. Vydelat a zavrit to. Takove podnikani je danajsky dar. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 7. 6. 2020 09:37

Nj nejak bude.. rikam vizi nejakou mam.. hlavne se chci pripadne orientovat na to, nepotrebovat v zacatku zamestnance a byt sobestacny, maximalne s jednim nekvalifikovanym partakem.. tak uvidime, letos je mi 35, do 40 bych toto chtel mit vyresene..
_maty_

Odeslat příspěvekod goes 7. 6. 2020 09:38

Secko ma svoje plusy a minusy
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Hustoles 7. 6. 2020 09:50

Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 7. 6. 2020 10:31

_maty_ píše:Nj nejak bude.. rikam vizi nejakou mam.. hlavne se chci pripadne orientovat na to, nepotrebovat v zacatku zamestnance a byt sobestacny, maximalne s jednim nekvalifikovanym partakem.. tak uvidime, letos je mi 35, do 40 bych toto chtel mit vyresene..

Přesňé! A pak už jen samá pozitiva a sociální jistoty!
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod addiction 7. 6. 2020 10:37

_maty_ píše:Nj nejak bude.. rikam vizi nejakou mam.. hlavne se chci pripadne orientovat na to, nepotrebovat v zacatku zamestnance a byt sobestacny, maximalne s jednim nekvalifikovanym partakem.. tak uvidime, letos je mi 35, do 40 bych toto chtel mit vyresene..

Zavidim, mne bude 40 a nic vyresenyho nemam :-(
Das Auto

und

Skoda Octavia 2.0 TSI L&K
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 7. 6. 2020 10:43

garážmistr píše:
glider píše:...
No, už se mi stalo, že v rychlý zatáčce tekl přes cestu potok, nejdřív to vzdal předek, zadek hned po něm. Veselo bylo. Resp. se občas nezadaří, ale zpravidla aspoň jedna náprava podrží. Tenkrát to bylo s Cuprou a auto to rozházelo dost kravsky až jsem se opotil...

Bylo nebylo. Ráno bouřka jako kráva, pršelo, jen se lilo. Pak vyšlo sluníčko, azuro, paráda. Jel jsem z práce a najednou za zatáčkou přes cestu potok, hlína z pole. Teda voda už tam nebyla. Jen ta hlína. A když jsem se tak sunul tehdy ve své Škodě 100 bokem směrem na celkem úzký mostek, cvakala mi ***** 5 kulatinku na rovno.

Naštěstí to dobře dopadlo. Připadal jsem si jako Juha Kankkunen. Tehdy jsem si zapálil svoji první cigaretu :-)
FIAT Barchetta 1,8
Zdeněk Málek
Inventář

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 7. 6. 2020 10:45

No vidíš, a mohls mít taky vyřešeno.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 7. 6. 2020 10:47

Mohlo být o jednoho kuřáka méně. Win-Win. :D
FIAT Barchetta 1,8
Zdeněk Málek
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 7. 6. 2020 10:47

Zkušený řidič by předvídal i bláto za zatáčkou. 8-)
suram
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka