Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kibitz 15. 6. 2014 20:04

teleportovali už fotony, pak i atomy, tak se třeba ještě dočkáme
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod evlo 15. 6. 2014 20:06

Jako, ze lidi akcepuji nekolikrat denne umrit?!

-- 15. 6. 2014 20:06 --

I kdyz jo, lidi jsou na to blby dost.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Drejkaa 16. 6. 2014 11:12

JardaB píše:Tady je videt, ze vsechna ta buzerace a represe ***** pomuze, kdyz se takhle frekventovana trasa musi jezdit po debilni okresce se zatackama misto toho, aby byla do Jicina davno dalnice, kde by se to nestalo.

Ona ale vezla holku do školy a jelikož bydlí tam kde bydlí, nejkratší cesta vede právě tam jak jely.
Ta žena, co údajně zavolala policii neviděla žádné jiné auto, proto je aspoň pro mě ta srna nejpravděpodobnější příčina toho, co se stalo.
Jo, i já vidím zvíře jako zvířatko, ale v hlavě mám zakódováno abych to do něj vrazila. Až tahle chvíle nastane, nevím sama jak zareaguji, vše bude nejspíš záviset na okolnostech, jestli bude kam sjet...a jestli budu schopná takhle rychle reagovat tak, aby se nestalo neštěstí.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Kibitz 16. 6. 2014 11:35

evlo píše:Jako, ze lidi akcepuji nekolikrat denne umrit?!

-- 15. 6. 2014 20:06 --

I kdyz jo, lidi jsou na to blby dost.

To je filozofická otázka. V podstatě usneš a znovu se probudíš. Kolikrát už jsi to absolvoval a máš z toho nějaký trauma?

-- 16. 6. 2014 12:38 --

Drejkaa píše:
JardaB píše:Tady je videt, ze vsechna ta buzerace a represe ***** pomuze, kdyz se takhle frekventovana trasa musi jezdit po debilni okresce se zatackama misto toho, aby byla do Jicina davno dalnice, kde by se to nestalo.

Ona ale vezla holku do školy a jelikož bydlí tam kde bydlí, nejkratší cesta vede právě tam jak jely.
Ta žena, co údajně zavolala policii neviděla žádné jiné auto, proto je aspoň pro mě ta srna nejpravděpodobnější příčina toho, co se stalo.
Jo, i já vidím zvíře jako zvířatko, ale v hlavě mám zakódováno abych to do něj vrazila. Až tahle chvíle nastane, nevím sama jak zareaguji, vše bude nejspíš záviset na okolnostech, jestli bude kam sjet...a jestli budu schopná takhle rychle reagovat tak, aby se nestalo neštěstí.

Já už pár zvířat srazil a u mě je to asi tak, že pokud není dost času abych si rozmyslel co dělat, tak jen brzdím a někdy ani to ne, pokud čas je, tak se samozřejmě vyhnu, zastavím...nikdy jsem reflexivně neudělal nějaký sebevražedný manévr.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Hustoles 16. 6. 2014 11:48

Drejkaa píše:

Ta srna by se správně měla z pocitu viny jít sama taky utopit 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod malejarda 16. 6. 2014 16:19

Zkuseny ridic jede tak, aby se dokazal srne v pohode vyhnout nebo zastavit. Srna nema zadnou vinu, vinu ma pouze nezkuseny ridic. Nedodrzeni rychlosti dle § 18/1 zak.c. 361/2000 Sb.

§ 18/1 zak.c. 361/2000 Sb.

Rychlost jízdy
Rychlost jízdy musí řidič přizpůsobit zejména svým schopnostem, vlastnostem vozidla a nákladu, předpokládanému stavebnímu a dopravně technickému stavu pozemní komunikace, její kategorii a třídě, povětrnostním podmínkám a jiným okolnostem, které je možno předvídat; smí jet jen takovou rychlostí, aby byl schopen zastavit vozidlo na vzdálenost, na kterou má rozhled.
Naposledy upravil malejarda dne 16. 6. 2014 16:26, celkově upraveno 1
malejarda
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod anonym 16. 6. 2014 16:24

Vinu na tom má pouze zkurvené městapo, nebýt v té obci měšťáci a nebuzerovat za kdejakou *****, paní by jela v obci a ne na nějakých okreskách, a určitě by se to nestalo. Za mě vyházet všechny ty *****!
anonym

Odeslat příspěvekod malejarda 16. 6. 2014 16:29

Kdo jezdi podle predpisu, nemusi se bat ani mestapa. ;-)
malejarda
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod anonym 16. 6. 2014 16:31

Já podle předpisů nejezdím, a mám všechny státní (i ty nesvéprávné, městapácké) příslušníky uprdele :-)
anonym

Odeslat příspěvekod malejarda 16. 6. 2014 16:49

S cim kdo zachazi, tim take schazi. ;-)
malejarda
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod anonym 16. 6. 2014 16:52

Moudra si nech až budeš zas u sbírání hoven, děkuji.
anonym

Odeslat příspěvekod Drejkaa 16. 6. 2014 17:03

Je fakt, že jela čtyřicet, kdyby byla jela devadesát, mohly dopadnout líp.
Ty bys měl jít do politiky, tam bys na ty Tvoji chytrosti vydělal, u měšťáku máš prd.
Drejkaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Duri13 16. 6. 2014 17:55

:D
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod malejarda 16. 6. 2014 18:42

V politice se kazdy zkazi. :pozor
malejarda
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod anonym 16. 6. 2014 18:44

Ty už seš od hoven dost zkaženej.