Povinné ručení - jaké je nejlepší?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hustoles 23. 8. 2020 16:12

metyn píše:a odkdy? dědek

Od Kuvajtu napadení dědku :D Husto
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 23. 8. 2020 18:53

myslíš první válku v zálivu? dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 24. 8. 2020 07:50

Tam se válčilo dávno předtím než se náš praotec vydal pro turistické razítko na Říp.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod metyn 24. 8. 2020 08:45

jo, nejdříve Čech projebal bitvu v zálivu a pak odchvátal na Říp si pofoukat bolístky, dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod polda 5. 10. 2020 12:27

Na Punťu zdražení PR na příští rok o celých 76Kč . Na velký auto jsem měl 500 Kč . To zas vypadá ,že počítají- malý auta málo uškodí .
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 7. 10. 2020 22:13

Jakej je aktuálně nejlepší srovnávač POV co zobrazí rovnou výsledky a nevyžaduje zanechat (platný) kontakty?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 3. 2021 16:56

zkušenosti s ČSOB co se POV/HAV týče? Protože mám u nich už slušnou řádku let běžnú BÚ, nabídli mi teď pojištění auta a vychází to o pár set levněji oproti tomu, co mám teď u kooperativy.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 14. 4. 2021 16:34

Nechce se mi hledat, ví někdo, které pojišťovny nabízejí sezonní POV?
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod ka-spel 14. 4. 2021 22:54


To chce taky telefon, na to *****ám.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 14. 4. 2021 22:59

Jouda.III píše:Nechce se mi hledat, ví někdo, které pojišťovny nabízejí sezonní POV?

Allianz. Asi i nějaké další, ale u Allianz jsem to nedávno měl.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 15. 4. 2021 05:34

Tam mám pojištěno, ale ti mají jen program jezdím málo, platím málo, nejnižší limit je 5000 km za rok. Ale Koop, ČPP a nevím, které další, zavádí krátkodobé pojištění na jednotlivé měsíce, což by mělo být ještě výhodnější u sezónních vozidel. Musím na to mrknout, dík
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod peta303 19. 4. 2021 10:02

Lukas063 píše:zkušenosti s ČSOB co se POV/HAV týče?

Nejsem klient, ale jako poškozený mám s ČSOB zkušenosti dobré.

Z pohledu klienta jsou top Allianz, ČSOB, Uniqa, ale víceméně by neměly být problémy u žádné z pojišťoven. Nechtěl bych ale, aby mě naboural člověk pojištěný u Kooperativy nebo GČP...

Jouda.III píše:Tam mám pojištěno, ale ti mají jen program jezdím málo, platím málo, nejnižší limit je 5000 km za rok. Ale Koop, ČPP a nevím, které další, zavádí krátkodobé pojištění na jednotlivé měsíce, což by mělo být ještě výhodnější u sezónních vozidel. Musím na to mrknout, dík

Direct se prsí tím, že smlouvu můžeš vypovědět i mimo sjednané pojistné období. Takže bys ani nemusel řešit krátkodobou pojistku. Mimo sezónu jsou značky v depozitu? Pokud ano, to umožňuje ukončit pojištění u kterékoli pojišťovny. A pokud ne, jsou z toho zbytečné problémy s ČKP. No a kvartální platbu a pojistné období umí taky všichni.
peta303
Nováček
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod MELLO 14. 9. 2023 09:28

Zajímavé.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků