Koupě auta - hotovost x převod

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod King of Potato People 14. 8. 2010 12:06

párkrát jsem nějaký větší obnos na menší pobočce (okresní město) KB vybíral a nikdy jsem nic nehlásil, nikdy se nedivili, jen trochu dýl zkoumali podpis :wink:

ale Dobrý duch - goes (podle vyjadřování) z toho udělá kaubojofku :wink:
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod DoubleSix 14. 8. 2010 12:29

RudiTF píše:u ČSOB sice musíš hlásit, ale pokud maj částku na pobočce, tak ti jí bez problémů a ohlášení vyplatěj ;-)
Tohle jsem nezkoušel a raději zkoušet nebudu :-D Výběru peněz na pobočce je lepší se vyhnout. Stojí to dost peněz.
DoubleSix
Inventář

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 14. 8. 2010 13:33

Ja jsem taky v bance parkrat vybiral nad 200 tisic, samozrejme jsem nic nehlasil dopredu a pohoda... v jednom pripade teda zenska za prepazkou mela nejaky kecy, ale prachy vydali...

Jinak pri nakupu auta jsem vzdycky platil v hotovosti, prodej taky, akorat naposled mel kupujici shodou okolnosti taky mbank, takze mi to prevadel na ucet.... Pockal jsem az budou penize na ucte, za dva dny jsem to sel odhlasit a dalsi den jsem kupujicimu dovezl auto se vsema dokladama... Zase na druhou stranu to bylo docela pohodlny, aspon jsem nemusel do banky kvuli vlozeni penez na ucet...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 14. 8. 2010 13:37

king (jencek): zasadni je, ze musi to na pobobcce mit k dispozici, coz neni u castek okolo pul milionu vzdy dostupne a je jedno o jakou banku se jedna. ja vim, ze vybiras pul mega kazdy den, proto vis, jak to chodi. mi dali v male pobocce rajfky v jeden den bez ohlaseni lehce nad mega, jindy mi v centralni komerrce v brne nedali 250tis. pravda vyberu and 200tisic jsem v zivote absolvoval tak +- tudiz moc zkusenosti nemam a kdyz uz tak rajfka/ebanka, KB a Ceska sporitelna.

proste to, ze by vyplatili castky nad 200tis. standardne bez ohlaseni neni zdaleka zadny standard.
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod King of Potato People 14. 8. 2010 14:14

dobrý duch, kdyby každý den tak se mám dobře a neřeším, že je spousta věcí, na které nemám, ale v těch pár případech se povedlo a to bez problémů :wink:

tudíž jsem to pojal za standart... což tak být nemusí...
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 14. 8. 2010 14:38

ono taky zalezi kde ty penize vybiras, na male meste proste pul mice na kase nemaji, v brne povetsinou na vetsich pobockach mivaji vice penez. problem jsou i casove zamky, kdy se jim sejf neotevre hned apod. takze ano, pokud des na svobodak do KB, tak verim, ze castky do pul mice ti tam povetsinou vyplati, zadji na pobocku nekam na lesnou a mas smulu...
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod King of Potato People 14. 8. 2010 14:41

okresní město něco kolem 30k lidiček... a všehovšudy 4x nebyl problém. :wink:
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 14. 8. 2010 14:58

no vidis jaky jsi pašák
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod King of Potato People 14. 8. 2010 15:01

ten největší, já vím... a od Tebe to potěší 3x více :)
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod piErcE 14. 8. 2010 18:46

Čendoslav píše:Napochoduj k libovolnému bankomatu a na dva výběry máš těch 100 tisíc v kabeli...je to jednoduchý a bude tě to stát 0 - 18 Kč...:-)

Hm. Vetsina karet zcela bezne neumoznuje 100tis vybrat naraz :)
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tomlaurin 14. 8. 2010 20:08

Proto psal na dva výběry... nejde ani tak o kartu, ale bankomat ti nevydá nikdy více než 40ks bankovek, takže max. dostaneš 80 000,- ale to musíš natrefit na dobrý bankomat. KB a ČS mají většinou jen 1000,- takže vopruz...
Volvo V70 je nejporuchovější auto na světě. Ani 15let starý fiat se mu nedokázal vyrovnat.
tomlaurin
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jack111 14. 8. 2010 20:23

tomlaurin píše:Proto psal na dva výběry... nejde ani tak o kartu, ale bankomat ti nevydá nikdy více než 40ks bankovek

A co bankomaty Pharro? Ty házej peníze do šuplíku. Tam by to omezení být nemuselo.
Jack111
Inventář

Odeslat příspěvekod tomlaurin 14. 8. 2010 20:32

To netušim... na ně jsem snad nikde nenarazil.... Ale je to možné, když nemají škvíru...
Volvo V70 je nejporuchovější auto na světě. Ani 15let starý fiat se mu nedokázal vyrovnat.
tomlaurin
Štamgast

Odeslat příspěvekod TJK 14. 8. 2010 21:08

Mám učet u dvou bank. ČS mě dala 130t jen proto že měli prachy, vypadám dobře a mád dobrou výřečnost. Na ČSOB nebrali nic z mých předností... Toť má zkušenost z bankama. Proto vše vyřizuju přes elektonické bankovnictví
Power, Beauty & Soul
Don't believe in everything U C
Gooner 4 Life - Victoria Concordia Crescit
TJK
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 8. 2010 21:13

Živnobanka ještě za starých dobrých časů mi na centrále bez předchozího ohlášení vydala 450tis. bez mrknutí oka.
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka