Hon na pumpičkáře, konečně

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod dopr 12. 8. 2010 10:13

Aspoň tedy na Blanensku. Je to tady kazde prazdniny strasny. Pres cely moravsky kras jsou rozstrkani turisti-pumpickari. Bez svetel, od hospody k hospode.
No snad jim fizli konecne vysvetli, ze jsou ucastnici provozu jako kazdy jiny... :twisted:
http://blanensky.denik.cz/zpravy_region ... kohol.html
Naposledy upravil dopr dne 12. 8. 2010 10:36, celkově upraveno 1
.: MX-5_NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino :.
dopr
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 8. 2010 10:15

já jim fandim. Za šera, deště či tmy se na kole bez světla jezdit nemá :pozor
anonymni

Odeslat příspěvekod Majkky 12. 8. 2010 10:21

"Podle víceprezidenta Českého svazu cyklistů Jozefa Regece však vyjíždí lidé na kole podstatně lépe vybaveni než dřív. Problém vidí především v bezohlednosti ostatních řidičů a ve špatných silnicích."

No to je dement, je jasný, že ten největší problém je v tom, že tu nemáme cyklostezky. Zlatý Německo ...
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h ) ...
Majkky
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 12. 8. 2010 10:23

Problem je v tom, ze kolo nepatri na hlavni tahy. Tak na lesni a polni cesty, pripadne spojnice skrz okraje mest a obci, kde je nulovy provoz. Tak jezdim ja a nenapadlo by me jet mimo obec nebo i na silnice s hustsim provozem v obci (kdyz uz, tak to tlacim po chodniku).
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 12. 8. 2010 10:24

Tak množství dementních cyklobuzen je v posledních dnech opravdu alarmující..

Majkky píše:"Podle víceprezidenta Českého svazu cyklistů Jozefa Regece však vyjíždí lidé na kole podstatně lépe vybaveni než dřív.


To jsou kecy - za poslední týden jsem potka jen tři cyklistky a podstatně lépe vybavená byla jen jedna.. :love:
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dopr 12. 8. 2010 10:35

Majkky píše:"Podle víceprezidenta Českého svazu cyklistů Jozefa Regece však vyjíždí lidé na kole podstatně lépe vybaveni než dřív. Problém vidí především v bezohlednosti ostatních řidičů a ve špatných silnicích."

No to je dement, je jasný, že ten největší problém je v tom, že tu nemáme cyklostezky. Zlatý Německo ...


jiste. je to demence. Za tyden pres sezonu potkam cca 100 cyklistu a jestli jeden z nich ma zapnutou aspon blibkacku ve predu a vzadu, tak je to moc.
.: MX-5_NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino :.
dopr
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 12. 8. 2010 10:46

Pumpičkář je účastník provozu jako kdokoliv jiný ;-)
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 12. 8. 2010 10:50

Tak by se měl podle toho chovat :-)
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod brasci 12. 8. 2010 10:53

m4lcolm píše:Tak by se měl podle toho chovat :-)


+1, včera v jednomsmerke si to jeden ženie v prostismere uprostred cesty ako nesmrtelný, skoro som ho nabral ale ja som neuhol... začal sa rozčulovať, kúsok ďalej som zaparkoval... prišiel ku mne, že skoro si ma zrazil!!! ja, že na budúce Ťa aj zrazím ak budeš jazdiť v protismere... na to začal, že mi jednu prijebe, či mi má prijebať... tak som mu povedal, že nech len smelo do toho, na to mi začal nadávať a odišiel... škoda, mohla byť sranda, keďže už som v ruke vo vrecku držal slzný plyn :D
Naposledy upravil brasci dne 12. 8. 2010 10:53, celkově upraveno 1
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 8. 2010 10:53

JardaB píše:Problem je v tom, ze kolo nepatri na hlavni tahy. Tak na lesni a polni cesty, pripadne spojnice skrz okraje mest a obci, kde je nulovy provoz. Tak jezdim ja a nenapadlo by me jet mimo obec nebo i na silnice s hustsim provozem v obci (kdyz uz, tak to tlacim po chodniku).

mě by to napadlo, ale bojim se a mám soudnost
anonymni

Odeslat příspěvekod DoubleSix 12. 8. 2010 11:01

m4lcolm píše:Tak by se měl podle toho chovat :-)
Ale také ostatní účastníci provozu k němu ;-)
Já ze své zkušenosti jsem měl více problémy s řidiči aut než já s cyklisty.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 12. 8. 2010 11:03

Serou mě jízdou vedle sebe, už ani z klaksonu si nic nedělají
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 12. 8. 2010 11:05

Nejlepší je chumel cyklistů přes celý pruh, kteří se vztekají, že je předjíždíš moc blízko. Když jsou skoro přes celou silnici, co má řidič dělat? :D
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod brasci 12. 8. 2010 11:05

m4lcolm píše:Nejlepší je chumel cyklistů přes celý pruh, kteří se vztekají, že je předjíždíš moc blízko. Když jsou skoro přes celou silnici, co má řidič dělat? :D


keď ich predbehneš tak Ti náhle vbehne nejaké malé dieťa, srna alebo niečo a Ty musíš prudko brzdiť... nezabudni sledovať zrkadlo a dobre sa smiať :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 12. 8. 2010 11:06

Kibitz píše:Serou mě jízdou vedle sebe, už ani z klaksonu si nic nedělají

jo to ja vzdycky troubim tim mim ctyrklaksonem a jeste hodim zlej pohled ale nepomaha to :/ :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků