Hon na pumpičkáře, konečně

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod m_tsch 19. 9. 2022 09:41

Noclaf píše:Ale ztrati leda picu.Za me dobry test.

Nepřekvapuje mě, že jsi jediný, komu to přijde ok.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 9. 2022 09:44

jj :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 19. 9. 2022 13:22

Vzhledem k tomu, kde to testujou, mi to prijde uplne ok. Vsechno ulice s velkym provozem chodcu a clovek musi davat pozor tak jako tak. Navic pokud nekdo nevidi chodce pres kolo, tak by mel odevzdat ridicak. V zemich kde tohle funguje se mi autem jezdilo uplne bezproblemu.
/navic to zabrani autum na blikackach a dodavkam to tam *****
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 19. 9. 2022 13:52

Zrovna v Karlíně, kde se to testuje, tak to dali na místa, kde byla původně před přechodem zebra, že se tam nesmí stát a stejně tam vždycky nějaký kkt zaparkoval. V případě, že to bylo Lambo nebo něco podobného, tak přes to bylo aspoň trochu vidět, ale často ten přechod zakrylo SUV nebo dodávka. Teď s těmi koly/koloběžkami je tam vidět celkem pohodově.
mimous
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 19. 9. 2022 17:03

To je teda argument.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tomas B 2. 11. 2022 14:25

Jak máme teď tmu brzo...za posledních pár dnů jsme potkal myslím tři pumpičkáře, co měli na kole vepředu to blikací světlo. To je jako schválený a v pořádku? Jako proti tomu jsou snad příjemnější i dálkový led matrix z osobáku.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 2. 11. 2022 14:49

Potrebujou vidět na cestu no, tak poradnej laser (nejspis objednany z alika)...že to někoho v protisměru může oslnovat, je možná ani nenapadá...taky jsem jednoho takovyho střelce o víkendu za tmy potkal někde mezi vesnicema...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 2. 11. 2022 15:03

Já se bavím o blikání toho světla. Kdyby to svítilo bez blikání, tak je to ok.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 2. 11. 2022 15:12

Zas ho ale nepřehlédneš :D
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 2. 11. 2022 15:29

No mám pocit, že takhle je někdo spíš přejede, protože bude oslněnej tak, že uvidí ***** ;-)
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 2. 11. 2022 20:26

Tomas B píše:Já se bavím o blikání toho světla. Kdyby to svítilo bez blikání, tak je to ok.

blikání od slova blikačka...mě občas vadí i jak to svítí
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 2. 11. 2022 21:52

Lepší než tmaví pitomci
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 3. 11. 2022 04:48

Tomas B píše:Jak máme teď tmu brzo...za posledních pár dnů jsme potkal myslím tři pumpičkáře, co měli na kole vepředu to blikací světlo. To je jako schválený a v pořádku? Jako proti tomu jsou snad příjemnější i dálkový led matrix z osobáku.

Ty už nevíš, co proti cyklistům najít. Teď už i bodové blikající světlo vpředu. Jakoby třeba každý tocvolant utlumil z dálkových na potkávací, když vidí v protisměru cyklistů nebo chodce...

Za mne je to dobrá věc. Kdyz se mohou motorkáři a motoristé zvýraznit vuci zbylým účastníkům provozu svícením, tak proč by nemohli cyklisté nebo chodci blikáním.

Mnozí tocvolanti taky ve dne svítili, i když to povinné nebylo.
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmkkk 3. 11. 2022 07:18

Mne na Rekola vadi, jak jsou hnusny. Stydel bych se na tom jezdit a jen to pridava vizualni smog do mesta
mmmkkk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m_tsch 3. 11. 2022 07:25

mfilip píše:
Tomas B píše:Jak máme teď tmu brzo...za posledních pár dnů jsme potkal myslím tři pumpičkáře, co měli na kole vepředu to blikací světlo. To je jako schválený a v pořádku? Jako proti tomu jsou snad příjemnější i dálkový led matrix z osobáku.

Ty už nevíš, co proti cyklistům najít. Teď už i bodové blikající světlo vpředu. Jakoby třeba každý tocvolant utlumil z dálkových na potkávací, když vidí v protisměru cyklistů nebo chodce...

Za mne je to dobrá věc. Kdyz se mohou motorkáři a motoristé zvýraznit vuci zbylým účastníkům provozu svícením, tak proč by nemohli cyklisté nebo chodci blikáním.

Mnozí tocvolanti taky ve dne svítili, i když to povinné nebylo.

On se ptal na legislativní vhodnost řešení, cituplné zastávání se cyklistů z principu, bez ohledu na to v čem, mu neodpoví.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků