Hon na pumpičkáře, konečně

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 27. 12. 2012 19:16

Proč chodit ke kovaříčkovi, když můžeš jít ke kováři.

http://jakl.blog.idnes.cz/c/312994/Cyklistiku-je-nutno-okamzite-zakazat.html
FIAT Barchetta 1,8
Zdeněk Málek
Inventář

Odeslat příspěvekod Caddy 15. 1. 2013 19:21

tak tenhle je vyzivny...

Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 1. 2013 19:29

a pokud ho někdo nezastavil/nesejmul, šlape do pedálů doteď...
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod filip893 13. 8. 2013 11:53

Pumpičkář nedal přednost řidiči co jel po hlavní, při střetu zemřel, odsouzen je řidič. :hm
http://www.novinky.cz/domaci/310408-cyk ... soudy.html
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejki3 13. 8. 2013 12:01

Jo, když jedeš po hlavní a vidíš na vedlejší stát dalšího účastníka, tak ho musíš sledovat a přibrzdit. A co teprve, když vidíš, že jede a ještě nezastavil.
I když souhlasím, že si ho měl všimnout dřív, než přeletěl kapotu.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 8. 2013 12:11

O jednoho ***** min
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Kibitz 13. 8. 2013 12:21

Něco na tom je. Pokud cyklistu viděl, nebyl rozptylovaným ničím jiným, tak přeci na něj musel reagovat, takže byť to byla fatální chyba cyklisty (ani bych se nedivil, kdyby si jel jako král silnic, cyklisti to předvádí běžně), stejně vidím díl odpovědnosti za smrtelnou nehodu i na řidiči.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod 4x110mm 13. 8. 2013 12:24

Tak jako známe to, že. ***** byl sice pyča, že mu tam vjel, ale plechovkář tam určo valil 150+ (z posudku 100 při nárazu, tj. asi po brždění)...
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář

Odeslat příspěvekod runner42 13. 8. 2013 12:40

Včera naboural mého kolegu cyklista. Stalo se to na Smíchově na světelné křižovatce. Kolega stál jako první na světlech v pravém odbočovacím pruhu. Když padla zelená rozjel se, žádní chodci, začal zatáčet načež to do něj zezadu narval cyklista, který si to valil z kopce mezi auty a chodníkem a který hodlal pokračovat rovně, aniž měl tušení, že první vozidlo odbočuje doprava.
Výsledkem je cyklista v nemocnici se zlomenou rukou v zápěstí a rameni, zlomenou stehenní kostí, zřejmě přetrhanými vazy v koleni a otřesem mozku, rozpočet na opravu vozidla je 200-250 tisíc (bude se řezat zadní blatník a asi i sloupek).
A nejlepší byli policajti, jestli prý ho neviděl. Jako upřímně, kdo z nás se při stání u chodníku a odbočování vpravo dívá do pravého zrcátka...
runner42
Nováček

Odeslat příspěvekod Moucha 13. 8. 2013 12:43

já sem jednou jako cyklista vracející se po pěšině přejel stan s dvěma osobama uvnitř který si postavili přímo na cestě od hospody do kempu :D
Naposledy upravil Moucha dne 13. 8. 2013 12:49, celkově upraveno 1
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod 4x110mm 13. 8. 2013 12:48

a určitě jsi měl ztížené rozlišovací schopnosti :D

runner42: to musel bejt taky cyklodement, kdyžuž na kole prasím, tak elegantně...
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 13. 8. 2013 12:53

runner42 píše:Jako upřímně, kdo z nás se při stání u chodníku a odbočování vpravo dívá do pravého zrcátka...

Já moc ne. Ale už se mi stalo několikrát, že se mne snažil podjet bicyklista zprava i když jsem měl blinkr doprava a nikde nebyl vyznačený žádný cyklopruh.
spitfireXIV
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 8. 2013 12:56

Meĺ si ho sejmout *****
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod 4x110mm 13. 8. 2013 12:58

:tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
4x110mm
Inventář

Odeslat příspěvekod tomx76 13. 8. 2013 13:08

no na druhou stranu... minulý týden jsem odbočoval na kole z Janáčkova nábř. doleva na Újezd a blbeček ve starším BMW 5 (podle RZ středočech) mě s troubením namáčkl po odbočení na autobus co stál u pravé krajnice. K jeho smůle za námi po Mostě Legií přijížděla PČR a vše se odehrálo jí před nosem a hned si borce v kšiltovce a pipinou vedle sebe odstavili :tleskani
takže ***** najdeš za volantem, řídítky i mezi chodci
tomx76
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka