Hon na pumpičkáře, konečně

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 8. 2010 11:48

aikoN píše:Dneska jsem jel asi 2 km za jedním odresovaným *****, který jel uprostřed uzší cesty ( 2 auta se vejdou celkem těsně) a myslel si, že těch jeho 40km/h je kdovíjaké terno. A to člověk může troubit, vytáčet motor.... šulin se ani nehne, asi bude třeba příště použít agresivnější metody :hm

včera jsem jel takhle za kokotem na čopru. Jel 50 u značky obce a 80 mimo obec (tacho), pro jistotu asi 40cm od středové čáry. Vydržel jsem to asi kilometr, pak jsem ho předjel a po zařazení zpomalil zpátky na 95 ... chvilkově gestikuloval a jel mi za *****í, ale pak zas zpomalil na svých 80 a už jsem ho nezahlíd ... tvořila se za nim ale herká frontička, dycky tak 2-3 auta, nejhorší byla bojácná baba v Puntu
anonymni

Odeslat příspěvekod p0etrik 16. 8. 2010 11:49

aikoN píše:Dneska jsem jel asi 2 km za jedním odresovaným *****, který jel uprostřed uzší cesty ( 2 auta se vejdou celkem těsně) a myslel si, že těch jeho 40km/h je kdovíjaké terno. A to člověk může troubit, vytáčet motor.... šulin se ani nehne, asi bude třeba příště použít agresivnější metody :hm

A co plynovy pedal, neselhal? :mrgreen:
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod aikoN 16. 8. 2010 11:54

ajif: Nj, čopristi přece jezdí na pohodu a nemají kam spěchat, tak jak by takový uvolněný týpek mohl jet po kraji, byl by zbytečně nervózní z toho, že je blízko škarpy :mrgreen:

p0etrik: Selhával, selhával, ale byl jsem blbý a krotil ho spojkou :D
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod jandaxx 16. 8. 2010 12:00

ajif píše:je to smutný, ale kolo v tom asi nehrálo žádnou roli

Hrálo a velkou. Kdyby šel pěšky, tak by mu to trvalo déle a třeba by si to rozmyslel. Takže kolo je viníkem oné tragédie :grr:
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Ufi 16. 8. 2010 12:00

screepy: kdyby si bydlel v polabí, kde je díky rovinám více cyklistů než jinde, přestal by si se divit nadávání na cyklisty. až by si každý týden o víkend potkával neosvětlený ožralý paka, co šlapou vedle sebe, stopku na některých křižovatkách mají pro srandu, jednosměrkou jedou v protisměru prostředkem a neuhnou apod. a mimo víkend je to totéž, akorát jsou někteří míň ožralý. raději dělám že nejsem taky cyklista. u nás mají cyklisté stejnou pověst jako politici.
a kdybych za každýho neosvětlenýho cyklistu co sem kdy za volantem potkal dostal flašku, tak bych si aspoň 5x prochlasal játra
nikdy neříkej nikdy. to bylo: kdo si může takovej hnus koupit (roomster). a už ho mám doma.
Ufi
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 8. 2010 12:09

no, oni ani jiný motorkáři někdy nemaj pud sebezáchovy. Jedu po GP po dálnici z Brniska na Vyškov a před Rohlenkou mě předfrčí 4 Poláci na mašinách (odhadem typ CBR 1000), a pak se rozhodnou odbočit na Rohlenku k Mekáčovi. Potud všecko dobrý, ale bohužel 3 zajeli do odbočovacího, zatímco čtvrtej už se vedle nich nevešel a přibrzdil na těch 60 mně asi 20m před čumákem. V levým mě předjížděl splašenej Tranzit, takže jsem musel tvrdě na brzdy (a klakson), abych Polákovi nenačechral zadní kolo ... ani se neohlídl, když jsem ho za dodávkou myškou předjel ... holt ono je rozdíl za 130 na 60 brzdit motorku a auto, když v autě nejsem na to jeho přibrzdění nachystanej. Asi bych to ubrzdil i tak, ale kdyby mi po předjetí zastavil a nejel tou šedesátkou, tak jsem ho rozmázl ... pod dodávku bych se rozhodně nesral
anonymni

Odeslat příspěvekod Caddy 16. 8. 2010 12:58

copristi jsou pohodari, ale jednou jsem taky ziral, borci si jeli po dalnici svym kilickem, ale dva vedle sebe, takze ten levy jel presne po care mezi pruhy...a i kdyz se clovek pri predjizdeni v levem vejde, dobry pocit z toho nema...

ale to jsem OT, s ***** se to vubec srovnavat neda...
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 8. 2010 13:11

to teda ne. Ale zas na dálnici tolik cyklloušů nepotkáš
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 8. 2010 13:51

Já osobně jsem cyklobuznu na dálnici ještě nikdy nepotkal.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Caddy 16. 8. 2010 13:54

to ja uz jo....
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 8. 2010 13:56

Tak ale předpokládám, že když už tam jede, tak jede v odstavným a tam mi je ukradený.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 8. 2010 14:07

posledně myslim jeden jel v protisměru a né v odstavným ...
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 16. 8. 2010 14:10

Já na dálnici potkal traktor s přívěsem v pravém 8-D
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod jandaxx 16. 8. 2010 14:20

Občas potkávám na Štěrboholský zemní stroj. Kymácí se ze strany na stranu a jede tak 40.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 8. 2010 16:30

No jo no, nakopat je do *****. Jenže zabíjí jen rychlost.
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka