Hon na pumpičkáře, konečně

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tslany 8. 3. 2021 22:23

Riadně ric žmalovac.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod MirecBA 8. 3. 2021 22:28

Toz aj tak mozna :)
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod aikoN 8. 3. 2021 23:03

tslany píše:Jakože do xichtu nebo do kola? A spadnul aspoň?

Jsem ho šťouchl do boku a u toho mu plesknul otevřenou dlaní do čela. Nespadl, ale trochu zavrávoral, asi to nečekal :D

Hever jsem u sebe neměl, blbě se s ním běhá a s rozvázanou tkaničkou nepomůže :D
neovce TM
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 3. 2021 01:29

Chyba! :D
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 3. 2021 08:22

Příště to chce flakanec!

:D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod mfilip 9. 3. 2021 08:44

puk123 píše:
jayD píše:Typická cyklubuzna ... :-\
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/c ... o-40353160
Ještě ta výmluva, že mu podklouzlo zadní kolo. Přitom se na ní nejdřív podívá a pak jí sejme kolenem.

To jsem četl včera vč. diskuse. Tam se ho spousta lidí zastávala. Asi měli být ohleduplnější rodiče, ale ta výmluva je fakt mimo. U nás teď běží kampaň za bezpečnější objíždění cyklistů auty, kde zaznívají i dost extrémní požadavky části cyklistů, a tady najednou bezpečně objet chodce je problém. Kdyby i to kolo podklouzlo, normální je snad hned zastavit, zjistit stav děcka a omluvit se.

Problem je na obou stranach a to nevime, jestli to byla cyklostezka nebo stezka pro chodce nebo dohromady.
Chapu i castecne frustraci cyklisty, ale koleno bylo pres. Dal bych to na obe strany, cyklistovi 50EUR za napadeni a rocidum 50EUR za nespravne pouzivani stezky a je to.

A ted si predstav situaci stejnou, jen misto cyklisty je bruslar. Na stezce pro cyklisty a chodce. A na bruslich dost dobre brzdit nejde. Takhle pres celou siri chodi skoro kazda skupina chodcu.

Uz jsem tu popisoval situaci, jak z protismeru mi dite jedouci spravne po prave strane z niceho nic zkrizilo cestu, protoze chtelo sjet k lavicce na leve strane. Za nim jeli oba rodice. Ja to radsi polozil na bok a doskrabal se, nez abych to dite srazil. Rodicum jsem vycetl, ze maji na dite davat pozor, ze jsem jej mohl srazit. Zacali po mne hulakat, ze jsem jel na bruslich moc rychle a je to vse moje vina. Tal jsme po sobe pohulakali a nic.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 9. 3. 2021 10:09

Jj, lidi dneska neumí nebo nechtějí (právní následky) přiznat chybu a omluvit se.

-- 9. 3. 2021 09:13 --

Manli2 píše:běháte takle vybavený jo? 8-D

Zátopek běhal do práce, v každé ruce aktovku s cihlou. Do dneška jsem si myslel, že aby mu bylo těžko na tréninku, ale tehdy taky jezdili cyklisti. :hm
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 3. 2021 10:37

Univerzální cihla :-)
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Tomas B 9. 3. 2021 10:52

mfilip píše:
puk123 píše:
jayD píše:Typická cyklubuzna ... :-\
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/c ... o-40353160
Ještě ta výmluva, že mu podklouzlo zadní kolo. Přitom se na ní nejdřív podívá a pak jí sejme kolenem.

To jsem četl včera vč. diskuse. Tam se ho spousta lidí zastávala. Asi měli být ohleduplnější rodiče, ale ta výmluva je fakt mimo. U nás teď běží kampaň za bezpečnější objíždění cyklistů auty, kde zaznívají i dost extrémní požadavky části cyklistů, a tady najednou bezpečně objet chodce je problém. Kdyby i to kolo podklouzlo, normální je snad hned zastavit, zjistit stav děcka a omluvit se.

Problem je na obou stranach a to nevime, jestli to byla cyklostezka nebo stezka pro chodce nebo dohromady.
Chapu i castecne frustraci cyklisty, ale koleno bylo pres. Dal bych to na obe strany, cyklistovi 50EUR za napadeni a rocidum 50EUR za nespravne pouzivani stezky a je to.

A ted si predstav situaci stejnou, jen misto cyklisty je bruslar. Na stezce pro cyklisty a chodce. A na bruslich dost dobre brzdit nejde. Takhle pres celou siri chodi skoro kazda skupina chodcu.

Uz jsem tu popisoval situaci, jak z protismeru mi dite jedouci spravne po prave strane z niceho nic zkrizilo cestu, protoze chtelo sjet k lavicce na leve strane. Za nim jeli oba rodice. Ja to radsi polozil na bok a doskrabal se, nez abych to dite srazil. Rodicum jsem vycetl, ze maji na dite davat pozor, ze jsem jej mohl srazit. Zacali po mne hulakat, ze jsem jel na bruslich moc rychle a je to vse moje vina. Tal jsme po sobe pohulakali a nic.

na bruslích je tohle na *****
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Pierr3 9. 3. 2021 11:26

aikoN píše:To jsem teď nedávno běžel po levé straně silnice

To jsou taky nápady chodit běhat na silnici...
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 3. 2021 12:42

puk123 píše:
Manli2 píše:běháte takle vybavený jo? 8-D

Zátopek běhal do práce, v každé ruce aktovku s cihlou. Do dneška jsem si myslel, že aby mu bylo těžko na tréninku, ale tehdy taky jezdili cyklisti. :hm

:mrgreen:
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod aikoN 9. 3. 2021 16:29

Pierr3 píše:
aikoN píše:To jsem teď nedávno běžel po levé straně silnice

To jsou taky nápady chodit běhat na silnici...

Byla to slepá silnice se zákazem vjezdu motorových vozidel, která navazovala na cyklostezku :-)
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod NoSwearek 9. 3. 2021 20:55

aikoN píše:
tslany píše:Jakože do xichtu nebo do kola? A spadnul aspoň?

Jsem ho šťouchl do boku a u toho mu plesknul otevřenou dlaní do čela. Nespadl, ale trochu zavrávoral, asi to nečekal :D

Hever jsem u sebe neměl, blbě se s ním běhá a s rozvázanou tkaničkou nepomůže :D

Samozrejme. Ty i na kolobezce jezdis s kamerou abys pritahl konflikt, neverim, ze bez ni behas. Takze pokud se to stalo, ocekavam video, ktere teda asi ukaze tu situaci trosku jinak. :D
NoSwearek
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod aikoN 9. 3. 2021 21:50

Ne, s kamerou neběhám, takže si budeš muset vystačit s mým slovním popisem situace :-)

PS: najdi mi nějaké video, kde se snažím přitáhnout konflikt.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod NoSwearek 9. 3. 2021 22:56

Skoda, tak nic, nestalo se.

Hele podjizdeni se slabsim autem a pak se rozcilovat, ze ti nekdo zavrel mezeru, na kolobezce, nez obcas zvolnit se radeji vztekat, ze nekdo pred tebou projel atp.

Ja nerikam, ze ta situace je z tve strany stejne negativni jako z te druhe, neobhajuji tim levoprodare atp. sam je podjizdim, ale porad si podle meho svym mnohym chovanim pro to jdes, to je cele. :)
NoSwearek
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka