Hon na pumpičkáře, konečně

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod jayD 8. 3. 2021 12:09

Typická cyklubuzna ... :-\

https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/c ... o-40353160

Ještě ta výmluva, že mu podklouzlo zadní kolo. Přitom se na ní nejdřív podívá a pak jí sejme kolenem.
jayD
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukas063 8. 3. 2021 12:17

*****..
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 3. 2021 12:17

ale dobrá trefa jinak :D
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Slawall 8. 3. 2021 12:24

Kunda vyjebana.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod puk123 8. 3. 2021 12:38

jayD píše:Typická cyklubuzna ... :-\
Ještě ta výmluva, že mu podklouzlo zadní kolo. Přitom se na ní nejdřív podívá a pak jí sejme kolenem.

To jsem četl včera vč. diskuse. Tam se ho spousta lidí zastávala. Asi měli být ohleduplnější rodiče, ale ta výmluva je fakt mimo. U nás teď běží kampaň za bezpečnější objíždění cyklistů auty, kde zaznívají i dost extrémní požadavky části cyklistů, a tady najednou bezpečně objet chodce je problém. Kdyby i to kolo podklouzlo, normální je snad hned zastavit, zjistit stav děcka a omluvit se.
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 8. 3. 2021 13:39

Lidi
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jayD 8. 3. 2021 13:53

Byli přes celou cestu, to jo, ale připadá mně, že neuhýbali naschvál. To starší dítě uhnulo a máme s dcerou, vzhledem ke kapuci a táhnutí bob, toho asi moc neslyšely. A táta je, vzhledem k tomu, jak to ten cyklista valil, nestihl upozornit. Takže kdyby tam šla rodinka neslyšících, tak by je cyklista rozčísl a bylo by? :D
Kdyby zastavil a vynadal jim, že jsou přes celou cestu, tak neřeknu ani pumička, ale takhle...
Mně to připomnělo chování tramvajáků, vidí auto na kolejích nebo, že chce odbočit, tak zmáčknou zvonek a daj plný knedlík a pak se rozčilují, že jim tam překáží/vjelo.
jayD
Nováček

Odeslat příspěvekod hgfdsa 8. 3. 2021 14:27

Když rodice neumí naučit fakana, že cesta neni jen jeho, musi ho to naučit cyklista kolínkem.
:mrgreen:
hgfdsa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Abre 8. 3. 2021 14:36

Typicka situace, kdy tomu ani jedna strana rozhodne nepomohla.
Proto mam traila a na plno jezdim jenom v mistech, kde se tihle Homolaci nevyskytuji.
Abre
Nováček

Odeslat příspěvekod puk123 8. 3. 2021 14:37

Nějak zapomněli totéž naučit cyklistu, asi ho doma málo mlátili pumpičkou.
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod Noclaf 8. 3. 2021 14:38

Lidi sli jak kokoti a cyklista se zachoval jak *****. To prvni je taky na pest, ale neublizuje.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas063 8. 3. 2021 15:06

Zrovna tohle by dítě odskakat nemělo..
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod hgfdsa 8. 3. 2021 16:26

Příště si může stoupnout před kamion a dopadne hůř. Teď už diky výchovnému kolínku alespoň ví, že to bude bolet.
hgfdsa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aikoN 8. 3. 2021 16:33

puk123 píše:
jayD píše:Typická cyklubuzna ... :-\

To jsem četl včera vč. diskuse. Tam se ho spousta lidí zastávala. Asi měli být ohleduplnější rodiče, ale ta výmluva je fakt mimo. U nás teď běží kampaň za bezpečnější objíždění cyklistů auty, kde zaznívají i dost extrémní požadavky části cyklistů, a tady najednou bezpečně objet chodce je problém. Kdyby i to kolo podklouzlo, normální je snad hned zastavit, zjistit stav děcka a omluvit se.

Jj, přesně tak. To jsem teď nedávno běžel po levé straně silnice a naproti kolo. Kolem nás nikdo jiný = cyklista má pro sebe celou šířku silnice. Pořád neuhýbal, tak jsem se natlačil co nejvíc ke kraji. Týpek jel dál a kousek přede mnou najel těsně ke kraji a chtěl mě vytlačit do škarpy. Tak jsem uskočil a jak jel kolem, jednu jsem mu střelil. Týpek zastavil a začal mi nasávat do běžeckých ***** a že mám běžet po pravé straně...
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 8. 3. 2021 17:03

hgfdsa píše:Příště si může stoupnout před kamion a dopadne hůř. Teď už diky výchovnému kolínku alespoň ví, že to bude bolet.

A že jich na chodníku jezdí, že? Kamioňáci jsou taky zvláštní sorta, ale tak vypatlaní, aby úmyslně sráželi chodce, zase nejsou.
puk123
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka